Jump to content

Skarga

Members
 • Content Count

  220
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Kalisz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kolego Marcinie. Mógłbyś z łaski swojej oświecić (pytałem zawsze gdy ktoś wyjeżdżał z ostrzeżeniem o prowokowaniu kłótni) na czym to prowokowanie kłótni polega? Rozumiem ze Ty wiesz i ta wiedza jest wystarczająca. Ja już nie muszę wiedzieć. Dostałem ostrzeżenie... nie wiem za co, pikuś, nieważne, ważne ze admin wie Tylko w ten sposób dalej nie pójdziemy. Ja to odbieram tak - jak pacjent się mocno udziela na forum to tolerancja na głupoty które rozpowszechnia jest większa niż na takiego który od czasu do czasu coś napisze, coś od kogoś kupi itp. W wyniku tego taki "specjalista" zaczyna wypisywać rzeczy o których nie ma bladego pojęcia a jedynie coś mu się w głowie uroiło. I nie chodzi tu o rady typu pomaluj taka czy inna farbką tylko o rady które wprost prowadzą do narażenia na straty materialne. No ale przecież nikt nikomu nie każe czyichś głupich pomysłów realizować. Kolejna sprawa, problemy które już były na forum omawiane... Dlaczego tak ciężko wkleić linka ale tak łatwo zmieszać błotem pytającego? I.. no własnie, Solo. Obróciłeś bolec? Administracja już czuwa więc nic złego ci się nie stanie. Spróbuj obrócić Poprzyj teorię praktyką Ja podziwiam twoja wytrwałość! Uwierz w siebie na pewno ci się uda.
 2. I to jest logiczne. Nawet bardzo! Gorzej jest jak pytasz, starasz się żeby to pytanie było zrozumiałe a odpowiedzi nie ma. Dlatego ja uważam ze nie ma sensu pytać. Zwłaszcza nie ma sensu pytać Najjaśniejszego Pana Administratora, który to administrator po wlepieniu bana wysyła informacje że jak nie wiesz dlaczego cie zbanował to zapytaj a on ci odpowie Dobrze by było gdyby kiedykolwiek sam się zbanował. Dotarłoby do niego że zbanowany pytać o nic nie może. No i jak takiego szanować? Drugi przypadek to tak jak tu, pytam wybitnego specjalistę od spraw wszelakich czyli gościa o nicku Solo. Dlaczego go pytam? No na pewno nie dlatego żeby on mi odpowiedział jak obrócić ten wspomniany bolec. Po prostu jego "ignorowanie" tego pytania sprawia mi satysfakcję. Dlaczego? Dlatego ze facet od czasu do czasu walnie taką "dobra radą" która kogoś na wymierne straty może narazić i sobie z tego nie robi Ot taki specjalista od wszystkiego. Pytasz dlaczego administracja nie potrafi pisać uprzejmych postów. No pomyśl, może nie umie? Metys. wyobraźnia cię ponosi Jakie mordobicie? Co najwyżej po raz kolejny mnie zbanuje i będzie miał nadzieje że już wszystko będzie wspaniale.
 3. Solo, co za precyzja... ale proszę cie bardzo przypomnij sobie jak obrócić ten bolec żeby igłę w H&S zniszczyć. No podziel się wiedzą nie bądź...
 4. O Solo, już jesteś? To o swobodzie wypowiedzi dotyczącej twoich niedorzecznych pomysłów można zapomnieć Ale powiedz mistrzu , udało ci się obrócić ten "bolec" w H&S? Kombinerkami? Imadłem? Pewnie dostane bana ;)
 5. A w sumie to nie chce mi się pisać bo to nie ma sensu. Jak ktoś do czegoś nie dorósł to mu na wysokim stołku mózg gazuje.
 6. To jest taki układ Sprężarka to takie wiadro. Tym wiadrem napełniasz beczkę - czyli ten twój zbiornik. W tej beczce masz kran (aerograf) którym wylewasz z beczki to co wiadrem wlałeś. jeżeli wiadro masz małe a beczkę dużą i ten kran tez duży to się musisz mocno napracować żeby z kranu równo leciało. Cały czas pracuje i się grzeje bo sprężarka ma za małą wydajność.
 7. Skarga

  Aerograf cz.2

  Bzdura, kierunek słuszny, ale uzasadnienie to bzdura totalna Czasem w szkole na chemii warto uważać
 8. Skarga

  H&S Ultra + Tamiya

  Jakby modele czołgów i samolotów były dobre, to nikt by łyżek nie malował. Łyżki są najlepsze. I gdyby tak jeszcze Solo opowiedział o tym obracaniu bolca....
 9. Ja się ma ładne włosy to nie trzeba mieć ich dużo. Ale chyba końcówka prawego płata ci opadła bo się coś krawędzie łamią.
 10. Skarga

  H&S Ultra + Tamiya

  Pamiętam jak kiedyś zadawałeś delikatnie mówiąc "dziwne" pytania. Teraz ewaluowałeś, udzielasz dziwnych odpowiedzi To pierwsze można ignorować, ale to drugie to już takie fajne nie jest. Solo, przecież to są bzdury to trafianie w ten metal. Jak nie obrócony bolec to wciśnięty spust. Weź do ręki aerograf i sprawdź zanim będziesz błyskał wiedzą.
 11. Skarga

  H&S Ultra + Tamiya

  Solo, najpierw spróbuj przekręcić ten bolec a później walnij łbem w metal.
 12. Może po to by jakiś geniusz zachwycony zapachem kleju Mr Cement limonka nie dodawał go do herbaty?
 13. Skarga

  H&S Ultra + Tamiya

  Każdy! Tylko najpierw trzeba uruchomić proces o którym pisałem wcześniej czyli jednoczesne składanie aerografu i MYŚLENIE. Jeżeli wam powiem dlaczego.. to daremne moje klepanie w klawiaturę. I za tydzień temat się powtórzy...
 14. Skarga

  H&S Ultra + Tamiya

  Bzdura! Co ma "strzelanie" do rozkalibrowania dyszy?
 15. Skarga

  H&S Ultra + Tamiya

  Niestety mega ostrożność na niewiele się zda. Nie wystarczy tez giga ostrożność. Trzeba zrobić dwie rzeczy jednocześnie a z tym nie wszyscy sobie radzą. Trzeba jednocześnie wymieniać i myśleć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.