Skocz do zawartości

BISMARCK - Academy 1:350


Alex304

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich którzy bardziej lub mniej śledzili moje zmagania z Bismarckiem przez ten dłuuuugi czas

Mam przyjemność zaprosić na finałową galerię i tylko tak po cichu liczę, że nie wyszło najgorzej

No to jedziemy

 

th_P01-1.jpg th_P02.jpg th_P03.jpg th_Re-exposureofP1040869.jpg th_P1040856.jpg th_P06.jpg th_P1040861.jpg th_P1040867.jpg th_P1040874.jpg th_P1040878.jpg th_P1040882.jpg

th_P1040885.jpg th_P1040891.jpg th_P1040895.jpg th_P1040896.jpg th_P1040900.jpg th_P1040934.jpg

th_P1040883.jpg th_P1040998.jpg th_P1050094.jpg th_P1050181.jpg th_P1050182.jpg th_P1050190.jpg th_P1050205.jpg th_P1050210.jpg th_P1050212.jpg th_P1050213.jpg th_P1050215.jpg th_P1050221.jpg th_P08.jpg

 

Dziękuję wszystkim za doping

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny. A teraz zasłużona skrzynka .

Fajnie się go ogląda pomimo że jest to model ACADEMY i użyłeś tylko jednego zestawu blaszek.

Jestem pod wrażeniem.

Jedyne co mu chyba brakuje to malowanie okien na pomoście bojowym.

Ale za to jest czysto wykonany. I to właśnie mi się podoba bo lubię modele prosto ze stoczni.

 

Pozdrawiam

Michał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja.

Widziałem galerie tuż po jej otwarciu, ale jakoś nie było czasu na skrobnięcie postu.

To jest bardzo pracochłonny model więc fajnie że się nie poddałeś. Efekt końcowy robi wrażenie. Wiem że Twoim celem było wykonanie modelu jak z pod Igły, zatem nie będę się dopatrywał braku waschy. Jest super i tego się trzymajmy. Duże albo i nawet cysterna

Jak spoglądam na swoją półkę to wiem że fajnie jest mieć Bismarcka w swojej kolekcji

 

Jeszcze raz dobra robota!

 

Edit:

Olinowanie bomba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Bardzo dziękuję wszystkim za tyle pochlebnych opinii Jestem na prawdę szczęśliwy, że udało mi się osiągnąć taki efekt, bo prawdę mówiąc miałem obawy o to jak wyjdzie w całości.

 

Piękny model wyciągnąłeś z Academy

A i jeżeli mógłbyś to wstaw fotki w pełnym rozmiarze, bo troszkę niewygodne te miniaturki

Dzięki, Kami kliknij na fotkę to pokaże się w pełnej wielkości

 

Piękny. Fajnie się go ogląda pomimo że jest to model ACADEMY i użyłeś tylko jednego zestawu blaszek.

Jestem pod wrażeniem.

Jedyne co mu chyba brakuje to malowanie okien na pomoście bojowym.

Ale za to jest czysto wykonany.

Tak Michał15też myślę, że udało mi się wycisnąć ten zestaw. Choć użyłem tylko 1 zestawu waloryzacyjnego Edka (szczerze to żałuję, że nie zakupiłem innych no ale w danym czasie tak wyszło). Co do okien to powiem Ci, że tak jak jest podoba mi się

 

No to teraz ja.

Widziałem galerie tuż po jej otwarciu, ale jakoś nie było czasu na skrobnięcie postu.

To jest bardzo pracochłonny model więc fajnie że się nie poddałeś. Efekt końcowy robi wrażenie. Wiem że Twoim celem było wykonanie modelu jak z pod Igły, zatem nie będę się dopatrywał braku waschy. Jest super i tego się trzymajmy. Duże albo i nawet cysterna

Jak spoglądam na swoją półkę to wiem że fajnie jest mieć Bismarcka w swojej kolekcji

Jeszcze raz dobra robota!

Edit:Olinowanie bomba

Macisso wielkie dzięki,sam wiesz ile potu z nas wyciągnął ten model. Miło mi, że podoba Ci się efekt końcowy. Co do washy to maznąłem tu i ówdzie a olinowanie.. cóż jestem z niego dumny!

 

Raz jeszcze wszystkim wielkie dzięki za pomoc i doping

 

Do zobaczenia przy RM Pola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co robi dalmierz na wieży Anton ?

To ja pozwolę sobie odpowiedzieć w imieniu Alexa

Dalmierz na wierzy Anton został usunięty bodajże pod koniec roku 40-go kiedy Bismarck przeszedł pewne poprawki po wstępnych testach, zatem na chwilę wejścia do służby wszystkie 4 wierze posiadały dalmierze

 

Pozdrawiam

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.