Jump to content

Campana

Members
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

Personal Information

 • Location
  Ostrołęka / Różan

Recent Profile Visitors

206 profile views
 1. Potrzebuję podpowiedzi w wyborze szablonów. W sklepach znalazlem produkty 5 firm: Hasegawa, Eduard, Tamiya, Voyager, U-star. Czy coś możecie polecić, które są najwygodniejsze / najlepsze? Hasegawa wyraźnie odstaje cenowo (x2), ale też wyglądają na najbardziej plastyczne.
 2. Można rozpuścić ramki i tym szpachlować. Jednocześnie wzmocnimy połączenie i nic sie nie zapadnie.
 3. Na prawdę wydrukowanie jednej strony lub użycie wyświetlacza , to taki wielki problem ? Może powinni podejść do tego bardziej empatycznie i chociaż zwrócić koszty wydrukowania. 😉
 4. Mam, tylko że większy model 74058, jestem umiarkowanie zadowolony.
 5. Moja metoda jest raczej wolniejsza. @Grzego Będziesz w stanie za każdym razem poprowadzić pilnik idealnie w tym samym poziomie? Pewnie bedzie ciężko , nie daj się namówić na skróty, spróbuj tak:
 6. @Moses Czy nie lepiej piłować na dużej , twardej i nieruchomej płaskiej powierzchni? Np. przyklejając papier do drewnianego klocka.
 7. Po rozgrzewce z jajkiem, czas rozpocząć nowy warsztat. Tym raz będzie to dość leciwy ( pierwsze wydanie 1977r.) zestaw Revella 07436 Space Shuttle Discovery & Booster Rockets. SCALEMATES REVELL 04736 Z wszystkich dostępnych wariantów wybrałem wahadłowiec Atlantis, a dokładnie start z 2 grudnia 1988 do misji STS-27. Plan był na szybki model prosto z pudła, jednak po wstępnych przymiarkach i przeglądzie, widać ze czeka mnie sporo pracy z przyzwoitym złożeniem zestawu, postanowiłem wiec spróbować tzw. scratchbuildingu.
 8. Jak ja kiedyś marzylem żeby umieć tak pomalować fokę. Trochę duszno na tych zdjęciach, przydałby się wiekszy namiot. Na koniec dałeś mat?
 9. Szukam wahadłowca z bosterami w skali 1/72. Firma MONOGRAM Space Shuttle with fuel tank & boosters 1/72
 10. @Solo Pewnie masz rację. Ja akurat chciałbym się pobawić w dorabianie dupereli, z precyzycyjnym narzędziem będzie szybciej i łatwiej. Obecnie mam najtańsze iglaki, parę razy zamiast przyśpieszyć to tylko dołożyly mi roboty. Zostają tylko do zgrubnej roboty.
 11. Campana

  abc

  @Campana OK
 12. Campana

  abc

  123 123 dfsdfsdfdsfsd dsfsdfsdf fsdfsd dfsdfsdfds fsdfdsfsdfsdfsdf 123456 sdfsdf 5678910 11 12 13
 13. Cena w Marioli też przyzwoita , aktualnie zestaw wyceniają na 136 pln.
 14. O to chodziło, pewnie tez coś zamówię z tych pilników w rożnych kształtach. Postawię na #1 i #2
 15. Solo : Gdybyś miał wybrać dwie gradacje, które byłby "uniwersalne" #1 + # 3 ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.