Jump to content

astarott

Members
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Good

Personal Information

 • Location
  Bstok

Recent Profile Visitors

269 profile views
 1. Nie zdziwię się jak w następnym odcinku zrobi kompresor z agregatu od lodówki
 2. HAHHAHAHA Śmiechłem. Niesamowity pomysł ???
 3. Pewnie wystarczy to pomalować na żółto rozcieńczoną farbą (najpierw tylko WS zmyj te oleje) zieleń dostanie jaśniejszego odcienia(u?). Białe pasy możesz zamaskować a napisy poprawić z ręki pędzlem jeżeli się zabrudzą. Wszystko jest do odratowania jeżeli Ci się nie chce zmywać, ale wymagać to będzie więcej zachodu niż zmycie i pomalowanie jeszcze raz.
 4. Całkiem nieźle wyszedł. Te naciągi tylko mało naciągnięte.Tą blendą możesz następnym razem przysłonić źródło światła, a model ustawić na białym brystolu który się tak nie marszczy jak prześcieradło ?.
 5. Można sprawdzić również ten zaworek pod spustem, u mnie się kiedyś poluzował i też bąblowało.
 6. Fajna robota, pięknie wyszedł.
 7. Całe oszklenie jest dość grube, dlatego zdecydowałem się na monolit. Z podwoziem to dziwna sprawa w tym dolnym elemencie są takie ustalające wypustki, byłem pewny że dobrze je ustawiłem ale górny element nie schodził mi się z otworem w płacie jak były na prosto, dlatego zdecydowałem się je wychylić.
 8. Wiatrochron tłoczyłem i faktycznie odstaje, trochę jescze muszę popracować nad wycinaniem tych elementów (nie lubię tego) Ciężkie podwozie? Hmmm trochę te osłony faktycznie grube ale mają nity po obu stronach więc nie piłowałem, Edek daje blaszki na to i faktycznie u @panDespota fajniej to wygląda.
 9. Cześć, Poniżej mój Jak 1b od Army. Co prawda ten okres historii nie jest moim ulubionym w modelarstwie, ale piękne wykonanie tego modelu przez Marcina Ciepierskiego skusiło mnie do zakupu zestawu i sprawdzenia tej nowej jakości Army. Model jest świetnie zdetelowany (choć @panDespota pokazał że z blaszkami Edka wygląda jeszcze lepiej), wszystko ładnie pasuje, budowa przebiegała sprawnie i bez niespodzianek (choć jak zwykle udało mi się zgubić kilka części w nieodgadnionych czeluściach dywanu, ale bez zbędnego tłumaczenia dostałem je od producenta w gratisie za co z tego miejsca chciałbym s
 10. Niedługo Clear prop swojego wypuści, tylko swoje pewnie kosztować będzie.
 11. Uwaga będę mówił cherezję. Dokładne odcienie kolorów nie mają znaczenia. Będziesz budował model w 72, więc żeby wyglądały odpowiednio i tak muszą być jaśniejsze niż rzeczywiste odcienie (no chyba że producenci farb modelarskich to uwzględnili, ale wątpie). Dasz do tego podkład i tu też czy będzie czarny czy szary da inny efekt bazy. Dobierz coś zbliżonego i nie przejmuj się zbytnio. Te szare hataki na pierwszy rzut oka wyglądają dziwnie na modelu, trzeba do nich przywyknąć (box art Army zdecydowanie wygląda ładniej niż to co daje hataka). Zobacz te ak rc może faktycznie coś tam znajdziesz jeże
 12. A co na to NATO? NATO na to nic!
 13. No to teraz jeszcze zrużnicuj trochę wszystkie panele
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.