Skocz do zawartości

Wojskowy projekt grupowy cz. 1


reggy

Z jakim modelem tematycznym jesteś w stanie wystartować?  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Z jakim modelem tematycznym jesteś w stanie wystartować?

    • Pojazdy zdobyczne/w obcej służbie
      13
    • Pancerne Zoo
      7
    • Wietnam/Korea/Pacyfik
      6
    • Pojazdy w 1/48
      6
    • SF
      5
    • Wojsko Polskie obecnie
      8


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 132
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To widzę, że pojazdów IDF przybywa , ja robię Magacha Szewa Gimel (Magach 7C - Izraelski M60)

He eh, po naradzie z Tobą, jednak zbuduję "wieczną" M-113 - Zelde - barwy IDF pozostają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He eh, po naradzie z Tobą, jednak zbuduję "wieczną" M-113 - Zelde - barwy IDF pozostają...

 

Hah, dobra Zelda nie jest zła A może zastanowiłbyś się np. nad czymś takim (Machbet) :

LF1080.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładniutka ta odmiana M113, z działkiem Vulcan, niemniej Zelda spodobała mi się szczególnie, ze względu na opancerzenie typu Toga - wygląda ślicznie. Niemniej w przyszłości można pomyśleć o powyższej konfiguracji, w końcu M113-tek mamy na rynku modelarskim kilkanaście i większość w przystępnych cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Dobra modelarze - skończyliście już projekt czy ktoś coś jeszcze dociągnie? Bo można by zmontować galerię końcową, podsumowanko jakieś zrobić i zacząć się kłócić jaki projekt grupowy chcecie następnym razem i dlaczego akurat Panzerwaffe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Reggy !

Montuj galerię, z tego co się orientuję tylko ja z pośród biorących udział w projekcie nie ukończyłem jeszcze modelu, i raczej na pewno nie skończę ( Magach wylądował w pudle, i prędko z niego nie wylezie). Tak więc możesz śmiało robić galerię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, na dniach to zrobię.

A co powiecie, żeby tematem nowego projektu grupowego były działa samobieżne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie, żeby tematem nowego projektu grupowego były działa samobieżne? Mr. Green

 

Hehe, no nie wiem, to ogranicza właściwie tematykę do drugiej wojny światowej i co najwyżej wczesnych lat 60'...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no nie wiem, to ogranicza właściwie tematykę do drugiej wojny światowej i co najwyżej wczesnych lat 60'...

Popieram, temat wąski i w dodatku, ostatnio jest tego pełno na forach... Niemniej to moja opinia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, oczywiście to tylko luźna propozycja. Wrzucajcie to swoje oferty (i FpIsÓjCiE mIaStA KtUrE KiBiCÓjOm PrOjEkTĄ! ), a za parę dni zmontuję szybką ankietkę i "here we go again".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może 1. Dywizja Pancerna Maczka, w skali 1/35, wszelkie pojazdy. Jak przeglądnąłem sklepy internetowe to jest troszkę dostępnych modeli, dodatków, itp dobrych firm. Temat wg mnie ciekawy, z polskim akcentem, owszem dość konkretny, ale za to nietuzinkowy, więc jak uważacie?!

 

maczeklogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nieśmiało zaproponuje coś, co przypasowałoby wszystkim. Tzn. każdy by znalazł odpowiednie zdjęcia (oryginału, który chcemy wykonać w skali), a później staralibyśmy się zrobić model jak najbardziej zgodny z oryginałem (zdjęciami). Tu wskazane by było wykonanie dioramki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni czyli wy raz mogą pozwolić sie wyszaleć innym bo sami zawsze mają wszysko a reszta nic ale co my gadamy, będzie ankieta i oczywiście te 98 % zagłosuje na coś dla III Rzeszy a 2% zbojkotują całą akcje I będzie znowu warsztat Tygrys w wersji ichdisgfoihwugWF a do tego komenty "o to ten fenomenalny w którym zmienili ustawienie tych 3 nitów, bardzo fajny wątek, dopiero 17 takich na forum jest"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I będzie znowu warsztat Tygrys w wersji ichdisgfoihwugWF a do tego komenty "o to ten fenomenalny w którym zmienili ustawienie tych 3 nitów, bardzo fajny wątek, dopiero 17 takich na forum jest

Hehe

Ja proponuję "Wojny na Bliskim Wschodzie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Militarne SF może lepiej ;>

Kto zrobiłby model Landcruisera Rasy z "Wojna Światów: w Równowadze" (World War: In the Balance), Harry Turtledove miałby u mnie dozgonną wdzięczność i medal mistrza MW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może 1. Dywizja Pancerna Maczka, w skali 1/35, wszelkie pojazdy.

 

Heh, znowu ograniczamy tematykę do WW2 ...

 

 

Projekt "Wojny na Dalekim Wschodzie w XX w." I wilk syty i owca cała

 

To także ogranicza nam tematykę do WW2 i co najwyżej lat 70'

 

 

Militarne SF może lepiej ;>

 

To już całkiem odpada

 

 

Ja proponuję "Wojny na Bliskim Wschodzie

 

To dobre, ale moze zmienimy na "in the desert"

A w projekcie należałoby przedstwaić pojazd w barwach pustynnych, użytkowany na pustyni, i w ten sposób pogodzimy fanów drugowojennych, pierwszowojennych oraz współczesnych pojazdów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.