Jump to content

oliardi

Members
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Excellent

Personal Information

 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. oliardi

  Yamaha Niken

  Suzuki GSX R750 czy RG400.
 2. oliardi

  Yamaha Niken

  Ostatnie modele motocykli od hasegawy są naprawdę porządne. Doskonale spasowane, mnóstwo detali, nawet spody baków z detalami, cieńsze przewody w zestawie niż te tamki.
 3. oliardi

  Yamaha Niken

  Niedawno pojawił się model z gry Death stranding. Tamten tez jest odwróconym trikem, więc jakieś szanse są. Mam nadzieję, że jakby co to na warsztat wrzuci to tamka albo hasegawa, a nie meng, bo wtedy cena byłaby z 700+300 na dodatki firmowe...
 4. Może za gruba warstwa clearu i rozcieńczalnik przeżarł się przez poprzednie warstwy farby?
 5. Na olx jest teraz Tamiya - Ferrari F189 Portuguse G.P.- 1991 r. 1/20 - Grand Prix oraz Ferrari 312T4 Tamiya skala 1:12
 6. Idź na całość, He-111 Z
 7. Drobna uwaga do kół, śruby mocujące nie powinny być wszystkie niebieskie. Z jednej strony czerwone, z drugiej niebieskie.
 8. A dostajesz eksmisję za zapach wódki? Jeśli tak to dostaniesz i za IPA.
 9. Wyszlifuj ślady po łączeniu z ramką na wentylatorze.
 10. Szwy= nadlewki plastiku w miejscu łączenia się połówek formy. Widać je na rurach wydechowych.
 11. 2 minuty w google i byś się dowiedział, że citadele to taki sam typ farb co vallejo, ten sam rozcieńczalnik czyli źle reaguje na LT. To samo z citadel air, teoretycznie gotowe do użycia w aerografie, ale pewnie i tak trzeba dodatkowo rozcieńczać oraz dodać jakiegoś retardera.
 12. https://www.ebay.pl/sch/i.html?_from=R40&_nkw=ford+crown+lindberg&_sacat=0&LH_TitleDesc=0&rt=nc&LH_PrefLoc=1 A może tak więcej szczegółów? Jaki radiowóz, jaki kraj, współczesny? Japońskie radiowozy są praktycznie dostępne od ręki z aoshimy. Inne trzeba kombinować.
 13. Szukaj Lindberg 72777 lub innych z tej listy: https://www.scalemates.com/kits/lindberg-72777-ford-crown-victoria-police-car--191262 Dodatkowo dałeś to w złym dziale
 14. Jakiś jasnoszary by się przydał, bardzo ładnie pokazują się wtedy wszystkie babole w przygotowaniu budy. Możesz kupić spray od tamiyi lub mr hobby. Albo pójść do pierwszego budowlanego i kupić podkład motip akrylowy. Sporo tańszy, po wyschnięciu delikatnie go przetrzesz papierem 2000 lub 2500 i będzie super. Sprawdziłem, działa, nie gryzie się z chemią tamiyi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.