Jump to content

MaciejW

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

32 profile views
 1. MaciejW

  Pz II Tamiya

  Witam wszystkich mały update. Zakupiłem wash i troche pigmentów odpowiednich do terenu, działo przyszło Co do gąsek podjąłem ciekawą decyzje a mianowicie zakupiłem wespe od tamki w 1/35 użyje gąsek z tego zestawu do pz 2 i metalowe dam do wespe. W najbliższym czasie postaram sie coś podłubać. Pozdrawiam.
 2. MaciejW

  Pz II Tamiya

  Co do zjechania to fakt przesadziłem ale pierwszy raz używałem techniki na lakier do włosów. Właśnie zamówiłem działo kwk 30 L/55 od rb więc za niedługo problem zniknie. Dotychczas nie brałem tego scenariusza pod uwagę ale zastanowię się lecz jeszcze nigdy nie robiłem dioramy, mam już parę pomysłów. Dzięki wszystkim za uwagi właśnie na to liczyłem by jasno i wyraźnie wskazać błędy. Pozdrawiam
 3. MaciejW

  Pz II Tamiya

  W internecie znałazłem takiego pz 2 z działem 2 cm ale mogę kupić działko takie jakie miało być w tej wersji. Na washa itp jeszcze przyjdzie czas najpierw chcę pomalować lakierem matowym ponieważ malowałem błyszczącym na miejsca pod kalki. Znalazłem takie chyba będą ok? A co do skrzyni to moze narzucę na nią jakąś plandeke - nie mam jeszcze doświadczenia w malowaniem drewna. Co do zdjęć postaram się wysłać jakieś lepsze w najbliższym czasie. Pozdrawiam
 4. MaciejW

  Pz II Tamiya

  OK pozdzierałem jeszcze erki ale wydaje mi się, że krzyże i reszta jest ok. Już daje więcej fot Na pozostałych dwóch zaznaczyłem strzałkami elementy i tu oto pytanie pomalować je tak samo jak resztę czy tylko kolorem german gray Xf-63 od tamki? Dzisiaj wstępnie przymierzam model i pomalowałem przednie haki kolorem dark iron od mr Hobby nr 214 i lekko je przetarłem patyczkiem do uszu dzięki czemu widać metalizer. W najbliższym czasie pomaluje go lakierem matowy no i brudzenie niestety jeszcze czekam na gąsienice 😞. Kolejne pytanie czy działo malować na kolor gun metal czy zostawić takie jakie jest teraz i wylot ubrudzić czarnym pigmentem?
 5. MaciejW

  Pz II Tamiya

  Witam na wstępie chciałbym dodać iż jest to mój pierwszy model pancerki pierwszy raz też zastosowałem technikę na lakier do włosów, chciałem uzyskać mocno ''zużyty'' pojazd dlatego uszkodziłem jeszcze kalkomanie. Aktualnie czekam na metalowe gąsienice, przede mną jeszcze brudzenie. Jestem otwarty na krytykę liczę też na uzyskanie rad jak uzyskać jeszcze lepszy efekt.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.