Jump to content

Marin

Members
 • Content Count

  224
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Czernica - mała wioska pod Rybnikiem ;)
 • Interests
  Rower górski, ogród no i modelarstwo plastikowe :)
 • Occupation
  Zarządzanie Agencją Reklamową
 1. Bardzo fajny projekt. Podoba mi się twój warsztat, czysto i starannie. Bedzie co oglądać w galerii
 2. spartańsko to wygląda. Czekamy na jakieś ruchy z modelem.
 3. Bardzo schludny i staranny model. podoba się!
 4. Bardzo ładna miniatura. Gratuluję.
 5. Witaj Ripper1. Widze że nie leniu:bip:esz. Bardzo fajny Mustang ci wyszedł. Fajne brudzenia szczególnie od góry. Pytania, czy one miały faktycznie czerwone piasty w kołach? Fajnie to wygląda, tak sportowo Owiewka jest vacu? Gratulacje. zazdroszczę tempa.
 6. Podoba mnie się ten MIG. Szkoda że takie ciemne foty.
 7. Bardzo fajny model bardzo fajnego samolotu. Rdzawy kolor mocno po bandzie ale może tak powinno być - masz jakieś foty z taką rdzą? Nie przekonują mnie te otarcia na łopatach śmigieł. Reszta fajnie. Gratulacje.
 8. Piękna maszyna. Oglądałem i podziwiałem w Bytomiu. Gratulacje dla pięknej roboty. Jest moc w tej skali, nie ma co!
 9. Bardzo ładna robota. Czekam na ciąg dalszy.
 10. Nie dodam nic merytorycznego do warsztatu ale będę patrzył bo uwielbiam ten samolot i mam do niego ogromny sentyment. Chyba każdy pamięta zestaw matchbox w skali 72. A skąd ten zestaw bo producent mi nie znany?
 11. Dziękuję wszystkim za tak dobre opinie. To daje mi energię na następny projekt który niebawem wyląduje w warsztatowych wątkach. Foka jedzie teraz do Żywca powalczyć w nieco trudniejszych warunkach, bo kategoria w jakiej go wystawiam jest zdecydowanie szersza więc i konkurencja trudniejsza. Zobaczymy . Jakby co to do zobaczenia na Śrubce, dajcie znać kto się wybiera.
 12. Po 10 miesiącach warsztatu w końcu mogę pokazać zdjęcia gotowego modelu. Model jest w malowaniu z kwietnia 1944 roku, jako czerwona 13-stka należąca do mjr Heinza Bar'a, jednego z asów Luftwaffe. Ogon ma emblemat z liczbą 200 oznaczającą liczbę zestrzeleń, których w sumie Heinz Bar dokonał 221. Model to znany zestaw Eduarda, który służy chyba do poskładania wielu różnych wersji FW190A. To powoduje że kadłub ma wiele błędnych elementów z wersji A8. Słynny jest już kształt krawędzi natarcia statecznika pionowego, który powinien być całkowicie odcięty i wymieniony - ja tego nie zrobiłem. Po p
 13. Dzięki serdeczne. Właśnie wrócił z blachą z Bytomia. Galeria niedługo bo muszę porządnie zdjecia zrobić.
 14. Dzięki Danio. Krzyże są prosto, ale faktycznie złudzenie lekkie jest. Zerknij na wcześniejsze zdjęcia z boku. Mnie się widzi że są OK.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.