Skocz do zawartości

[GALERIA] Duke Konrad 54mm - MModel


badger

Rekomendowane odpowiedzi

Stwierdziłem, że dłużej męczyć nie będę. To moja nieliczna pozycja w dorobku figurek, więc może i koniec taki sobie. Na pewno nie było jakoś łatwo. Oczywiście nauczyłem się co nieco na temat żółtego koloru.

Spokojnie można wyrażać swoje zdanie. Może zabiorę do Bytomia, ale nie wiem czy poziom nie za niski, pomyślę.

Teraz kilka zdjęć

DK01.jpg

DK03.jpg

DK04.jpg

DK05.jpg

DK06.jpg

DK07.jpg

DK08.jpg

DK09.jpg

DK10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śledziłem warsztat komentując prawie na bieżąco więc w tym miejscu powtórzę jedynie, że mi się Twoja praca podoba

można by mieć trochę zastrzeżeń do kwadratów, że zbyt równo nie wyszły ale mi osobiście w tej pracy to nie przeszkadza, mam nadzieję że to nie ostatnia Twoja figurka i...

ale nie wiem czy poziom nie za niski

z tym się nie zgadzam

dobra robota!

 

Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Pancerny na tyle zaintrygował mój umysł, że mimo iż specjalnie się nie udzielałem w wątku warsztatowym to siedząc cichutkow w pierwszych rzędach publiki podziwiałem kolejne etapy pracy!

 

Co prawda widziałbym rycerzyka w nieco bardziej kanarkowych kolorach ale jak już koledzy w warsztacie zauważyli, taki "przygaszony" na pewno bardziej odpowiada realiom średniowiecza. Mam na myśli narzutkę na wierzchowca, kolor trykotu księcia jest super (żółta koszulka lidera?

Fajnie wyszła zbroja. Podstawka też jest niczego sobie.

Rewelacyjnie wyglądają oczy konika.

 

Innymi słowy, mnie się podoba i to bardzo. I chętnie obejrzałbym z bliska w Bytomiu!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figurka jest świetna. Ładnie powalczyłeś z żółtym kolorem. Końskie oko wręcz powala. Widać że koń "patrzy". Niby detal, a jakże dopracowany

Jeszcze raz gratuluję wykonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy wcześniej napisali, super wykonanie Ja natomiast zastanawiam się nad tą malutką tarczą. Dorobiłeś "ślady użytkowania" ale chyba nijak ma się to do rzeczywistości, tzn. taka malutka tarcza złamałaby się przy pierwszym uderzeniu kopii. No chyba że to wojak sobie chleb smarował i mu nóż z ręki wypadł

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo czytam sobie i wnioskuję że raczej się podoba - to mnie cieszy, jako ze figurki to jakby z doskoku robię i zrobiłem ich ze trzy.

Oczywiscie należy brać pod uwage makro zdjęcia bo figurka jest zdecydowanie mniejsza

Zróznicowanie kolorystyczne przodu z tyłem jest niewielkie i teoretycznie było zamierzone, no a wyszło jak wyszło.

Elementy w większości z zestawu i faktycznie tarcza jak na turniejową lichawa.

Jak obiecałem to teraz na warsztat wezmę kobitke na razie powiedzmy do połowy nagą coby malowanie ciała poćwiczyć jako zupełne novum dla mnie.

 

Jeszcze raz dziękuję za mobilizujące mnie do pracy w tym kierunku posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Cześć. Figurka mi się podoba a najbardziej malowanie elementów zbroi. Tarcza jest wystaczająco solidna tak one wyglądały, była wzmacniana skórą , klejona itd. W dodatku starano się raczej tak ustawić tarczę aby uderzenie kopi zeszło, inaczej zostałby zrzucony z konia, a to bolesne. Księstwo Świdnickie posiadało swój herb [zobacz herbarz kromera(Piastowie Śląscy)] to moje największe zastrzerzenie. Kopia jest bojowa, ma przecież grot, turniejowe wyglądały inaczej.Można było dorobić do niej tarczkę osłaniającą dłoń. W magazynie mam tą samą figurkę więc Twoja relacją pewnie kiedyś się przyda.

Pozdrawiam Wiesiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.