Skocz do zawartości

Wojskowy projekt grupowy cz. 1


reggy

Z jakim modelem tematycznym jesteś w stanie wystartować?  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Z jakim modelem tematycznym jesteś w stanie wystartować?

    • Pojazdy zdobyczne/w obcej służbie
      13
    • Pancerne Zoo
      7
    • Wietnam/Korea/Pacyfik
      6
    • Pojazdy w 1/48
      6
    • SF
      5
    • Wojsko Polskie obecnie
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Macie swoją ankietę Nie uwzględniam projektów tylko z niemiecką pancerką.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 132
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jeśli chodzi o pierwszy temat czyli pojazdy zdobyczne/w obcej służbie , to czy mogę na przykład wystartować z Magachem?? Nie jest to pojazd zdobyczny, ale służy w kraju, w którym nie został wyprodukowany (chodzi mi o sam czołg- bazę czyli m60 )....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to znaczy SF bo nie sledziłem poprzedniej dyskusi w poprzednim wštku ??

Zapewne chodzi o pomysł Przemosa19, tj. rok 1946 i wojna ZSRR kontra koalicja Zachodu... Czyli Science Fiction jak nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izrael to w ogóle pod SF podchodzi prędzej xDDDD

 

Patrząc na system Trophy oraz wygląd Namera oraz Merkavy 3D czy 4 też powoli się skłaniam do tego stwierdzenia

 

Barthass, raczek tak Laughing

 

Jeśli projekt wypali, to datę startu prosiłbym jakąś powakacyjną - październik ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo już głosowałeś i wyniki będą w tydzień po ogłoszeniu ankiety.

Albo zarejestrowałeś się w mniej niż 14 dni przed ogłoszeniem ankiety - takie zabezpieczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i macie wyniki. Wrzesień - październik, coś się zacznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wypada, ale proponował bym ograniczenie tematyki do pojazdów pozyskanych w warunkach bojowych. Przeciwnym razie, biorąc pod uwagę, że 99% złomu wojskowego ma więcej jak jednego użytkownika to można zrobić praktycznie wszystko i znowu wyjdzie wielki miszmasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wypada, ale proponował bym ograniczenie tematyki do pojazdów pozyskanych w warunkach bojowych

Czyli w praktyce znowu cofamy się do 2 wojny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz Tiran 4 lub 5 zbudować

 

No niestety, ale jak na razie mam pełno modeli, których nie zacząłem nawet, a chce je zrobić w najbliższym okresie, więc za Tirana się nie biorę

 

albo jakiś inny izraelski pojazd na bazie T-55 lub T-54

 

Achzarita już robiłem , gdzieś tam jest na forum w warsztacie , ale z racji , że są wakacje to nie mam czasu na zrobienie sesji do galerii...

A że z nowoczesnej pancerki rodzaje pojazdów zdobycznych można policzyć na palcach jednej ręki , czyli zostaje WW2 , a w tej sytuacji jak wiemy będą królowały pojazdy rosyjskie służące w Wehrmachcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda głosowałem na "pojazdy 1:48" ale ten temat też mi odpowiada. Zbuduję T-34/76 STZ w Panzergrau używanego przez Wehrmacht, oczywiście 1/35, jakieś Friule do tego, lufa Abera i troszkę scratchu i będzie cacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda głosowałem na "pojazdy 1:48" ale ten temat też mi odpowiada.

Też tak głosowałem i też mi mimo wszystko odpowiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wypada, ale proponował bym ograniczenie tematyki do pojazdów pozyskanych w warunkach bojowych

Czyli w praktyce znowu cofamy się do 2 wojny...

 

A czego ty się spodziewałeś? Niestety, ale 90% towarzystwa nie wykona modelu, który odchodzi od ich tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie głosowałem na Wietnam/Korea/Pacyfik żeby mieć jakąś odskocznie od drugowojennej pancerki No ale niestety za mało chętnych było na ten okres :(

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakąś odskocznie od drugowojennej pancerki

 

To samo miałem na myśli. Niestety, forum ma tendencje do zlepnictwa tego samego w koło wojtek. Jak ten dragon co to na niego wszyscy narzekają, ciągle to samo, ale co miesiąc odrobinkę lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.