Skocz do zawartości

FG-1D jako piłkarz Salwadoru


Artur D.

Rekomendowane odpowiedzi

Po długiej i nierównej walce

viewtopic.php?t=17857 udało się wreszcie dotrwać do końca meczu. Model skończony, nie do końca jestem zadowolony z efektu końcowego, ale na czymś trzeba sobie przypomnieć co i jak sie robi.

Krytyka jak najbardziej wskazana

dsc01420v.jpg

dsc01421e.jpg

dsc01422x.jpg

dsc01423wz.jpg

dsc01424fc.jpg

dsc01425x.jpg

dsc01426t.jpg

dsc01427zn.jpg

dsc01428z.jpg

Niestety aparat bardzo wyjaskrawił pewne elementy (szczególnie test washu akrylowego)

Jeśłi nie zapomnę to w wolny dzień zrobie sesje w świetle dziennym

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elegancko,może wydechy trochę burn ironem machnij.zobaczymy co powiedzą koledzy z forum latynoskiego.jak im wstawisz galerię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny. Ładnie zrobione okopcenia, takie zapuszczenie linii okej, ale nie na całym płatowcu... zróżnicować to można by, jednak ciemny brąz lub czerń najlepiej się wg. mnie do tego nadaje. Brązami i szarościami można różnicować w miejscach gdzie może się odpowiednio wybrudzić. Elegancki ale, czy cokolwiek uplamiłeś wewnątrz okapotowania silnika? wnęki podwozia, opony i takie inne smaczki ? troszkę konsekwencji - zacieki na okapotowaniu a środek nieskazitelnie czyściutki, wydechy piękne nowe a okopcenia dosyć pokaźne, same okolice wydechów czyste.

Mam nadzieje Arturze że dalej będzie już jak kiedyś ,

 

Aczkolwiek sam kamuflaż jak zwykle elegancki !

 

A co następne?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jajen Fotki juz zmniejszone

 

crustian jeszcze musze co nieco poprawic i dopiero wtedy wstawie fotki przy Twojej pomocy

 

_iceboy Olku, po przerwie na nowo sie ucze , ale jak ogladalem foteczki to zauwazylem ze to i owo jeszcze jest do poprawy, a nastepna bedzie Kubusiowa konstrukcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj mój Nauczycielu. Nie znam przyczyny Twojego niebytu na forach i przerwy w modelowaniu. Myślę że formy zbytnio nie straciłeś. Gratuluję skończonego modelu. Następne będą jeszcze lepsze, jestem tego pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie zrobiony model, obserwowałem warsztat i czekałem na ten moment Duże piwo (nawet beczka) za ten model się należy - nietypowe malowanie, ciekawą ma historię i dobre podejście do tego niepudełkowego malowania modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jajen Fotki juz zmniejszone

 

crustian jeszcze musze co nieco poprawic i dopiero wtedy wstawie fotki przy Twojej pomocy

 

ziom, no jak najbardziej.czekamy jak to się mówi po castylijsku: vale vale hombre tranquilo, esperamos a final efecto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.