Jump to content

Patterson

Members
 • Content Count

  490
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Patterson

 1. Koledze zapewne chodziło o to, że pod pojazdy p.lotnicze trafiały głównie kadłuby od czołgów które wracały z frontu uszkodzone i po przejściu remontu były przekazywane pod zabudowę na Flakpanzery. Ausf.G to wersja Panzera IV który został przerobiony na Flakpanzera. Ten Dragonowski to zapewne Ausf.J ze względu na trzy rolki.
 2. O fajnie, ja mam "Wirbla", także chętnie popatrzę.
 3. Bardzo ładny model, podoba mi się zwłaszcza nie za mocne brudzenie, takie w sam raz. Z uwag, to chyba niepomalowane są tylne światła.
 4. Nie odbieram Ci prawa do wyrażania swojej opinii i zdania, wspomnę tylko, żeby być wiarygodnym w narzucaniu swojej oceny innym i wyręczaniu Admina, warto położyć na stole coś więcej niż jeden model, bo w przeciwnym razie jest się po prostu śmiesznym.
 5. Widzę, że lekcje od KFS przyniosły efekty, gratuluję ostatniego modelu. Szkoda, że ego jak widać wzrosło wprost proporcjonalnie do umiejętności. Mimo wszystko dziękuje za część merytoryczną tego postu. Adminowi dziękuję za fotkę na głównej, bardzo mi miło.
 6. Zrobiłem sobie mikołajki wcześniej.
 7. Fajny złom! Też mam ten model, czeka w podkładzie na swoja kolej.
 8. Facet na filmiku twierdzi, że to misz-masz nowych i starych ramek, a te stare mają poprawki, dodali kilka detali.
 9. Oszukują mnie co najmniej 2 razy na rok :p link do PMMS: http://www.perthmilitarymodelling.com/newkitnews/tamiya.html
 10. Niespodziewane nowości z Tamiyi. Podobno wszystko nowe formy, a nie przepaki. 35359 U.S. Medium Tank M4A3E8 Sherman "Easy Eight" Korean War 35357 German Assault Pioneer Team & Goliath Set 35356 British Self-Propelled Anti-Tank Gun Archer Ładnie odwzorowanym Goliatem bym nie pogardził.
 11. Tak jak proponował kolega jawkers, popracowałem troszkę nad zdjęciami w programie, chyba jest znacznie lepiej. (podmieniłem w pierwszym poście).
 12. Dzięki, faktycznie lepiej Może jakoś w tygodniu uda mi się kupić nowy brystol to zrobię nowe fotki, zobaczymy.
 13. Dzięki za uwagi. Zwykle robię fotki na białym brystolu który odbija dodatkowo światło. Widać dwa punkty świetlne na czarny brystol to za mało. Muszę kupić biały i pogrzebać trochę w ustawieniach aparatu, żeby na ciemnym wykrzesać więcej światła.
 14. Spokojnie, czyszczę meblościankę z rozgrzebanych od lat projektów, żeby nie zajmowały już miejsca. Panthery powrócą i to plutonem. 5 gotowych do malowania i jedna częściowo pomalowana. Jakieś 30 czeka na zrobienie
 15. ISU-152 z 13 Pułku Artylerii Samobieżnej, 1 Armii Wojska Polskiego. Niemcy, Kwiecień 1945. Tamiya 1/35
 16. Koniec świata, wysyp Panther. Najpierw Takom, a teraz HB. Wygląda, że w zestawie będą dwie wieżyczki i pojazd będzie z pogranicza Ausf.D i wczesnego A. Ja się pytam, gdzie Bergepanther?
 17. Wytrasowałem linie rylcem, potem szpachla do strzykawki z ułamaną igłą i jedziemy. Kształtowałem starym ostrzem. Kółka to badziewny klon z klona z klona podróbki jakiś kółek. Sądząc po feldze to chyba do niemieckiej ciężarówki. Idealnie się złożyło, że Kubuś ma tak zabudowane koła, to mogłem je tu użyć.
 18. Dzięki. W tym zestawie wiele wymaga poprawy, ale traktowałem go jako zabawę i zapychacz czasu w czasie malowanai innych modeli, dlatego jest prosto z pudełka.
 19. KUBUŚ od Mirage 1/35 gotowy do malowania. Producent powinien dodawać nervosol do zestawu. Jakość modelu jest dramatyczna. Ładnie wydany, ładne pudełko, rys historyczny, plansza barwna, wszystko na światowym poziomie , tylko modelu zabrakło. Serio, zamiast tych trzydziestu-paru złotych trzeba było go puścić za stówkę i zrobić formy na poziomie Italeri sprzed 20 lat. Byłby cud malina zestaw, a tak mamy model który trzeba heblem szlifować i kielnią szpachlować. Producent wierzy w umiejętności manualne młodzieży, ale szczerze to nie mam pojęcia jaki młody modelarz będzie w stanie to poskłada
 20. Dzięki za opinie i komentarze. Siatki są z zestawu. Dodałem Gaśnicę Panzerartu, antenę RB, klamerki narzędziowe Abera oraz klakson i Notek z Tamiyi. Reszta to pudło. Próbowałem tym razem zrobić trochę inaczej niż zwykle, zazwyczaj przeginam z rdzą i obiciami, więc teraz się hamowałem. :p
 21. Miałem się spytać na innym forum, ale jak już tu jestem. Czym kurzysz szyby? Bardzo fajnie wyglądają.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.