Skocz do zawartości

Wojskowy projekt grupowy cz. 1


reggy

Z jakim modelem tematycznym jesteś w stanie wystartować?  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Z jakim modelem tematycznym jesteś w stanie wystartować?

    • Pojazdy zdobyczne/w obcej służbie
      13
    • Pancerne Zoo
      7
    • Wietnam/Korea/Pacyfik
      6
    • Pojazdy w 1/48
      6
    • SF
      5
    • Wojsko Polskie obecnie
      8


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 132
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

reggy może juz zróbmy na spokojnie ankiete i zakończmy kwestię tematów, niecały miesiąc został więc lepiej wcześniej zrobić niż później na szybko, może nie będziesz miał czasu czy cos a widzę że ty tu Administrację reprezentujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, postaram się znaleźć chwilkę wieczorem, bo mam małą rewolucję na wszystkich polach i kiepawo z czasem ;)

Obiecuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o tym mówiłem, można teraz na spokojnie No to ja dorzucę temat "Zimna wojna" i tu to chyba jedyny temat który zdowoli wszystkich oprócz panzer89yw438tg437 fanów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edyny temat który zdowoli wszystkich oprócz panzer89yw438tg437 fanów Very Happy

 

Hehe, nie wszystkich Aczkolwiek temat ciekawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojny izraelsko-arabskie są uznawane za epizody zimnej wojny więc nie wiem o co Ci chodzi Układam temat i myślę tylko żeby był taki coby odpowiadał temu krzykaczowi co tylko IDF klei a on mi tu jeszcze narzeka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojny izraelsko-arabskie są uznawane za epizody zimnej wojny więc nie wiem o co Ci chodzi Very Happy Układam temat i myślę tylko żeby był taki coby odpowiadał temu krzykaczowi co tylko IDF klei a on mi tu jeszcze narzeka

_________________

 

Hehe, ano wiadomo, wojny z Arabami wliczają się w zimną wojnę, ale ja bym musial wtedy zakupić specjalnie model pojazdu z tych lat, a tak wolałbym wykorzystać do projektu model na którego mam wielką chęć, i który juz za niedługo zakupię

 

 

co tylko IDF klei

 

Oj nie tylko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to obędzie Wyjaw tajemnicę to taki wybierzemy temat żebyś mógł go robić i znowu nie zdążyć przed końcem

Ja jestem zabezpieczony bo w magazynie 3 modele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to obędzie Very Happy Wyjaw tajemnicę to taki wybierzemy temat żebyś mógł go robić i znowu nie zdążyć przed końcem

Ja jestem zabezpieczony bo w magazynie 3 modele Cool

 

Oj Ty prześmiewco Ano bedzie to Merkava 3D

U mnie w magazynie tak trochę monotematycznie jest, a i wszystko z jednym wyjątkiem z okresu po zimnej wojnie Chociaz kto wie, może bym w ramach tematu, który zostanie wybrany ( jeśli był by to "zimna wojna" ) skusiłbym się na egipskiego Su-100, który też od jakiegoś czasu mi się szwenda po głowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam

1. Abramsa 3535

2. Merkave I + blachy

3. Sheridan + blacy

więc raczej się na coś załapię

No a widzę że reggy nie narzeka na nadmiar czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a widzę że reggy nie narzeka na nadmiar czasu

Co widać po postępach w relacjach. Ledwo zdążę przejrzeć tematy w swoich działach czy nie trzeba kogoś przymoderować

Moooooże w tym tygodniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, zobaczymy czy będę głosował, bo do wakacji chyba żadnego modelu nie tknę... poluję na coś co otworzy mi bramę do inszych technik malarskich

Jak coś pójdzie nie tak to mi pasuje ta zimna wojna/wojny na bliskim wschodzie/IDF...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mam 2 propozycje

1. Poprośmy innego Moderatora o założenie ankiety, reggy nie ma czasu a niektórzy przesiaduja dłuższy czas na forum i pewnie mogliby poświęcić chwilkę

2. Zróbmy prowizoryczna ankietę czyli każdy napisze na co głosuje i podliczy się głosy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojutrze =P

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co :P Tak sobie teraz przeszukuję forum i wierzyć mi się nie chce, ale tylko 3 modele zostały skończone w ramach projektu.

Avi

viewtopic.php?t=11200

Mroko

viewtopic.php?t=10696&start=0

Dweler

viewtopic.php?t=11256

Na 13 osób co oddały głos na PG-ZD...

Pominąłem kogoś kto skończył? Przyznam, że wyszukiwałem głównie po oznaczeniu [PG-ZD] które miało pojawić się w tytule...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze widzę, ankieta była w lipcu, a Ty się zarejestrowałeś w listopadzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, pominąłem Stroja - swoją drogą proszę go o kontakt, bo fotki się nie wyświetlają w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosowanie w ankiecie nie było wymagane do wzięcia udziału w projekcie grupowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.