Jump to content

MaciejW

Members
 • Content Count

  237
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

86 Excellent

Recent Profile Visitors

748 profile views
 1. Myślę, że w tym wypadku może jakiś filtr załatwiłby sprawę nasycenia kolorów.
 2. W sumie wydaje mi się, że to kwestia zdjęć niestety z komórki, ale działam dalej myślę, że finalnie wyjdzie fajnie
 3. No wydaje mi się, że to ostatnia aktualizacja wątku przed galerią. Brudzenie postępuje, zostało jeszcze zaledwie kilka detali liny anteny itp. O dziwo sam jestem zadowolony z brudzenia mimo tego, że niektórych specyfików używałem pierwszy raz w życiu
 4. No to chyba ostatnia przed maturalna aktualizacja wątku. Także może do ostatniej wyrobię się ze skończeniem tego modelu Udało się coś wykombinować z tymi okropnymi koszami. Plecak na razie się trochę błyszczy ale jeszcze nie jest przyklejony, także oberwie mu się jeszcze matem Udało się także ściągnąć maski:
 5. Za brudzenie kadłuba do się dopiero będę brał. Zacząłem od wieży by nie przesadzić odrazu z brudzeniem kadłuba.
 6. Powrzucam jeszcze jakieś bambetle do tych koszy, może to będzie jakoś wyglądać
 7. Brnę powoli do przodu prawie skończyłem brudzenie wieży. Zostały mi jeszcze wyrzutniki granatów dymnych i drobne poprawki na razie tak to wygląda Przyszła pora na smutniejszą część posta, niestety już na fazie podkładowania walczyłem z zalaniem siatek na koszach. Zmywałem podkład na koszach i malowałem jeszcze rzadszym podkładem efekt niestety bez zmian ... Więc do boju wkroczył debonder co prawda udało się zniwelować efekt jednak w pewnym momencie nawet musiałem podklejać kosz z powrotem bo przesadziłem z debonderem. W pewnym momencie stwierdziłem, że mam już tego dość i jakoś się to zak
 8. Hmm to w takim razie wychodzi na to, że dwie różne osoby uprzedzają mnie przed dwoma kluczowymi elementami. Na pewno będę uważny przy nich.
 9. Mogę się z tym zgodzić, jednak słyszałem, że ze spasowaniem wieży jest już gorzej...
 10. Zmatowiał jakoś ten model
 11. Udało mi się uporać z zawieszeniem, które swoją drogą jest całkiem fajnie zrobione ponieważ można je regulować nawet po przyklejeniu. Szczerze mówiąc fotka Messera na pewno będzie dla mnie inspiracją, i chyba zdecyduje się na dokupienie "Hansa" dowódcy. Wydaje mi się, że będzie to ciekawe wyzwanie. Na razie tak to wygląda:
 12. Niestety nie mam aktualnie zbyt wiele czasu, więc działam małymi etapami. Udało mi się oszlifować i skleić koła napinające i napędowe. Te drugie wymagały odrobiny szpachli i usunięcia chyba nadlewki (chyba, że miała to być jakaś imitacja nie istniejącej śruby) I po poprawkach I jeszcze jedno zdjęcie pokazujące, że tej śruby na kole napędowym na pewno nie powinno być. Zdjęcie użyte tylko w celach dyskusji.
 13. Witam, Chętnie odkupię kalki firmy star-decals do po Panzer IV F2 takie jak na zdjęciu poniżej. Mogę odkupić cały zestaw kalek lub sam zestaw B. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.