Jump to content

Campana

Members
 • Posts

  109
 • Joined

 • Last visited

Reputation

59 Excellent

Personal Information

 • Location
  Ostrołęka / Różan

Recent Profile Visitors

546 profile views
 1. Hej. Oto mój kolejny ulepek, tym razem to zestaw Gemini Spacecraft - Dragon 11013 1:72.
 2. Jak już ktoś wspomniał w wątku z tym samym modelem , okazuje się że to stary kopia zestawu żywicznego Alliance Models z 1999 roku. źródło Oto przykłady jakości wykonania omawianego modelu.
 3. Campana

  Wash

  Nie wiem czy pojawiła się wcześniej dyskusja o takim wykonaniu mieszanki washa: farby akrylowa + wody + Klear ( płyn do nabłyszczania podłóg , à la sidolux? )
 4. Postaraj się o jednolite tło.
 5. I jeszcze kiedyś obrodzi, mam jeszcze zapas kilku modeli X-1 , X-15
 6. Startujemy z moim pierwszym samolotowym warsztatem i jednocześnie pierwszy powietrzny ulepek od około 15 lat. Wybór padł na "nowy" zestaw od AZ model Bell X-2 "Starbuster" 6674. Malowanie które planuję wykonać oznaczone jest nr 1. Z ciekawości zaopatrzyłem się w maski do owiewek: Peewit | No. M72263 | 1:72 A tak wygląda wszystko w ramkach. Nie ma szału ilościowego ani jakościowego, widoczne delikatne nadlewki oraz brakujące linie podziału - zobaczymy jak ze spasowaniem.
 7. Dzięki, oby te kiedyś nastąpiło dość szybko
 8. Świetny model i bardzo dobre zdjęcia. Wg mojej oceny subtelne i chyba idealnie dopasowane ślady eksploatacji.
 9. Miał być Atlantis, ale przez wypadek cała robota poszła w ... . Na razie nie mam weny żeby zaczynać od początku - może wróci w długi jesienno-zimowe wieczory. Jak coś zapraszam do działu, żeby już koledze nie "śmiecić" w temacie. PS. Ja mam problem z kończeniem, dlatego też ostatnio wybieram najłatwiejsze projekty.
 10. Coś w tym jest. Jeśli chodzi o produkty pierwszej potrzeby, to co najmniej ocierają się o pozycję lidera. Farby, szpachlówki, aerografy ...
 11. A ja mam zapas jeszcze dwóch tubek;) . Mi wystarczy jesli Mr Putty R będzie odrobinę lepsza od Tamiya. Pózniej przyjdzie czas na dissolved putty - myślałem że to jakaś słabsza wersja surfacera.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.