Jump to content

em

Members
 • Content Count

  1,345
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About em

 • Rank
  em

Personal Information

 • Location
  OKC 113.450
 • Interests
  Teraz już brak

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jesli w barwach LOTu to jak kabina w Su-22 szaro-niebieskawy.
 2. em

  MiG 15 Eduard 1/72

  W tamtych latach początek 50 tych gdy MiG-15 miał całkowitą żywotność-resurs 600 godzin nalotu, jedyną farba jaką uzywano na zewnetrzne powierzchnie płatowca, we fabryce, był lakier bezbarwny.
 3. Podobna sytuacja jest z Herkulesami. Ile jeszcze polatają ? chcemy mieć samolot podobnej klasy? jest nam potrzebny? czy ktos sie zajmuje porównaniem maszyn bedących na rynku ? To że 29 i szczególnie 22 nie przedstawiaja realnej wartości bojowej wiadomo od chwili wprowadzenia na uzbrojenie F-16. Czy ktoś sie tym martwił? Ano tak, Ci którzy lataja ,obsługuja 29 i 22 w Malborku, Mińsku i Swidwinie, poza nimi nie sadze
 4. Nie przesadzaj. Istotnie to produkt radziecki, to drugi wypadek na 30 lat eksploatacji, w kategoriach lotniczych mało.Nośne jak cholera ,tylko nie świadczy to o samolotach a o naszych kuglarzach z rzadu, ministerstw , którzy wiedząc że wszystko trzeba zastapić nowym sprzetem , robią wszystko żeby nic nie zrobić.I nie dotyczy to tylko obecnych, z perspektywy lat, wygląda na to że ktokolwiek bierze się za planowanie perspektywiczne lub jak chca inni długoplanowe jest natychmiast odstawiany do kąta.
 5. Po cześci piszemy to samo, więc sie nie martwie.Moim rozwiązaniem jest kupno wyprasek 70141, panel na skrzydłach można wytrasować i koniec zmartwień.W waszych,,sedivkach,, i naszych z 75 roku poprawić jeszcze górne częsci tablicy przyrzadów. To są generalne różnice.
 6. Będąc w zeszłym roku na E-day zaskoczony zostałem przez kolegów z Armycast dwoma tyłkami do 21. Wersja mysliwska i bombowa co mnie ubawiło .Róznica to wielkość wyciecia w ostaniej blasze..tym sposoben to edward i wszyscy doprowadzą do setki odmian 21. Otóz to wyciecie jak i panele na skrzydłach to znaki rozpoznawcze 2 róznych zakładów które wypuszczały 21 , zadne mysliwskie czy bombowe.
 7. Solo, chłopie kochany, ano pisza że jest słabszy nie precyzując szczególów .
 8. Popytaj, może ktoś da Ci proste odpowiedzi.
 9. Kłamać ,nie kłamią wiekszosc nie ma świadomości czyli łyka wszystko. Na ich stronach piszą że ten Su-35 pod wieloma względami czyli parametrami jest gorszy od prostego , starego Su-27... A tak bardziej serio , kupic afara, nowe zasobniki rozpoznawcze więcej tych 154 i oczywiście więcej 16 tek. Oni bez atomu są bezradni...
 10. Nie ma sensu kupować F-35. Nie na Rosje, na nich wystarczą 16 stki. Ich sprzet radarowy odstaje znacząco od tego na zachodzie, tak pod względem zasięgów jak i odporności na zakłócenia. Cała ich triada MiG-31 Su-27/30 MiG-29M w starciu nawet nie lizneła by naszych samolotów .W nocy ich samoloty są ślepe ,nie maja zadnego operacyjnego zasobnika klasy Snipera, klasy to za duzo powiedziane, zasobnika który by mógł pracować w podczerwieni i LLTV. Teraz dodatkowo wprowadzili embargo na francuskie lasery i wyswietlacze do HUDów...a ich elektronika to koniec lat 80 tych podstawowy procesor to 386
 11. Zasobnik D w eRce R.V to jakiś wymysł zrobiony na podstawie planów z 4+ .Juz kiedys pisałem RV to przerobiony 21 z pruszkowa.... Poczekac na R z edka lub kupic Mf i zasobnik zrobić samemu. Opływy z Syrena również.
 12. Solo, żeby wykorzystać F-35, musielibyśmy kupic wszystko to co zostało do niego stworzone/dostosowane czy jak to nazwać. My nie mamy rozpoznania, dostepu do rozpoznania ,rozpoznania satelitarnego tych wszystkich gadżetów które tworzą przewage amerykanów nad pozostałymi . Czy wykupimy u nich dostep na bieżąco czy z kilku godzinnym opóznieniem? czy wcale nie wykupimy. To sa realne problemy .Bez tego to po co nam ten samolot? F-16 zrobi to tak samo albo i lepiej.
 13. Problem nie jest w tym aby wymienic bebechy co roku.Problemem jest żeby to co w bebechy ładujesz działało poprawnie i nie zakłócało pracy innych urzadzeń. A to jest czas ...oceniam ,że dzisiaj instalują nakładki nad którymi pracowali od 4 lat.
 14. Kolega Solo jest jedynym 10000 tysiecznikiem na forum? 😉 Bo ten F-35 tak naprawde nie jest potrzebny lotnictwu USA. Mozna to wszystko załatwic modernizacjami , elektronika to pikus. Przykład modernizacji, ano 50 letni F-15 . Wcisną do niego wszystko i jeszcze troche.
 15. em

  MIG-23 MF 1:32

  Piękne, masz samozaparcie.Te trzy pudełka po lewej -elektryka 28V, po prawej z układu pocisków R-23.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.