Skocz do zawartości

Rammpanzer Tiger(P) Italeri 1:35 + wklad wlasny


dweler

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Drugi i zarazem ostatni model konkursowy.Przedstawia Rammpanzera ktory w rzeczywistosci powstal tylko jako model w skali 1:15.Mial byc przystosowany do miejskich walk w Salingradzie.

Dziekuje wszystkim za udzial w warsztacie oraz za cenne i pomocne uwagi.

pozdro.

warsztat: viewtopic.php?t=12461

galeria:

Rammpanzer2.jpg

Rammpanzer.jpg

DSCN1250.jpg

DSCN1248.jpg

DSCN1254.jpg

DSCN1259.jpg

DSCN1237.jpg

DSCN1226.jpg

DSCN1229.jpg

DSCN1230.jpg

DSCN1236.jpg

DSCN1240.jpg

DSCN1252.jpg

DSCN1261.jpg

DSCN1243.jpg

DSCN1217.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny ten taran. Poza tym świetnie i niebanalnie pomalowany. Trochę nie rozumiem dlaczego się znęca nad biednym cmentarzem ale może to jakaś nazistowska chiena jest ;-)

Świetne fotomontaże dodają mu dramatyzmu choć przydałaby się jakaś figurka dla lepszego wyczucia rozmiarów dziada.

 

Gratuluję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie postarałeś się :]

nie wiem czy spowodowane to brakiem czasu, lenistwem, czy miały na to wpływ inne czynniki..

sam model bardzo pozytywny, włożyłeś w niego wiele pracy i osiągnąłeś ciekawy efekt..

ale podstawka.. (bo trochę zbyt skąpe jak na dioramę i brakuje figurek) drastycznie odstaje poziomem wykonania i deklasuje model jako całość :]

wg. mnie taki kolos miażdżył by swoim ciężarem cegły.. twój jest bardzo niedopasowany do podłoża - w dodatku dosyć niefortunnie zrobiłeś zdjęcia, które to akcentują

to co już kolega napisał.. dlaczemu pastwi się nad bogu ducha winnym murkiem cmentarnym zamiast buszować gdzieś po fabrycznych ulicach i wyłomami w ścianach torować drogę hitlersynom?

mam nadzieję, że kiedyś skusisz się na jakąś większą dioramę, zafundujesz mu towarzystwo paru figurek, wyskrobiesz kawał fabrycznej ściany i jakieś pozostałości po maszynach..

 

btw. fajnie wykończyłeś brzeg podstawki.. ziemia i korzeniuszki sypane na wikol czy jakiś inny patent?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Rzeczywiście bardziej pasowała by tu ruina jakiejś fabryki z kominem niż cmentarz. Mogłeś bardziej pobrudzić podwozie, zwłaszcza z tyłu wygląda za "czysto". Mógłbyś także zrobić troszkę rdzy na podnośniku. Ja jestem zwolennikiem robienia ramek wokół podstawki, ten piasek przy przenoszeniu powinien się kruszyć.

Co do samego pojazdy wygląda fantastycznie, szczególnie te obicia.

Odwaliłeś kawał dobrej roboty. Życzę sukcesów przy głosowaniu

 

 

 

ps.to tło na pierwszych zdjęciach to nie jest Stalingrad, tylko północna pierzeja Rynku Starego Miasta w Warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taran taranem (pozytyw oczywiście, szczególnie, że tyle w nim tzw. "wkładu własnego" ), malowanie wyjątkowo niebanalne też "in plus", ale ja zwróciłem uwagę na coś innego. Wiem, że to upierdliwe czepianie się niewiele znaczących szczegółów, jednak się zastanawaim nad tymi napisami na nagrobkach. Te nagrobki to gotowce jakieś czy samoróbki? Napisy na nich przypominają mi bardziej "elficką łacinę" a'la "Lord of the Rings", aniżeli cyrylicę. A może tam jest cyrylica, a oczy już po prostu nie te co kiedyś ...

 

P.S. Zaszalałeś z tym "geologicznym profilem/przekrojem gleby" - super koncepcja . Tylko kilku kosteczek wystających zeń brakuje (żeby było bardziej "tematycznie") ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Przepraszam na wstępie, że się nie pojawiam, ale dorobiłem się prawie zapalenia płuc.

 

Co do pracy. Podstawka też mi nie leży jakoś, ale sam modelik jest bardzo elegancki. Gratuluję.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dzieki za wszystkie komentarze i opinie.

oczywiscie moglem tu zrobic wszytko ale taka mialem koncepcje.

ziemia i korzeniuszki sypane na wikol czy jakiś inny patent?

dokladnie tak.korzonki od jakis kwiatkow ktore czekaja w garazu na sadzenie.

ten piasek przy przenoszeniu powinien się kruszyć.

no kruszy niestety

ps.to tło na pierwszych zdjęciach to nie jest Stalingrad, tylko północna pierzeja Rynku Starego Miasta w Warszawie Mad

zgadza sie,nie idzie was oszukac

Te nagrobki to gotowce jakieś czy samoróbki? Napisy na nich przypominają mi bardziej "elficką łacinę" a'la "Lord of the Rings", aniżeli cyrylicę. A może tam jest cyrylica,

samorobki,napsy tak od oka wydziergalem cyrklem,moze rzeczywiscie nie przypomina to cyrylicy

ale dorobiłem się prawie zapalenia płuc.

to zdrowia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.