Skocz do zawartości

RB-36H PEACEMAKER 1:72 MONOGRAM


crustian

Rekomendowane odpowiedzi

chciałbym pokłonić się koledze Lukass_krk. .oto co wydrukował mi na swoim ploterze jako podstawę pod "niosącego pokój" :

dsc00587m.th.jpg dsc00588.th.jpg dsc00589wz.th.jpg

wymiary wycinku lotniska 700*1000mm,trzeba będzie tylko dociąć,pożłobić płyty delikatnie i lekuchno pobrudzić.nie wiem tylko jak ja galerię dokonam bo w Inowrocławiu będę 02-03kwietnia a 04 zamykają wątki zostanie więc około 24 godzin ale mam nadzieję,że dam radę.

Lukass_krk ,będę przejazdem w Crakovii to wisz, rozumisz:

 

kolego error Ci się wkradł lotnisko ma 100x140 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 134
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

z tym errorem to sam nie wiem dlaczego podałem takie rozmiary toć znałem jakie są pewniakiem o czymś innym myślałem jak pisałem.A oto najnowszy odcinek serialu,dużo w łikendo nie dziabłem.jeno kalki jakieś, niewielkie poprawki farbą:

dsc02757d.th.jpg dsc02758l.th.jpg dsc02759d.th.jpg

oto brakujące jeszcze elementy:

dsc02762e.th.jpg

jak widać wyloty przy silnikach jeszcze też zostały i takie tam tam inne.

Jeśli ktoś widzi jeszcze jakieś baboki to niech mi tu zaro naskrobie w czym rzecz .pod koniec tygodnia wstawię galerię,jednak bez lotniska.jeśli dotrę do Inowrocławia przed upływem terminu 04.04.2010 to wstawię z lotniskiem,jeśli nie to poproszę załogę czy mogę.zobaczymy bo jadę samochodem,wyruszam 31marca późnym popołudniem albo 01kwietnia rano. jedzie się 2doby na luzie(20godzin jak się ma dwóch kierowców i nie nocuje nigdzie). a i też w trakcie podróży może się coś przytrafić np.kolejne śmigło utrącić albo coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szerokiej drogi i spokojnie, bez szaleństw, zdążysz.

Linie podziałowe, wyloty skrzydłowe przy silnikach i takie tam w jakiś sposób zaznaczysz?

Pozdrowionka Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyprodukawałem sobie troche brudu:

dsc02766k.th.jpg dsc02767au.th.jpg dsc02768cw.th.jpg

a to b-36 ukończony w 95%.brakuje karabinów i anteny na górze ale to po podróży do polski no i jeszcze matt'em muszem go machnąć no i jak ktoś widzi coś to niech mi pisze.wstępna galeria w "fin de semana"(weekend).

dsc02771d.th.jpg dsc02772q.th.jpg dsc02773a.th.jpg dsc02774hn.th.jpg dsc02775k.th.jpg dsc02776h.th.jpg dsc02777i.th.jpg dsc02778e.th.jpg

Linie podziałowe, wyloty skrzydłowe przy silnikach i takie tam w jakiś sposób zaznaczysz?

letko żem coś tam porobił z tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w celu osiągnięcia wytarcia przez wiatr, pędzlami mazgłem matem model z lekką domieszką brudu, który sobie wyprodukowałem.jeszcze polerka oszklenia ,której mi się nie chce robić.mam sporo na głowie z wyjazdem teraz.

dsc02779b.th.jpg dsc02780p.th.jpg

drobna uwaga: na stronie 7-mej warsztatu jest film dokumentalny w 5-ciu częściach.jeśli ktoś uważa ,że zbyt mocno wyglądają okopcenia przy silnikach zapraszam do przeanalizowania filmu.szczególnie polecam w części 4-tej: 01:31 i 07:44 minuty filmu, oraz w części 5-tej: 04:28; 04:50; 05:10 i 05:40 minut filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wyruszam do polski z modelem 1kwietnia.powinienem być na miejscu koło południa dnia następnego ufam,że zdążę doprawić karabiny i antenkę, oraz wstawić galerię do 4kwietnia.trzymajcie kciuki.wyłączam się bez odbioru. hasta pronto companeros.no to lece

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechałem ostrożnie ale są uszczerbki na zdrowiu do 24-tej myślę zdążyć naprawiać i galerię postawić a jak nie to wstawię w takim stanie w jakim będzie.idzie ręce załamać mam na dziś pełne ręce roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.