Jump to content

Campana

Members
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

23 Excellent

Personal Information

 • Location
  Ostrołęka / Różan

Recent Profile Visitors

280 profile views
 1. Cenowo znacznie odstaje od tych z allegro. Czy jest jakaś różnica w porównaniu z tymi na portalu aukcyjnym?
 2. W tej chwili nie mam swojej, ale z zasłyszanych opini to produkty The Small Shop to absolutny top zaginarek.
 3. Kolor kamuflażu historycznie niemal do zaakceptowania
 4. Ładna praca i AT-ST lepiej wyglada bez laserów.
 5. Na pierwszy rzut oka, to po prostu nie domalowałeś, lub spod warstwy farby przebija szpachlówka. Warto położyć podkład, żeby ujednolicić malowaną powierzchnię. Co do sposobu pokrywania farbą , pomocny może być filmik:
 6. Dobrze jakbyś wrzucił zdjęcie, to może wiele wyjaśnić.
 7. Jak masz grubszy karton, stryropian itp. , sam możesz sobie przygotować taki stojak i to pod konkretnym model, jaki aktualnie budujesz.
 8. Tak, to firmowa podstawka i teraz jak na to patrzę to masz trochę racji. Zestaw od Horizon Models Mercury Spacecraft zawiera dwa modele w jednym pudełku. Aktualnie robię drugą kapsułę, która będzie wyższa do tej z tematu. Może jak postawię je obok siebie, nię bedzię się to tak gryzło z podstawkami. A jeśli tak, to zawsze znajdzie się jakiś klocek do adaptacji na podstawę. Dzięki za uwagę.
 9. Szybki przerywnik od poważniejszej dłubaniny. Kapsuła z programu Mercury. Boilerplate Mercury MR-BD (MERCURY-REDSTONE BOOSTER DEVELOPMENT ) - HORIZON MODELS 1:72 Model 5-cio elementowy: 3 podstawka + 2 kapsuła. Srebrny metalik to Mr.Hobby C008, przy czym przy malowaniu kapsuły, dodałem odrobinę ciemno szarej farby, w celu zbliżenia barwy do blachy tytanowej.
 10. Te podobno są bezkonkurencyjne: https://www.uschivdr.com/products-in-detail/rigging/ Aktualnie są dostępne w plastmodel i agtom.
 11. Może być zmywacz wamodu. Lakierując z puszki uzyskasz lepszy efekt, od pędzla. Niestety, to też wymaga wprawy. Puszkę musisz dobrze wymieszać, najlepiej też podgrzać w ciepłej wodzie - to znacznie ułatwi i poprawi efekt malowania. Na spust naciskaj przed modelem i puszczaj zaraz po, tak żeby nie zalać w jednym miejscu.
 12. Witaj na forum. Można szlifować, ale będzie trudno bez wytarcia farby, na takiej skomplikowanej powierzchni. Malowanie masz niezbyt skomplikowane, ja bym zmył całość i zaczął od nowa. Tak bedzie najszybciej i najłatwiej. Powodów takiego efektu może być kilka: za gruba warstwa lakieru, pryskałeś za blisko lub za daleko modelu , słabo wymieszałeś lakier lub był za zimny.
 13. Najciekawsze malowanie Ju-87 jakie widziałem. Świetnie wyglada.
 14. Powoli odtwarzam ożebrowanie, połowa już gotowa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.