Jump to content

Raist

Members
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

Personal Information

 • Location
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. U mnie chwilę było inaczej, ale się naprawił. Natomiast wszystko ładuje się zdecydowanie szybciej.
 2. Ja po prostu chciałem kupić dwa pilniki, bo więcej nie potrzebuję 😉
 3. Jest może jakaś dobra alternatywa dla tych Vallorbe? Nic dziwnego, że podany wyżej sklep ma problem z ich sprzedażą skoro maja takie bandyckie ceny za wysyłkę (do 50 zł dopłata 10 zł za pakowanie, potem tylko kurier 17 zł).
 4. Nabiera kolorów: Tak przy okazji - niestety jest/było trochę zapadlisk plastiku. Nawet Japończycy mają takie problemy 😉
 5. Prace poszły sporo do przodu: Zestaw ma kilka słabszych momentów - w kilku miejscach trzeba użyć szpachli, ale niewiele (zakrycie zbyt dużych szpar i przerycie od nowa). Miałem też małe wpadki np. z oszkleniem, które porysowało się podczas polerowania pastą Tamiya 🙄 Ale ogólnie jestem zadowolony z tego co udało mi się zrobić - nie jest idealnie, ale też nie walczę z każdą niedoskonałością, bo sklejam dla przyjemności
 6. Raist

  Zakupy... Cz.4

  Trochę żywic na drugi rzut pandemii 😉
 7. Właśnie dlatego pytam, bo dzisiaj czytałem tę recenzję 😀
 8. Czy używa ktoś takich czyścików - niekoniecznie tej firmy? Czy warto je kupić? https://www.mojehobby.pl/products/SCRATCH-BRUSH-SET-5pc.html
 9. Ostatnie chwile z kokpitem - po zamknięciu niewiele będzie można dostrzec:
 10. Zauważyłem, że od kiedy spuszczam powietrze po malowaniu, to wilgoć się nie gromadzi w zbiorniku.
 11. Jest nieatety jeden feler - na cylindrach silnika widać spore przesunięcia formy. Trochę to zniwelowałrm, ale można narobić sporo szkód. Mam nadzieję, że nie będzie się rzucało w oczy. Szkoda, bo ma ladne detale.
 12. Przymiarka kadłuba - na pierwszym zdjęciu widać dość ciekawe rozwiązanie części ogonowej - nie spotkałem się z czymś takim do tej pory. Nie wiem czy to było bezpośrednim założeniem, ale na pewno zredukowano w ten sposób liczbę punktów wtryskowych. Z zewnątrz widoczne są tylko dwa i to w dolnej części. Wszystko do siebie ładnie pasuje:
 13. Poglądowy rzut oka na elementy kokpitu - czekają na dostawę farby: Wszystko do siebie pasuje i nie trzeba się martwić o pozycjonowanie elementów - dobrze to zaprojektowali.
 14. Ciesze się, że jest zainteresowanie tematem Tymczasem powoli dłubie kokpit: To takie odwrotne "do 3 razy sztuka" 😉
 15. Zacząłem od wykonania tablic/przyrządów (kalki świeżo położone) - szybkie zdjęcia podczas pracy:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.