Skocz do zawartości

[projekt grupowy] Messerschmitt Bf-109 i jego pochodne


Deco

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z obietnicą zakąłdam wątek projektowy wersja i skala samolotu dowolna!Jeżeli wątek nie wypali to prosze adminów o jego usunięcie!

Jesli ktoś che sie zapisać to prosze o umieszczenie w tym wątku lub wysłanie do mnie PW z nazwą modelu wersją ,skalą i ewentualnymi dodatkami.

 

Lista startowa projektu "Messerschmitt Bf-109":

 

1. Deco - Bf-109 G10 Revell + Zoom eduard 1/72

2. Szkp - Bf-109E Academy 1:72

3. Artur Domański - Bf-109G-10 Trumpeter 1:24

4 . Paws -Bf-109 G-14 Academy

5. Bartek Niewiadomski - Bf 190E-3 z Tamiya + Part w malowaniu rumuńskim (kalki z Bf 109E z Amodelu) 1/72

6. JW - Avia S199 KP 1/72

7. Fiedotow - Bf-109 G14 z 318 dywizjonu, w oparciu o Revella i blaszki Parta. 1/72

8. Condor - Model Bf 109 G-14, Academy + balszki Part skala 1:72, malowanie, Erich Hartmann JG 53

9. Barwaz09 - Bf-109 F2/4 1:72 Italeri

10. Ar2r -Messerschmitt bf-109 G-10 Revell 1/48

11. Maciek92 Messerschmitt G-10 Revella 1:48 II./ JG 27

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 120
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Datę zakończenia projektu jeszcze ustalimy co powiedzielibyście na 1 styczeń 2008 lub wcześniej??Ja narazie swojego mietka nie zaczynam ale mysle ze wątek sie rozkręrci i powoli zaczną powstawać modele!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Academie Gustawa6 i Revella Emila3-7 (Has) w 48, - ale to wszystko nic w porównaniu z planem zrobienia Frydrycha Marseillego od zera

Niestety priorytety chyba nie pozwolą. W tym roku chcę się przeprowadzić do ..DOMU!!!! a jak już się przeprowadzę to wtedy klejenie, malowanie, zarabianie pieniędzy, polowanie i znowu klejenie malowanie.....itd itd

 

Jednak jeżeli się uda znaleźć czas to się dołaczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to jak ktos sie pisze to niech wszystkie inforamcje wypisze w tym wątku lub domnie na Pw.A co powiecie na maj 2008??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deco

Bf-109 G10 Revella ma jakies ciekawe malowania ? Szukam fajnego kamuflazu/malowania dla G6 lub G10 - moze znacie i podpowiecie ?

 

Pozdr.

Pawel

Jeżeli o pudełkowe to nie zabradzo ja wybrałem revellowskiego bo ma dość proste amlowanie jak na moje mozliwości! PKD4GA pogadaj z Jakubem Plewką on jeste specjalistą od Luftwaffe powinien ci doradzić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Bf-109G-10

Trumpeter 1:24

malowanie - jakieś bedzie, szukam czegoś "dziwnego"

Dopisany ! Narazie jest nas trzech! To już coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Avia S-199 też się nadaje? Jeżeli tak to się pisze wraz z opcją o Me109 G-10 jak gdzieś go zdobedę . Wszystko oczywiście w 1:72.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Avia S-199 też się nadaje? Jeżeli tak to się pisze wraz z opcją o Me109 G-10 jak gdzieś go zdobedę . Wszystko oczywiście w 1:72.

Myśle że tak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!Wchodzę w to ! Bf-109 G-14 Academy 1:72,Prosto z pudła + własnoręcznie wykonane dodatki (żadne gotowce)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Deco... Jak możesz, zrób listę...

Mój tak wygląda dziś... p1000598ck8.th.jpg

A to powstało dawno temu (kurz)...

p1020234dt4.th.jpg p1020235hd7.th.jpg p1020238eo5.th.jpg stary Matchbox+Aires i własna inwencja. Oczywiście kalki Techmodu...

A to wrak powstały z Avii CS 199 - też historia...

p1020239db4.th.jpg p1020240sa3.th.jpg p1020244of9.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.