Jump to content

Campana

Members
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Ostrołęka / Różan

Recent Profile Visitors

99 profile views
 1. Możesz napisać w jaki sposób polerowany? Do jakiej gradacji?
 2. I jak, przetestowany? Sam szukam i szukam sealera od Model Master.
 3. Wow. Świetna praca i wyjątkowa tematyka. Jak wykonałaś zlote paski? Chętnie obejrzałbym zdjęcia z procesu budowy, jeśli jest taka możliwość. Sam też mam w planach CSM z misji Apollo 13. A parę dni temu dragon zapowiedział dedykowany zestaw z tej misji. https://www.dragonmodelsusa.com/dmlusa/prodd.asp?pid=DRA11020
 4. Na pewno za sucha farba. Przed właściwym malowaniem sprawdź z boku, najlepiej na kawałku plastiku czy nie robi się odkurz. Czasami też po zmianie farby zostaje syf w aerografie i wraz z przebiegiem malowania powstaje taki efekt kurzu - jak u Ciebie.
 5. Można kupić, można próbować zrobić samemu. Ale do tej pory nie spotkałem lepszego środka rozpuszczającego szybko tak na świeżą lub zaschniętą farbę. A jak dobrze dzieła to możesz też lać czerwonego Walkera po 49 za litr, bo do picia to się średnio nadaje. Czy to jest jeszcze whisky. U mnie też leci aceton do oporu, czasami wamod i na koniec odrobina mr. tool cleaner do płukania mi moczenia dyszy. Maluję głównie gunze c.
 6. W rezerwie dobrze mieć mr. tool cleaner
 7. Belly Tank to dość popularny temat po II wś. https://www.google.com/search?q=Belly+Tank&client=firefox-b-d&hl=pl&sxsrf=ALeKk00qkczE0CnNCop3QnhFzMyBVdwksw:1584896060316&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwig-Lj1xa7oAhXEyaQKHS7pB44Q_AUoAXoECAsQAw&biw=1680&bih=914
 8. Wykałaczkę zawsze możesz delikatnie podostrzyć.
 9. Aktualnie walczę z Saturnem ( V ) Airfixa, formy trochę zużyte i idzie dość ciężko.
 10. Właśnie dlatego zapytałem, przeglądałem stronę producenta. Podatek plus koszt wysyłki wydawały mi sie nieprawdopodobne wysokie.
 11. Hej. Gratuluję świetnej i ciekawej pracy. Gdzie nabyłaś produkt New Ware, w PL czy bezpośrednio od producenta ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.