Jump to content

Lanczyslaw

Members
 • Content Count

  83
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Personal Information

 • Location
  Siedlce

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Piękne bydle na pewno będzie fajnie wyglądał już nie mogę się doczekać efektu końcowego.
 2. Cześć wszystkim, ja ze swojej strony proponuję jeszcze dodać opóźniacz przy większych powierzchniach.
 3. Mam pytanie jak robisz że krawędzie pasków są ciemniejsze a środek jaśniejszy ?
 4. Moje gratulacje piękny model
 5. Bomba, już nie mogę doczekać co będzie dalej
 6. Cześć wszystkim czy beczki niemieckie miały ustalone kolory zwłaszcza te późniejsze czy można ją pokryć np. dunkel gelb ?
 7. Oleje jeśli chodzi o nie to ich nie dawałem sporadycznie by nie zalać modelu) zstąpiłem punktowymi filtrami a a reszta to robota liqid pigment a jeśli chodzi o kolor to jest seria miga którą sam osobiście uważam za bardzo dobrą..
 8. Skala już jest reszta to nie wiem o co kaman ?
 9. Część wszystkim jako że dawno nic tu nie wstawiałem wrzucam ostatnie wypociny to już drugi taki sam model na tym forum zrobiłem specjalnie go pod inne techniki i zobaczyć swój progres serdecznie zapraszam do oglądania i wszelkie komentarze mile widziane
 10. Jest ok jednak moim zdaniem te naklejki nie komponują się z tym z tyranym czołgiem obok zadrapania a one calutkie nówki funki nie śmigane nawet nie wyblaknięte aż się proszą by coś z nimi zrobić.
 11. Moim z daniem teciak dalej podobny do zebry choć robiłeś wszystko by te pionowe linie wygasić, brak zdecydowanych wypłowień przydał by się mocniejszy pin wascha na kołach śrubach nic tam się nie dzieje żadnych smarów ziemi pyłu dokładnie tego nie widać , co przeważa w twojej pracy to nadmiar olejów którymi pokryty jest pojazd, słabo widoczne obicia, dopatrzyłem się paru zadrapań poziomych jednak są mało widoczne bo prawdopodobnie zostały zalane olejami. Pozdrawiam i proszę wziąć pod uwagę że to jest tylko moje zdanie.
 12. Fajniusi podoba mi się moje gratki
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.