Skocz do zawartości

Wojskowy projekt grupowy cz. 1


reggy

Z jakim modelem tematycznym jesteś w stanie wystartować?  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Z jakim modelem tematycznym jesteś w stanie wystartować?

    • Pojazdy zdobyczne/w obcej służbie
      13
    • Pancerne Zoo
      7
    • Wietnam/Korea/Pacyfik
      6
    • Pojazdy w 1/48
      6
    • SF
      5
    • Wojsko Polskie obecnie
      8


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 132
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Barthass a może po prostu powiedz że to w czym nie brał udziału IDF odpada, sam ograniczasz nas do pustyni, Synaju i Wzgórz Golan Smile

 

Hehe, ograniczam was do np. do Iraku, Afganistanu, Afryki północnej, no i oczywiście do tego co wymieniłeś A przedział lat to od ok 1915 roku do teraźniejszości, czyli jak widać temat rozległy A ograniczenia muszą być, bo co to za projekt grupowy, gdzie nie ma reguł, i każdy robi co chce

No i co ukrywać, temat był by mi na rękę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaaaaa jasssssssssssssne

Mój też nie ograniczał bo kto zmusza do nie robienia pojazdów w malowaniach Japoni i ZSRR/Rosji z okresu konfliktów granicznych które trwają do dzisiaj, albo Australii czy Japoni

Temat Iraku jest już prawie w połowie wałkowany jak Tygrys...

Trzeba urozmaicenia, i ty możesz zrobić m48 a jak nie to piwo w rękę i będziesz widzem

Z resztą i tak będzie ograniczone do WW 2 jak zwykle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba urozmaicenia, i ty możesz zrobić m48

 

Hehe, nie mogę, bo wszystkie M-48 na rynku mają skopaną totalnie wieżę

Ja dałem tylko propozycję, wraz z argumentami dla czego według mnie jest dobra ( w ramach kryptoreklamy dodam jeszcze, mnogość różnych rodzajów uzbrojenia z wielu państw )

A co z tego wyjdzie, to zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, nie mogę, bo wszystkie M-48 na rynku mają skopaną totalnie wieżę

to zrobisz ZSU w barwach VC

w ramach kryptoreklamy dodam jeszcze, mnogość różnych rodzajów uzbrojenia z wielu państw

to kpina, w porównaniu do państw azjatyckich to nic

A co z tego wyjdzie, to zobaczymy

Oba projekty odpadną bo w żaden sposób nie da sie pod nie podpiąć III Rzeszy

O kurde pod Twój podchodzi Africa Korps czyli mój odpada w przedbiegach :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to Barthass ma bana na mówienie o projektach grupowych bo chyba jeszcze nic nie skończył w ich ramach(przynajmniej w ostatnim - a jak w Barwach Forum brał udział to też)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie, po co robić projekt grupowy jak pojawi się góra 5 warsztatów, a skończą dwa. Więcej gadania i ustalania, aniżeli klejenia tym bardziej, że każdy chce czego innego, a temat zbyt ogólny, to tak jakby go nie było. Może lepiej niech pojedyncze osoby się dogadają samodzielnie, założą jeden wątek i zrobią swój nieoficjalny projekt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zrobisz ZSU w barwach VC

 

Nie mogę, bo ZSU z Dragona to szajs, mam jednego i leży gdzieś w pudle nieskończony, bo nie mam cierpliwości na takie coś

 

 

 

to kpina, w porównaniu do państw azjatyckich to nic

 

Jak kpina :P

Możesz zrobić pojazdy Afrikakorps z 3Rzeszy, pojazdy ZSRR w barwach państw Arabskich, lub tez samego ZSRR (Afganistan) , pojazdy Amerykańskie i Angielskie, zarówno z WW1, WW2 i współczesne itp. itp.

 

 

A tak w ogóle to Barthass ma bana na mówienie o projektach grupowych bo chyba jeszcze nic nie skończył w ich ramach(przynajmniej w ostatnim - a jak w Barwach Forum brał udział to też) Mr. Green

 

Hehe, w Barwach forum nie brałem udziału A w ostatnim projekcie zostałem pokonany przez bezduszną kupę blachy, żywicy i plastiku, która za nic nie chciała współpracować, i wylądowała w miejscu odpowiednim, czyli na dnie przepastnego pudła po butach

Ale obiecuję, że w przyszłym projekcie grupowym, jesli wezmę udział, to to model dokończę (ale oczywiście projekt grupowy musi mieć odpowiednią tematykę ;P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może pojazdy zwycięzców? Np. u Niemców Pz. 2, 3 i 4 (Pierwszy okres II wojny) U Rusków T-34 i IS-2, a u Amerykańców Shermany. Wogóle to masa tego jest, i byłoby dużo chętnych, bo przecież prawie każdy wygrywał (wojny, kampanie czy bitwy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

był prosze Ciebie taki Vietcong co wygrał, Desert Storm, w Somalii wygrali chudzi a oni tylko samochodami śmigali więc odpada, w Jugosławi wszyscy przegrali, można Sherdiana z Panamy, wojna w Korei trwa do dziś, Afganistan trwa, Irak trwa...

No tak, oczywiście Liban 1982 itd. czyli Barthass będzie za projektem zzwycięzców :]

Może lepiej pojazdy przegranych

i Tygrysy byście se robili a i IDF nie zawsze wygrywa, a poza tym każdy dobierze co mu pasi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co niemcy wojne wygrali?

A czy ja coś takiego napisałem? Przecież Niemcy wygrali kampanię wrześniową, kampanię na zachodzie i Jugosławię z Grecją (jeszcze bitwy w Afryce). W końcu napisałem

przecież prawie każdy wygrywał (wojny, kampanie czy bitwy)

 

Bitwy też by się liczyły, byle tylko ten pojazd, który chcemy zrobić miał duży wkład w to zwycięstwo

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w praktyce można wykonać wszystkie pojazdy bojowe, a to chyba mija się z celem tworzenia osobnego projektu :>

Projekt musi być poniekąd zawężony, więc siłą rzeczy któreś pojazdy wyeliminować trzeba. Eliminacja musi opierać się o okres, czyli albo budowa współcześniaków, albo wwII albo jakaś konkretna wojna, konflikt, w innym wypadku powstanie mieszanina wszelkiej maści pojazdów i żadnego projektu w tym nie widzę, bo to samo można spotkać w dziale warsztat.

 

W sumie i tak nie dojdzie do porozumienia więcej niż 2-3 osób, więc po co tracić czas nad niepotrzebną dyskusją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierzcie coś w czym będę mógł zrobić m551 albo Merkave I bo do obu będę miał blachy i ich na razie nie ruszam

PS Czy któryś z Moderatorów mógłby przenieść mój temat m551 z IIZKM do warsztatu bo i tak go nie zrobię w ramach tego konkursy, jak nie da rady to go usunąć i już...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakub Ślęczka, no nie zupełnie, przecież późniejsze pojazdy Niemieckie z drugiej wojny, raczej nie kojarzą się ze zwycięstwem, a poza tym, w tym projekcie raczej chodziłoby o barwy (kamuflaż podczas bitwy, jednostka i ewentualnie wkład danego pojazdy w czasie walk, ale to to ostatnie jest już bardziej zaawansowane)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo przecież prawie każdy wygrywał (wojny, kampanie czy bitwy)

Sam napisałeś, że każdy coś tam wygrywał. Tigery w Charkowie, Tiger Wittmanna gdzie się nie pojawił, podobnie Panthera Barkmanna, Koenigstigery dawały lanie na początku Wacht am Rhein i można tak w nieskończoność... Po prostu zbyt ogólnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiger Wittmanna gdzie się nie pojawił,

Szczególnie koło Gaumesnil

I tak trzeba czekać aż reggy nam zmajstruje ankiete, pomysłów chyba już starczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo przecież prawie każdy wygrywał (wojny, kampanie czy bitwy)

Sam napisałeś, że każdy coś tam wygrywał. Tigery w Charkowie, Tiger Wittmanna gdzie się nie pojawił, podobnie Panthera Barkmanna, Koenigstigery dawały lanie na początku Wacht am Rhein i można tak w nieskończoność... Po prostu zbyt ogólnie...

Charków, zgadza się, ale pozostałe, to potyczki (oprócz Wacht am Rhein, ale patrz, że tam Niemcy przegrali i Tygrysy Królewskie z tej bitwy nijak by się miały do konkursu). Chodziło mi raczej o bitwy na dużą skale (Kursk, Stalingrad, Leningrad)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i IDF nie zawsze wygrywa, a poza tym każdy dobierze co mu pasi

 

Hehe, IDF wygrywa zawsze Co do 2 wojny w Libanie to gdyby nie nacisk Izraelskiej opinii publicznej, to IDF doprowadził by Hezbollach do końca

A co do projektu grupowego, to niech mod wybierze co ciekawsze propozycje, i zrobi nam ankietę

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Was pogodzę Proponuję jako temat projektu grupowego: "Pancerne wraki". Okres od I WŚ do teraźniejszości. Takim oto sposobem i wilk będzie syty i wilk będzie cały.

 

A owca?

 

A kogo obchodzi owca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzućcie jeszcze parę propozycji, to na dniach zakończę poprzedni projekt i zrobię ankietę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy 6 propozycji, a to chyba wystarczy (jeśli przypadkiem pominąłem jakiś pomysł, to wspomnijcie za mnie):

 

Działa samobieżne

1. Dywizja Pancerna Maczka

Wojny na Dalekim Wschodzie w XX w

In the desert

pojazdy zwycięzców

Pancerne wraki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.