Skocz do zawartości

Sd.Kfz.171 PANTHER A Dragon 1/35


albert091283

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich pierwszy raz w tym dziale. Jest to Moj pierwszy czolg wiec prosze o wyrozumialosc i cenne uwagi na biezaco. Na poczatek maly in-box model jak w temacie.

 

79930e4bca7f80b7m.jpg bc5cc0c0372a7ca8m.jpg a9dea884d38a222em.jpg 117804e89545f29dm.jpg

1b24b35d3a037023m.jpg a74457aa168522dfm.jpg bb79df7bc7c27828m.jpg 27d5c38ae7a591b7m.jpg

f8cb1e4d5ee8c1aem.jpg 032d3ea6daf88664m.jpg

I tutaj mam pierwsze pytanko Czy ktos posiada jakies zdjesia dywizji "WIKING" i na jaki kolor prysnac wnetrze. Cos mi sie wydaje ze jest to jasny szary ale nie jestem pewny.!!?? Z gory wielkie dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 122
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

albert091283 zimmerit możesz kupić bezpośrednio od ATAK, wychodzi znacznie taniej niż normalnie w sklepie, dodatkowo nie trzeba płacić za przesyłkę i bardzo szybko przysyłają. Teraz mają jakąś promocję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tak patrzalem na oferty Atak co podwajalo wartosc modelu

Sam przymierzam się powoli do budowy tego modelu, Panther zakupiony, tylko czekam właśnie na zimmerit Ataka (cena 69zł więc nie dużo, jak za cudny zimmerit) oraz sposobię się do zakupu blach Voyagera, bo te zestawowe są dość podstawowe, no i jeszcze metalowe liny od Eureki XXL. Gąski założę od Friula (już czekają zakupione).

Jeszcze eduard ma foto trawiony zimmerit ale jakis taki "plytki" malo widoczny wiec bez sensu.

Broń Cię Panie Boże... To największy szajs, syf i złom...

 

Polecam Ataka, jakość rewelka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego edka to wlasnie mialem zle przeczucie, ze nie jest rewelacyjny w tym przypadku ale jak juz wspominalem zimmerit postaram sie zrobic sam a co wyjdzie to zobaczymy z czasem. co do blaszek to fakt sa podstawowe ale jak na pierwszy czolg w mojej karjerze to i tak spoko. A tutaj kilka zdjec z tego co dzisiaj udalo mi sie polepic. Zapowiada sie na niezla zabawe

9a412912e3555dafm.jpg 5b32bebd6d35c4bdm.jpg

No i co z tym kolorkiem do wnetrza

 

PZDR..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie Rafała co do grubości. Jest jednak na to sposób. Grubość pasty zimmeritowej, widać szczególnie w miejscach, gdzie chciałeś ukazać odpadnięcia od powierzchnii. Wobec tego te krawędzie zimmeritu wystarczy delikatnie, ale powtarzam delikatnie, przeczyścić papierem ściernym gradacji 400 i wszystko powinno być ładnie. Co do samej faktury zimmeritu, który naniosłeś nie powiem złego słowa - podoba mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym to na pierwszy model ten nie jest najlepszy, i może Ci trochę nerwów zjeść

No nie dokonca pierwszy model bo do tej pory kleilem same samoloty a to jest pierwszy czolg tzn drugi ale tamten to poprostu zlepilem bez zastanawiania sie nad nim glebiej. A byl to Tygrys Revell w 1/72.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno pod względem składania, jak i dodatków jakie oferuje zestaw, Panther A späte z serii Premium to jeden z najlepszych modeli DML-a, więc jest jak najbardziej godny polecenia, zarówno dla początkującego jak i zaawansowanego modelarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.