Jump to content

Jacek1971

Members
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Interests
  Hej. Moją największą słabością są mieszkania i wszystko co się z nimi kojarzy. W związku z tym mój zasób wiedzy nie sprowadza się zaledwie do technik budowy domów i surowców do tego zamysłu zużytkowanych, lecz także ich aranżacji od mebli kuchennych zaczynając, i na ogrzewaniu pod podłogą w toalecie kończąc. Nieruchomości to dla mnie więcej aniżeli pasja - to całe moje życie.
 • Website

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bardzo ładny model , gratulacje za wykonanie . Pozdrawiam serdecznie .
 2. Po P-11 Revell pozostało jedynie opakowanie, poza nim posiadam ogrom takich artefaktów Vintage na wypisanie wszystkich brakło by tu miejsca i tak leżą i czekają na (no właśnie na co ).Kleić czy przechowywać sam już nie wiem.
 3. Wspaniała kolekcja jak i pomysł na jej prezentację.Osobiście mam całe mnóstwo opakowań po modelach i w podobny sposób je wykorzystuję.Pozdrawiam i powodzenia w nowych projektach .
 4. Rewelacja, bardzo fajny model i fajna skala.Pozdrawiam Jacek.
 5. Cześć brawo za wkład własny w ten piękny model.Obserwuję z ogromną ciekawością, ja również mam manię waloryzacji moich modeli. Pozdrawiam i dodam że oglądanie Twojej pracy to prawdziwa przyjemność, powodzenia w dalszej budowie Jacek 1971.
 6. Pięknie się zapowiada, obserwuję z ogromną przyjemnością, maszyna bardzo ciekawa ,buduję ten model w 72. Pozdrawiam.
 7. Witaj. Temat ten bardzo mnie cieszy, aktualnie działam przy Aero MB - 200 KP ,obserwuję z ogromną przyjemnością, posiadam całą masę ciekawych (staroci) .Powodzenia życzę Jacek 1971.
 8. Witam serdecznie. Odkąd pamiętam, zawsze moimi podstawowymi farbami były Humbrole, ale te porządne starej daty.Farby te przygotowanie w odpowiedni sposób dawały idealną powłokę bez smug. Używając Humbroli można uzyskać bardzo dobry efekt końcowy. Pozdrawiam i dodam tylko że cała sprawa dotyczy odpowiedniego rozcieńczenia jak i ilości warstw jakie nakładamy.Pozdrawiam.
 9. Brawo za temat.Model od zawsze mnie zachwycał.Wykonane bardzo starannie i estetyczne. Pozdrawiam Jacek 1971.
 10. Witam i gratuluję fantastycznego modelu, wykonane rewelacja. Pozdrawiam Jacek.
 11. Model wygląda obiecująco, Fly jakoś do mnie nie przemawia.
 12. Pięknie wykonane. Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszej pracy - Jacek.
 13. Bardzo ładne i realistycznie wykonany model , ślady eksploatacji jak dla mnie to rewelacja.Pozdrawiam serdecznie Jacek 1971.
 14. Cześć kolego model bardzo dobrze się prezentuje, podobają mi się ślady eksploatacji -sam temat również ciekawy.Pozdrawiam Jacek
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.