Skocz do zawartości

Wojskowy projekt grupowy cz. 1


reggy

Z jakim modelem tematycznym jesteś w stanie wystartować?  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Z jakim modelem tematycznym jesteś w stanie wystartować?

    • Pojazdy zdobyczne/w obcej służbie
      13
    • Pancerne Zoo
      7
    • Wietnam/Korea/Pacyfik
      6
    • Pojazdy w 1/48
      6
    • SF
      5
    • Wojsko Polskie obecnie
      8


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 132
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

.... zostaje WW2 , a w tej sytuacji jak wiemy będą królowały pojazdy rosyjskie służące w Wehrmachcie...

 

demonizujesz

ja akurat głosując myślałem o zdobycznym hanomagu z 13 PAS LWP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

reggy To chyba znaczy że sie spuźniłem chciałem zaproponować projekt "GUN TRUCK" czyli wszelkiego typu nie fabryczne pojazdy zrobione w warunkach polowych z dużą ilością uzbrojenia do ochraniania konwojów ,oraz takie które z założenia miały do tego słuzyć np half-track m 16 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ze dwa miesiące z groszami się spóźniłeś

A tak przy okazji - jak to miało być? W październiku startujemy, jo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj tam od razu falstart. Po prostu nazwijmy Twój model "PROLOGIEM" do projektu grupowego. Swoją drogą mój teciak:

viewtopic.php?p=137481#137481

to też jakby nie patrzeć powinien być robiony w ramach projektu grupowego No to nazwijmy te dwa modele prologiem

 

Tomasz, kurczę nie wiem. Trochę wąski temat - co prawda jakieś współczesne hummery i inne takie też by się łapały ale nie wiem - bardziej to na jakiś mini-projekt w parę osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reggy takie coś też mi odpowiada jak najbardziej a że temat niszowy to wiem ale jak najbardziej ciekawy i dający mozliwość puszczenia wodzy fantazji i zrobienia czegoś nietypowiego co niekonieczne istaniało ale mogło , Ja osobiście kończę kleić m16 z tamki mam tez hummera cargo z academy którego chce przerobić na któregoś z guntrucków z zestawu dml w 72 pozatym mam 977 hemtt z którego tez można zaadoptować , no i oczywiście cięzarówke m923 która jak najbardziej się nadaje do tego typu wynalazków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Co Panowie? Zaczął się październik, więc śmigacie z upragnionym projektem! Forma tak jak zawsze dla projektów, dość luźna, po prostu w normalnym wojskowym warsztacie zakładajcie wątki z [PG-ZD] na początku tytułu. Podobnie w galerii. Przy okazji - na końcu warsztatu linkujcie do galerii i vice versa.

Przypominam temat -

Pojazdy zdobyczne/w obcej służbie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak skończycie

Póki co nie wiadomo. Wiecie - to się toczy trochę w tle - po prostu działajcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, temat projektu pozwala na zbudowanie wielu pojazdów - jego pierwsza część: "Pojazdy zdobyczne" dotyczy bardziej czołgów, transporterów, przejętych podczas działań zbrojnych, jak się domyślam królować będzie tu druga wojna i ewentualnie Bliski Wschód. A druga część tematu: "W obcej służbie" tyczy się pojazdów używanych przez dane kraje, chociaż konstrukcje te nie są ich dziełem. I podobnie, jak powyżej: domyślam się że pojawi się tu szereg pojazdów w barwach "Demoludów", oraz "Bliski Wschód", oraz wszelkie współczesne sprzedawanie czołgów przez dane państwo innemu, itp.

 

PS: Jeśli chodzi o mnie, korzystam z drugiej części tematu i buduję Shot Kala (Centuriona) sił IDF z walk w wojnie "Yom Kippur". Model będzie od AFV Club.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.