Jump to content

oliardi

Members
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

Personal Information

 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Po skosie powinny statki wejść. Dodam tylko żebyś na spód komory kładł jakąś ceratę np. Dno jest składane i jak będziesz malował to jakieś ślady farby mogą się na stole pojawić w miejscu łączenia.
 2. Jak jest miękki to w życiu tego nie wypolerujesz.
 3. https://www.ebay.de/itm/1-72-Italeri-194-Lockheed-YF-22A-Lightning-II-NEU-/254670683532#shpCntId
 4. Samochody 1:24 się mieszczą, 1:16 też, przy 1:12 już nie można szaleć za bardzo. Ale kabina ma 40 cm miejsca, na większość modeli wystarcza. No chyba, że planujesz składać AN-225 w 1:72
 5. Jak masz problemy to kup spraye i podkłady tamiyi= zero problemów. Podkład akrylowy motipa działa nieźle z sprayami tamki, z sprayami motipa też się gryźć nie będzie.
 6. Ostrze skalpela, nożyka modelarskiego, jak istnieje potrzeba to przy pomocy taśmy dwustronnej mocuję papier ścierny do jakiegoś pasującego kształtem przedmiotu i cierpliwie usuwam naddatki materiału.
 7. Ja używam komory HS E420, czyli pewnie to samo, z tej samej chińskiej firmy pod inną nazwą. Cud to nie jest, ale syfu w pomieszczeniu nie mam po malowaniu. Zapachu do końca nie wyciągnie, wietrzyć trzeba, spray testowałem i jest możliwe malowanie. Jedyna wada to wyjście z kabiny do rury, musi koniecznie być uszczelnione jakąś taśmą. Firmowe mocowanie jest do d, nawet jak samo nie spadnie to szczelne nie jest.
 8. No to zapowiada się interesujący warsztat
 9. Kładłeś lakier czy popsikałeś jakimś wynalazkiem do usuwania farby?
 10. Jak masz możliwość to nagraj jak Ty kładziesz.
 11. Dokładnie. Zawartość to złom, który może dałoby się jeszcze uratować, ale nie za takie pieniądze, nie w takim pudełku i nie przy takim podejściu sprzedającego do wysyłki. Aż się mi smutno zrobiło jak znalazłem to ogłoszenie.
 12. A propo innych wypustów https://www.olx.pl/oferta/jaguar-xk-e-coupe-monogram-18-model-do-sklejania-CID767-IDHnKQV.html#f7edb1778a
 13. Pojawił się ostatnio revellowski 1:24, w miarę dobrze odwzorowany, ale nie jest idealnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.