Jump to content

empit

Members
 • Posts

  225
 • Joined

 • Last visited

Reputation

22 Excellent

Personal Information

 • Location
  Opole
 • Interests
  historia, modelarstwo
 • Occupation
  emeryt

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuję bardzo za pochwały. Model polecam z czystym sumieniem. Skleja się z przyjemnością. Mam już drugiego Dauntlessa :-)
 2. Drugi ukończony w tym roku.
 3. Model pierwszy w tym roku. Bardzo przyjemnie się kleiło. Malowany Gunze i olejnymi washami.
 4. empit

  T-55A TAKOM 1/35

  Witam, mam prośbę o kotwice. służyłem w 8 BZ w Kołobrzegu i Brygada miała na pojazdach kotwice na czerwonym polu, takie jak 29 bplot. Czy mam szansę na przechwycenie takowych? A model zacny!
 5. Wash jest, bardzo delikatny. Zdjęcia nie oddają jednak do końca rzeczywistości. Może potraktuję jeszcze spód olejami. Dzięki za opinię.
 6. empit

  Sexton

  Z tego co pamiętam, to paliwem raczej po bębnie z kablem się nie lało.... ? Cieszę się, że uniknąłem tragedii. Może następny wyjdzie lepiej.
 7. empit

  Sexton

  Akurat ten typ gąsienic jest raczej bezproblemowy.
 8. Model jak w tytule. Zrobiony z pudła, bez dodatków. Malowanie JG.54, pilot Oblt. Osterman. Front wschodni
 9. empit

  Sexton

  Sexton w barwach 1 pułku artylerii, 1. Dywizji Pancernej, Normandia 1944 r. Model Dragona, gąsienice Friulmodel, Kalkomanie Armo. Zapraszam do galerii.
 10. Zacny model! Gratulacje za wykonanie z szachownicami. Jak ze składalnością zestawu? Zamierzam zabrać się za niego w niedługim czasie i chciałbym wiedzieć na co się przygotować.
 11. Ładnie wyszedł, w tych szarościach jest jednak wielki potencjał. Gratulacje. Ja dłubię sobie obecnie A-10 od Hobbybossa. Zastanawiałem się nad Italeri, ale po zrobieniu ich F-14, Odpuszczam sobie tego producenta.
 12. Bardzo elegancki śmiglak. Styrany z wyczuciem. Podoba się!
 13. Też dłubię sobie właśnie ten model. Całkiem fajnie Ci wyszedł. Nie brakuje czasami czegoś na lewym skrzydle?
 14. Zgrabna dwójeczka. Ale zaintrygowały mnie te gumowe gąsienice. Mam Pz.kpfw. II Ausf. F Dragona i są w nim MAGIC TRACKI.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.