Skocz do zawartości

Sd.Kfz.171 PANTHER A Dragon 1/35


albert091283

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 122
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zimmerit bardzo ładny.

Ale te szekle do łączenia lin holowniczych i lewar były zazwyczaj jechane kolorem bazowym, takie czarno-metaliczne będą kiepsko wyglądały (moim zdaniem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam tutaj przy karabinie wkradl sie maly bubel ale juz zostal poprawiony powinno byc tak 689d0a3baf401288m.jpg

A jak widzicie na zdjeciach po wyzej magazynek zamontowalem po obu stronach bo myslalem, ze ten worek jest na łuski a tak naprawde to on jest zasobnikiem amunicji. Wybaczcie

 

Wkoncu dotarlo.2f51af20a29f8fbfm.jpg

Zobaczymy jak czolg wyjdzie moze jakas dioramke dorobie ale na to jeszcze czas.

 

Ale te szekle do łączenia lin holowniczych i lewar były zazwyczaj jechane kolorem bazowym, takie czarno-metaliczne będą kiepsko wyglądały (moim zdaniem).

Zobaczymy zaloze na czolg jak bedzie cos nie tak to przemaluje to nie problem. Ale narazie zostawie tak jak jest

 

Scaliłem Ci posty, bo 3 pod sobą brzydko wyglądają - mod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, i po bólu.

Te utrącenia spowodują widoczna grubość.Kilka warstw farby powinno jeszcze zmniejszyć jego grubość.Może jednak znów powstac problem, przy washu - wyostrzy go bardziej(może spróbować tam zrobic delikatniejszy)

pierwsze koty za płoty, BRAWO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego zimmeritu, to tutaj jest fajny sposób, nie będzie za gruby :

Nieźle tylko ze mało realnie, bo zlmmerit jest pasta nakładana na pancerz a nie pofałdowanie jego samego. Fakt może jest i groby, ale następny będzie lepszy człowiek uczy się na błędach i cale życie.

W kwestii dysleksji, jak się ma to się z tym walczy, a nie tłumaczy światu, że jest be.

Uwież to nie taki proste, bo wszystkie zasady ortografii znam, ale nie potrafię ich stosować. A jeżeli chodzi o papiery to ich nie mam właśnie ze względu na wszech obecną opinie o takich ludziach.Mam propozycje żeby oceniać modele a nie ludzi, bo coraz częściej się to pojawia na tym forum. OK??

Z góry dzięki i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii dysleksji, jak się ma to się z tym walczy, a nie tłumaczy światu, że jest be.

Uwież to nie taki proste, bo wszystkie zasady ortografii znam, ale nie potrafię ich stosować. A jeżeli chodzi o papiery to ich nie mam właśnie ze względu na wszech obecną opinie o takich ludziach.Mam propozycje żeby oceniać modele a nie ludzi, bo coraz częściej się to pojawia na tym forum. OK??

Z góry dzięki i Pozdrawiam

 

Uwierz mi Patterson, to nie takie proste jak ci się wydaje, moja polonistka twierdziła że ma na to sposób: pisaliśmy dyktanda, zrobiłeś więcej niż 3 błędy dostawałeś 1 i musiałeś napisać tyle dyktand ile zrobiłeś błędów. Powiedzmy że zrobiłeś ich 15 więc pisałeś 15 dyktand. W tych 15 znowu zrobiłeś po 15 błędów więc dostawałeś 15 pał i musiałeś napisać 15x15 dyktand. Efekt był tylko jeden, miałeś całe miejsce w dzienniku zawalone pałami za dyktanda, co w zupełności nie zmieniało faktu twojej nie tyle dysleksji co dysortografii, bo to dwie różne rzeczy. Dysleksja polega głównie na ubezdźwięcznianiu głosek dźwięcznych oraz zamienianiu ich w wyrazach a dysortografia, dotycząc głównie osób z wysokim ilorazem inteligencji, znających zasady ortografii polega na nieumiejętności zastosowania w praktyce poznanych zasad. Jednak bardzo często występują one razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to wiem z dnia codziennego, nie musisz mi tego tłumaczyć, choć wolałbym być zielony w tej materii

 

Co nie zmienia faktu, że dużym ułatwieniem dla nas dyslektyków (i wszystkich pochodnych) jest nowoczesna technologia. Sprawdzenie tego co się pisze w Wordzie to moment. Szybko wchodzi w odruch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.