Jump to content

Marius

Members
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Абакан
 • Interests
  шоппинг, выращивание
 • Occupation
  Онколог
 • ICQ
  115727280
 • Website
 • WLM
  filthyrationale
 • Yahoo
  filthyrationale
 1. Witam Model, ślady eksploatacji, trawa, itd. bardzo fajne. Widać że poświęciłeś temu dużo czasu i serca. Jedynie co to ta podstawka, tzn. po pierwsze za płaska(ramka do obrazka byłaby lepsza), po drugie, ta szara farba na bokach podstawki psuje trochę efekt. Oczywiście to tylko moje zdanie, nie jakaś tam krytyka. Pozdrawiam wszystkich.
 2. Witam Super to wygląda. Napisz proszę coś więcej o lakierze, jakiej marki itd. W jakim miejscu jest to malowane, jakaś kabina? U mnie na lakierze zawsze coś jest i prawdę powiedziawszy, jak w krótkim czasie nie znajdę rozwiązania tego problemu to zmienię hobby. Pozdrawiam wszystkich Mariusz
 3. Piękne, zrób kilka fotek z innymi Twoimi modelami, bo widzę że tam z tyłu coś stoi. Pozdrawiam Mariusz
 4. Witam. Super to wygląda, gratuluję. Mam pytanie, jest to revell albo Tamiya? I co to za lakier bezbarwny, bo wygląda super. Pozdrawiam wszystkich Mariusz.
 5. Witam. Bardzo fajnie zrobiony model, super pomalowany itd., ale czy ten model wart jest tych pieniędzy? Mimo wszystko jestem pod wrażeniem. Pozdrawiam wszystkich Mariusz.
 6. Witam. Bardzo fajnie to wszystko wygląda,model zasługuje na pochwały te zacieki, brud itd. Jedna rzecz jednak powinna zostać poprawiona (jeśli to możliwe) tzn. Zimmerit. To był jakiś rodzaj pasty, nakładany na gotowy czołg. U ciebie brakuje kilku nazwijmy to błotników. A co za tym idzie pasta powinna się raczej kończyć tam gdzie zaczyna się błotnik, a u Ciebie pasta jest do samego dołu boku kadłuba,poza tym ok.
 7. Model super, naprawdę ciężko stwierdzić jaka to skala. Powiedz mi tylko jedno, ile trzeba wypić i czego aby zaprojektować takie auto.
 8. Nie przejmuj się, tak jest dobrze. Niemcy zbierali swoje łuski, więc jest to skrzynka z takimi zebranymi. Pozdrawiam
 9. Super wykonanie, koła rewelacja, jak prawdziwe. Tak bez budy to on Lotosa super7 przypomina. A może zostaw go bez budy?. Zawsze możesz powiedzieć "A to, no to jest Lotus super7 mark I, taka wersja przed produkcyjna, prototyp taki." Pozdrawiam
 10. Model bardzo fajnie zrobiony, diorama jako całość prezentuje się bardzo fajnie. Mam tylko jedno ale, dlaczego te wszystkie łuski są w kolorze miedzi. Powinny być raczej ciemno zielone, lakierowane błyszczącym lakierem. W tym czasie (po 1941 roku) przemysł niemiecki produkował łuski do pocisków większych kalibrów ze stali. Pozdrawiam
 11. Ja mam jedno pytanie do Ciebie: na lakierze brak jest jakichkolwiek zanieczyszczeń, dla mnie jest idealny, czy malujesz model w jakiejś komorze przeciwpyłowej? U mnie niestety zawsze coś na lakierze jest. O modelu nie piszę bo wszystko koledzy napisali, dla mnie super. pozdrawiam Mariusz
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.