Jump to content

astarott

Members
 • Posts

  43
 • Joined

 • Last visited

Reputation

32 Excellent

Personal Information

 • Location
  Bstok

Recent Profile Visitors

471 profile views
 1. Bartas, trzeba Ci przyznać że masz jaja ze stali, chłopaki jadą po tobie jak po łysej kobyle, a ty z uporem maniaka tylko strząsasz pył i brniesz dalej. Wytrwałości i wytrzymałości Ci nie brakuje, umiejętności moim zdaniem również, twoje motorki są pierwsza klasa. Ale spójrz na to zdjęcie: Naprawdę myślałeś że to, że linia maski nie schodzi się ze zderzakiem to tak ma być? I polakierowałeś całą kastę bo Tamiyunia się nie myli? Twoje warsztaty to neverendingstory jest. Dorotka Cayman i Toled są już na szczycie swojej lerning curve, im jest łatwo powiedzieć zmyj to, przelakieruj tamto, dla nich to kwadrans roboty który i tak im się zdarza raz na 10 modeli, bo wiedzą co może pójść nie tak i za wczasu temu przeciwdziałają. Ty się dopiero uczysz, daj sobie więcej luzu i miejsca na błędy, bo to jest już przykro patrzeć. Kolejne zmywanie? NUDA! Ostatnio dla motywacji oglądam sobie kanał hiszpańskiego nauczyciela malarstwa, powiedział on coś w tym stylu, ..dążąc do perfekcji lepiej namalować 100 obrazów i z każdego wyciągać wnioski z błędów jakie się popełniło i w kolejnym starać się ich uniknąć niż bez ustanku poprawiać 1 obraz aż do ideału.
 2. Pozwólcie że to tu zostawię:
 3. Nie zdziwię się jak w następnym odcinku zrobi kompresor z agregatu od lodówki
 4. HAHHAHAHA Śmiechłem. Niesamowity pomysł ???
 5. Pewnie wystarczy to pomalować na żółto rozcieńczoną farbą (najpierw tylko WS zmyj te oleje) zieleń dostanie jaśniejszego odcienia(u?). Białe pasy możesz zamaskować a napisy poprawić z ręki pędzlem jeżeli się zabrudzą. Wszystko jest do odratowania jeżeli Ci się nie chce zmywać, ale wymagać to będzie więcej zachodu niż zmycie i pomalowanie jeszcze raz.
 6. Całkiem nieźle wyszedł. Te naciągi tylko mało naciągnięte.Tą blendą możesz następnym razem przysłonić źródło światła, a model ustawić na białym brystolu który się tak nie marszczy jak prześcieradło ?.
 7. Można sprawdzić również ten zaworek pod spustem, u mnie się kiedyś poluzował i też bąblowało.
 8. Całe oszklenie jest dość grube, dlatego zdecydowałem się na monolit. Z podwoziem to dziwna sprawa w tym dolnym elemencie są takie ustalające wypustki, byłem pewny że dobrze je ustawiłem ale górny element nie schodził mi się z otworem w płacie jak były na prosto, dlatego zdecydowałem się je wychylić.
 9. Wiatrochron tłoczyłem i faktycznie odstaje, trochę jescze muszę popracować nad wycinaniem tych elementów (nie lubię tego) Ciężkie podwozie? Hmmm trochę te osłony faktycznie grube ale mają nity po obu stronach więc nie piłowałem, Edek daje blaszki na to i faktycznie u @panDespota fajniej to wygląda.
 10. Cześć, Poniżej mój Jak 1b od Army. Co prawda ten okres historii nie jest moim ulubionym w modelarstwie, ale piękne wykonanie tego modelu przez Marcina Ciepierskiego skusiło mnie do zakupu zestawu i sprawdzenia tej nowej jakości Army. Model jest świetnie zdetelowany (choć @panDespota pokazał że z blaszkami Edka wygląda jeszcze lepiej), wszystko ładnie pasuje, budowa przebiegała sprawnie i bez niespodzianek (choć jak zwykle udało mi się zgubić kilka części w nieodgadnionych czeluściach dywanu, ale bez zbędnego tłumaczenia dostałem je od producenta w gratisie za co z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować całemu zespołowi ARMA HOBBY).
 11. Niedługo Clear prop swojego wypuści, tylko swoje pewnie kosztować będzie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.