Jump to content

Skarga

Members
 • Content Count

  220
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Skarga

 1. Kolego Marcinie. Mógłbyś z łaski swojej oświecić (pytałem zawsze gdy ktoś wyjeżdżał z ostrzeżeniem o prowokowaniu kłótni) na czym to prowokowanie kłótni polega? Rozumiem ze Ty wiesz i ta wiedza jest wystarczająca. Ja już nie muszę wiedzieć. Dostałem ostrzeżenie... nie wiem za co, pikuś, nieważne, ważne ze admin wie Tylko w ten sposób dalej nie pójdziemy. Ja to odbieram tak - jak pacjent się mocno udziela na forum to tolerancja na głupoty które rozpowszechnia jest większa niż na takiego który od czasu do czasu coś napisze, coś od kogoś kupi itp. W wyniku tego taki "specjalista" zaczyna
 2. I to jest logiczne. Nawet bardzo! Gorzej jest jak pytasz, starasz się żeby to pytanie było zrozumiałe a odpowiedzi nie ma. Dlatego ja uważam ze nie ma sensu pytać. Zwłaszcza nie ma sensu pytać Najjaśniejszego Pana Administratora, który to administrator po wlepieniu bana wysyła informacje że jak nie wiesz dlaczego cie zbanował to zapytaj a on ci odpowie Dobrze by było gdyby kiedykolwiek sam się zbanował. Dotarłoby do niego że zbanowany pytać o nic nie może. No i jak takiego szanować? Drugi przypadek to tak jak tu, pytam wybitnego specjalistę od spraw wszelakich czyli gościa o nicku Solo. Dla
 3. Solo, co za precyzja... ale proszę cie bardzo przypomnij sobie jak obrócić ten bolec żeby igłę w H&S zniszczyć. No podziel się wiedzą nie bądź...
 4. O Solo, już jesteś? To o swobodzie wypowiedzi dotyczącej twoich niedorzecznych pomysłów można zapomnieć Ale powiedz mistrzu , udało ci się obrócić ten "bolec" w H&S? Kombinerkami? Imadłem? Pewnie dostane bana ;)
 5. A w sumie to nie chce mi się pisać bo to nie ma sensu. Jak ktoś do czegoś nie dorósł to mu na wysokim stołku mózg gazuje.
 6. To jest taki układ Sprężarka to takie wiadro. Tym wiadrem napełniasz beczkę - czyli ten twój zbiornik. W tej beczce masz kran (aerograf) którym wylewasz z beczki to co wiadrem wlałeś. jeżeli wiadro masz małe a beczkę dużą i ten kran tez duży to się musisz mocno napracować żeby z kranu równo leciało. Cały czas pracuje i się grzeje bo sprężarka ma za małą wydajność.
 7. Skarga

  Aerograf cz.2

  Bzdura, kierunek słuszny, ale uzasadnienie to bzdura totalna Czasem w szkole na chemii warto uważać
 8. Jakby modele czołgów i samolotów były dobre, to nikt by łyżek nie malował. Łyżki są najlepsze. I gdyby tak jeszcze Solo opowiedział o tym obracaniu bolca....
 9. Ja się ma ładne włosy to nie trzeba mieć ich dużo. Ale chyba końcówka prawego płata ci opadła bo się coś krawędzie łamią.
 10. Pamiętam jak kiedyś zadawałeś delikatnie mówiąc "dziwne" pytania. Teraz ewaluowałeś, udzielasz dziwnych odpowiedzi To pierwsze można ignorować, ale to drugie to już takie fajne nie jest. Solo, przecież to są bzdury to trafianie w ten metal. Jak nie obrócony bolec to wciśnięty spust. Weź do ręki aerograf i sprawdź zanim będziesz błyskał wiedzą.
 11. Solo, najpierw spróbuj przekręcić ten bolec a później walnij łbem w metal.
 12. Może po to by jakiś geniusz zachwycony zapachem kleju Mr Cement limonka nie dodawał go do herbaty?
 13. Każdy! Tylko najpierw trzeba uruchomić proces o którym pisałem wcześniej czyli jednoczesne składanie aerografu i MYŚLENIE. Jeżeli wam powiem dlaczego.. to daremne moje klepanie w klawiaturę. I za tydzień temat się powtórzy...
 14. Bzdura! Co ma "strzelanie" do rozkalibrowania dyszy?
 15. Niestety mega ostrożność na niewiele się zda. Nie wystarczy tez giga ostrożność. Trzeba zrobić dwie rzeczy jednocześnie a z tym nie wszyscy sobie radzą. Trzeba jednocześnie wymieniać i myśleć.
 16. Nieśmiało zapytam. Czy te modele to maja być tym nitro traktowane jak samochód karcherem, czy tylko malowane?
 17. Przypomniałeś mi stary dowcip. Pewne małżeństwo oczekujące potomka nagle naszła niesamowita ochota na sex. Niewiele się namyślając (bo lekarz mówił ze można) przystąpili do dzieła. Syn się urodził się zdrowy - 10/10 w skali A. Świetnie się rozwijał. Dumny tata na któreś urodziny kupił mu zestaw majsterkowicza. Chłopak popatrzył. Wybrał młotek i podszedł do zamyślonego taty i luuuuu! Raz , drugi, trzeci...ojca młotkiem w czoło. Jak skończył to się zapytał... i co fajnie? Żeby twój potomek nie zrobił ci kiedyś podobnie. Np inhalacji gazem pieprzowym.
 18. Ja to mam farta z tymi modelami! jeszcze żadnego mi nie zżarło. Ale to musiało być oszukane nitro:)
 19. A czym to się różni jedno od drugiego??? Natomiast taki trichloroeten - pachnie prześlicznie, a zaćpać się można na śmierć.
 20. A kto ci takich głupot naopowiadał, że zapach ma związek z toksycznością?
 21. I o ile to można zrozumieć, bo to w sumie normalne. Różni ludzie gustują w różnych rzeczach i się nawet z tym obnoszą. Są fani muzyki, psów i kotów (rasowych lub nie), i wielu innych rzeczy jak np aerografy . Są też tacy którym coś się akurat nie podoba. Mnie samemu się wiele rzeczy nie podoba, i mam jakieś tam negatywne zdanie na temat tego czegoś. Tak piermnożenie o smutnych wiadomościach, i obnoszenie się ze swą nienawiścią do tego czegoś uznać należy za chore.
 22. I specjaliści z Dęblina mają rację. Broń strzelecka od broni artyleryjskiej różni się budową pocisku a nie kalibrem. I nie chodzi tu o zapalniki i materiały wybuchowe a o sposób uszczelnienia. płaszczem lub monolitem czy pierścieniem wiodącym. Amunicja z płaszczem to amunicja broni strzeleckiej, czyli pistoletów, karabinków, karabinów. Amunicja z pierścieniem wiodącym to amunicja artyleryjska czyli amunicja do dział. I kaliber nie ma tu znaczenia, np .700NE to amunicja karabinowa a to trochę więcej niż .50BMG PS, To nie jest rozciągnięta łuska od Vulcana, tylko obcięta na 70mm i szyjkowana
 23. "Nie pomogą szczere chęci, z gówna bata nie ukręci". Wybrałeś trudnego przeciwnika. Ale ja tu widziałem znacznie gorsze "modele", zrobione ze znacznie lepszych zestawów. Walcz dzielnie dalej. Jest potencjał.
 24. Skarga

  Aerograf cz.2

  Kompatybilnego z czym??? Czy ty rozumiesz słowa których używasz? I teraz problem zasadniczy. Jakie to ULTRA sprawia problemy?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.