Jump to content

MaciejW

Members
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Recent Profile Visitors

111 profile views
 1. Ok może coś w tym jest, jak już wcześniej wpsominałem lubię wyzwania, nie zawszę wychodzi idealnie i tutaj czyjaś pomocna dłoń jest niezastąpiona. Nie wymagam też od samego siebie nie wiadomo czego a modelarstwo ma mi sprawiać przyjemność i nie mam tu na myśli by zrobić coś na odwal się i sie tym zachwycać. Apropo blacharki wciąż się uczę - cóż niektórzy widocznie nauczyli się wszystkiego od tak. Tyle z mojej strony. Pozdrawiam.
 2. Witam, udało mi się dorobić śrubki których brak kuł trochę w oczy. Część z nich to wydruk 3D a druga część to blaszki z Partu. W najbliższym czasie postaram się przykleić narzędzia i dorobić spawy na bokach a następnie podkład. Pozdrawiam.
 3. Faktycznie jeden drucik jest trochę zbyt duży. Nie wiem jak tego nie zauważyłem, cóż jak znajdę czas to poprawię nie chcę robić na odwal co do reszty wydaje mi się, że jest ok. Pozdrawiam.
 4. Hmm, boje się uszkodzić reszty modelu więc na razie zostanie w takim stanie. Podczas weekendu wybrałem się na nockę modelarską w pobliskim sklepie modelarskim. Co udało się zdziałać? - narzędzia z uchwytami gotowe do montażu - dźwig przerobiony bo ten z tamki był dosyć kiepski Na razie to tyle, z efektu jestem zadowolony. Pozdrawiam.
 5. Witam dawno mnie tu nie było, niestety teraz kleję sporadycznie związane jest to z dużo mniejszą ilością wolnego czasu. Aktualnie udało się wygładzić spaw nie ma już nienaturalnych dziurek w ogromnej ilości. Niestety rozmiaru tego spawu nie da się już zmienić. Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję, że uda się coś zdziałać w najbliższym czasie.
 6. Faktycznie. Następne zrobię z cieńszej nitki. Wydaje mi się, że zmniejszenie szerokości spawu będzie dosyć ciężkim zadaniem, natomiast dziurki postaram się zniwelować rozmiękczając spaw klejem i postaram sie uformować lepiej. Pozdrawiam.
 7. Dokładnie tak robiłem. Jeszcze poćwiczyłem na płytce z chipsu i z czasem wyrobiłem sobie wprawe. Efekt dużo lepszy niż moje nieudolne próby ze szpachlą.
 8. Witam dzisiaj udało sie jeszcze zrobić spawy przy "budce" dla kierowcy. Dorobione śrubki zeszlifowałem i zastąpie wydrukiem 3D(rada mesera). Samoróbki wyszły różnej wielkości i nie wyglądało to zbyt dobrze. Pozdrawiam.
 9. Witam, udało mi się dorobić śrubki, lampę oraz schodek z tyłu. Messer podesłał mi fajny sposób na spawy udało mi się go poćwiczyć w ostatnim czasie więc zabieram się za zrobienie ich. Pozdrawiam.
 10. Jest lepiej ale robię od nowa jeszcze raz.
 11. Faktycznie robi robote. Udało mi sie usunąć szpachlę za pomocą rozcieńczalnika, robię jeszcze jedno podejście jak znowu wyjdzie kupa to chyba spróbuję tego green stafu.
 12. Faktycznie poprawie to. Stwierdzilem, że spróbuję zrobić spawy Tak to wyszło. Zrobilem to lekko rozcieńczoną szpachlą przeż strzykawkę. Chyba nie jest źle
 13. Miło słyszeć. Rynienka jest w zestawie abera musiałem ją przeoczyć. Spokonie już ją dorobiłem. Postaram sie dorobić spawy. Co do lampy z tyłu zestawowa nie przypomina tej ze zdjęcia. Lecz w zestawie abera są dwie możliwości albo lampa albo hm zapewnie tez lampa tylko inna. Działam dalej pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.