Jump to content

MaciejW

Members
 • Content Count

  201
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

63 Excellent

Recent Profile Visitors

638 profile views
 1. Użyję jeszcze potem pigmentu polished metal. Bo teraz jest tylko wypolerowany dark iron od mr.hobby. Troszkę je przykurzę ale to dopiero jak będę brudził resztę by wszystko było spójne Fajnie, że się podoba
 2. Podziałałem z gąskami wyszły trochę rdzawe, ale jeszcze przyjdzie na to kurz itp. Z resztą po analizie kilku zdjęć to w sumie wyszły całkiem realistycznie. Poza tym postarzyłem trochę kostki gumowe. Skorzystałem z tej techniki: Tutaj kilka zdjęć poglądowych. Oczywiście wszystkie wykorzystane tylko w celach dyskusji No i tutaj efekt
 3. Szczerze mówiąc to moje doświadczenie z farbami w sprayu ogranicza się do podkładu od Tamki. Jednakże mogę polecić ci to, zarówno matowy jak i połysk pod kalki https://agtom.eu/lakiery-bezbarwne/324624-lakier-bezbarwny-vallejo-gloss-varnish-17ml-8429551705103.html?search_query=gloss&results=130 https://agtom.eu/lakiery-bezbarwne/324625-lakier-bezbarwny-vallejo-matt-varnish-17ml-8429551705202.html?search_query=matt&results=117 Obydwa lakiery można rozcieńczyć wodą i delikatnymi warstwami nakładać pędzlem.
 4. Ładnie pomalowany pędzlem Jedyne co kuje w oczy to niedokładnie pomalowane wizjery i bandaże kół. No i błyszczące plecaki - jakiś lakier matowy napewno by pomógł. Zakładaj śmiało warsztat następnego modelu
 5. No to budowa w 99% skończona. Dzięki koledze @Soris najważniejszy smaczek tego modelu jest na miejscu, jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI! ( literki mają 0,6mm wysokości ) Pozostało mi jedynie dorobić jedną antenkę z tyłu W najbliższym czasie model dostanie podkład. Wielki model z tego wyszedł. Tak to wygląda:
 6. Też bym nie próbował tej techniki pierwszy raz na prawie gotowym modelu. Może spróbuj pomalować jakiś wrak albo kawałek polistyrenu tak samo jak tego Pattona i na tym przeprowadź testy.
 7. MaciejW

  1/35 T-90M

  Byle by nie była zbyt długa
 8. MaciejW

  1/35 T-90M

  Co tu dużo pisać, 11/10. Czekam na kolejny warsztat
 9. Miło wspominam budowę tego modelu. Chętnie pooglądam twój warsztat. Na pewno wyjdzie lepiej niż mój ulepek
 10. Te łańcuszki to były prawdopodobnie z jakiegoś zestawu blach do pantery, które mi zostały. Nadały się one idealnie ponieważ zakończone są większymi oczkami.
 11. Dzięki, działam powoli z gąsienicami. Gdzieś na yt zobaczyłem fajny sposób na ich szybkie składanie. Mianowicie nie wycinamy "łączników" osobno, a całymi sekcjami dzięki temu wszystkie są ustawione tak samo. Robiąc to pojedynczo trzeba uważać by układać każdy łącznik tak samo ponieważ tylko jedna strona ma detale - dzięki robieniu tego sekcjami w zasadzie nie trzeba o tym myśleć. Może komuś w przyszłości przyda się ten sposób Tak to wygląda w praktyce :
 12. Zrobiłem sobie krótką przerwę od modelarstwa, ale spokojnie już wracam z zdwojoną energią do działania . Stwierdziłem, że soczewka jest ewidentnie do poprawy. No i udało się tyle zdziałać, wg mnie o niebo lepiej
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.