Skocz do zawartości

Bobba Fett - Slave 1 -amt/ertl- 1/85


adamkijak

Rekomendowane odpowiedzi

Link do warsztatu:

viewtopic.php?t=5054&postdays=0&postorder=desc&start=60

 

Witam po dluzszej przerwie (z tym modelem akurat), zrobilem sobie pauze na jakies 2 tygodnie zeby odetchnac. Jest juz skonczony, chociaz niestety Bobba Fett chyba sie juz nie mogl doczekac i poszedl sobie gdziesz wiec bedzie bez niego. Niestety ju przed ostatecznym zlozeniem zauwazylem ze oslona kabiny nie pasuje (brakowalo po 1mm z kazdej strony) wiec postanowilem zrobic cos w rodzaju uszczelki, ale efekt kiszka javascript:emoticon(':oops:'). Model w calosci pomalowny farbkami Tamyi i na koniec lakier matowy Modelmaster (superowski). Model kosztowal mnie mnostwo roboty z powodu baboli jakie firma AMT/ERTL popelnila javascript:emoticon(':evil:'), no ale w koncu jest javascript:emoticon(':mrgreen:').

 

df8755a10b2efda1.jpg

28f99ce9192d896b.jpg

eaa43e4b23251e55.jpg

772468ce7fa79a0b.jpg

4d188edf0e9abed3.jpg

75d32dc669b3f2c5.jpg

dc573710214c6150.jpg

7b9b8778f1e892e9.jpg

b42ba126b7a94d8d.jpg

c66ec012233f4636.jpg

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym go jeszcze przeleciał suchym pędzlem :-))

zrób jaśniejsze i bardziej "kosmiczne" fotki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że model wyszedł super. Oglądałem całą relacje (od początku jej prowazenia) i gratuluję efektów. Wiem jak dużo wad mają modele MAT/ERTL i jestem pod ogromnym wrażeniem tego jak sobie poradziłeś z poprawkami. Należy Ci się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny sprzęcik Na pewno kiedyś będę go robił. Jak nie dla siebie to dla przyjaciela miłośnika SW

Zdjęcia robiłeś bez lampy, by nie mieć odblasków? W takim wypadku potrzebujesz statywu i dłuższego czasu naświetlania. Albo mocniejszego oświetlenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej marudy hehehe... dzieki za dobre opinie, super ze sie podoba.

Faktycznie ciemne wyszly wiec laduje nowe, tym razem inne, jasniejsze tlo oraz zmienilem ISO z 80 na 100 wiec powinno byc dobrze.javascript:emoticon(':piwo:')

 

3f02e37f70d2db9c.jpg

b143b56ee71ec5b0.jpg

e2d1f40db9f4be9e.jpg

008153864a49c56d.jpg

0d51d6d306fee3b6.jpg

8515d323505d8c42.jpg

e25d1232ae29ffa2.jpg

4c51fc85c80a0238.jpg

6a6481c71275039a.jpg

9ac0ff559f9c39c4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Nexus zdecydowanie odradzam kazdemu ten model, poprostu zdecydowanie za duzo poprawek do wykonania i ta fatalna jakosc ( krzywe i poprzesuwane formy, szpary takie ze moglbys spoko zrobic z niego skarbonke bo kazda moneta wejdzie). Nastepny po zelazku jest APC z aliens (jestem w trakcie budowy), potem na 99% Trade federation tank. Mam tez cos z innej beczki - M 26 Dragon wagon Tamyi, ale tego sie jeszcze troche boje, musze pocwiczyc technike klejenia i malowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( krzywe i poprzesuwane formy, szpary takie ze moglbys spoko zrobic z niego skarbonke bo kazda moneta wejdzie)

 

i

 

byla proba nitki i moja druga polowa trzymala go w powietrzu, ale ma za duzego alzheimera i nic nie wyszlo

 

 

 

Popłakałem się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Adam, to może być ciekawe. Poza tym jak inaczej podnosić swoje umiejętności jak wszystko pasuje Czekam na model Tie Interceptora z Fine Molds (zakupiony przez forum ). Będzie pewnie pierwszym z SFowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie stary, tylko z naprawde uwiez mi nie raz rwalem wlosy z glowy zeby dojsc do jakis wynikow z tym zelazkiem chociaz bez tych doswiadczen nie odwazylbym sie na zrobienie czegos od zera, a w tej chwili takowy projekt prowadze . Jest galeria na tym forum TIE FIGHTERA z fine molds w skali 1:72.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.