Jump to content

Raist

Members
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutral

Personal Information

 • Location
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Raist

  Aerograf cz.2

  Widocznie wyprzedali całą dostawę. Musisz czekać na kolejną.
 2. Do którego konkretnie zestawu są te żywice?
 3. U mnie chwilę było inaczej, ale się naprawił. Natomiast wszystko ładuje się zdecydowanie szybciej.
 4. Ja po prostu chciałem kupić dwa pilniki, bo więcej nie potrzebuję ?
 5. Jest może jakaś dobra alternatywa dla tych Vallorbe? Nic dziwnego, że podany wyżej sklep ma problem z ich sprzedażą skoro maja takie bandyckie ceny za wysyłkę (do 50 zł dopłata 10 zł za pakowanie, potem tylko kurier 17 zł).
 6. Nabiera kolorów: Tak przy okazji - niestety jest/było trochę zapadlisk plastiku. Nawet Japończycy mają takie problemy ?
 7. Prace poszły sporo do przodu: Zestaw ma kilka słabszych momentów - w kilku miejscach trzeba użyć szpachli, ale niewiele (zakrycie zbyt dużych szpar i przerycie od nowa). Miałem też małe wpadki np. z oszkleniem, które porysowało się podczas polerowania pastą Tamiya ? Ale ogólnie jestem zadowolony z tego co udało mi się zrobić - nie jest idealnie, ale też nie walczę z każdą niedoskonałością, bo sklejam dla przyjemności
 8. Raist

  Zakupy... Cz.4

  Trochę żywic na drugi rzut pandemii ?
 9. Właśnie dlatego pytam, bo dzisiaj czytałem tę recenzję ?
 10. Czy używa ktoś takich czyścików - niekoniecznie tej firmy? Czy warto je kupić? https://www.mojehobby.pl/products/SCRATCH-BRUSH-SET-5pc.html
 11. Ostatnie chwile z kokpitem - po zamknięciu niewiele będzie można dostrzec:
 12. Zauważyłem, że od kiedy spuszczam powietrze po malowaniu, to wilgoć się nie gromadzi w zbiorniku.
 13. Jest nieatety jeden feler - na cylindrach silnika widać spore przesunięcia formy. Trochę to zniwelowałrm, ale można narobić sporo szkód. Mam nadzieję, że nie będzie się rzucało w oczy. Szkoda, bo ma ladne detale.
 14. Przymiarka kadłuba - na pierwszym zdjęciu widać dość ciekawe rozwiązanie części ogonowej - nie spotkałem się z czymś takim do tej pory. Nie wiem czy to było bezpośrednim założeniem, ale na pewno zredukowano w ten sposób liczbę punktów wtryskowych. Z zewnątrz widoczne są tylko dwa i to w dolnej części. Wszystko do siebie ładnie pasuje:
 15. Poglądowy rzut oka na elementy kokpitu - czekają na dostawę farby: Wszystko do siebie pasuje i nie trzeba się martwić o pozycjonowanie elementów - dobrze to zaprojektowali.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.