Skocz do zawartości

[projekt grupowy] Messerschmitt Bf-109 i jego pochodne


Deco

Rekomendowane odpowiedzi

No ja się też dopisuję, jeśli można . Z moim Messerkiem w barwach polskich. Czyli Bf-109 G10 z 318 dywizjonu, w oparciu o Revella i blaszki Parta.

Nie ma się oco pytać !! Już dopisuję !! Projekt się rozrasta to miłe!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 120
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
witam, mam na tapecie "Gustawa" G14 i blaszki Part, jeszcze się zastanawiam w jakim malowaniu go zrobić, Może Ericha Hartmanna, chociaz nie koniecznie w malowaniu zimowym.

Napisz dokładnie model jaki robisz skala , producent itp. wtedy wpiszę cię na liste!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model Bf 109 G-14, Academy + balszki Part skala 1:72, malowanie, Erich Hartmann JG 53 ewentulanie któryś z wersji obrony Rzeszy (ciekawy kamuflaż), oprócz modeli Dragon, to mija pierwsza przygoda z blaszkami. Jestem początkujacym modelarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Można się jeszcze do was dołączyć??

Mój model to 1:72 Italeri bf-109 F2/4 bez dodatków(no chyba że sam jakieś zrobię)

Nie musisz sie pytać! Już zapisuję!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam ,ze niesmialo pytam. Co maja na celu ten i inne projekty grupowe?? Czym to sie je i czym sie rozni od zwyklego "modelowania"

 

Dla szukajacych drugiego dna i wietrzacych wszedzie podstep i prowokacje. Pytam bo po prostu nie wiem

 

Pozdrawiam Przemas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, to na przykład pozwoli taki projekt zmotywować niektórych do sklejenia czegoś. Niezdecydowani, być może, jak zobaczą, że jest taki projekt, to zdecydują się na model pasujący do projektu.

 

Pozwoli także, jeżeli się zakończy sukcesem, na zgromadzenie kilku odmian jednego typu samolotu (w tym przypadku), albo kilku malowań tego samego samolotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Mi tez się podoba ten projekt. Może i ja sobie pozwolę dołączyć do niego z moimi 109... Moje kochane stare w 72 T-0 z warszawskiej firmy Face i G-2 z Johana. Model z Face ma wykonane od podstaw wnętrze kabiny i uzbrojenie a Johanowski żywiczne z Airesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam witam...Jak można to jasne że wchodze...mam Messera bf-109 g-10

Revella.(bez żadnych dodatków) A jeżlei to do kiedy projekt obowiązuje

Naprawde fajna inicjatywa..

Pozdrawiam Ar2r-Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja mógłbym dołączyć z emilem 4 w malowaniu pustynnym, a na kanale stoi zwiling + blaszki Parta do wersji F. Tylko mam pytanko. czy ktoś ma jakiekolwiek plany, chociaż rzut z góry. chodzi mi dokładnie o część łączącą kadłuby. Resztę można wziąć z jakiś planów f-ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na podobny projekt poświęcony Spitfoirowi.

Ja też bym chciał coś takiego...A jakiego masz spita Azawakh ? ? ?

Pozdrawiam Artur Radkiewicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt Spitfire był już na PWM wiec wątpię słuszność w zakładanie na razie projektu tutaj, najpierw proponuje doprowadzić jeden projekt do końca a potem brać sie za następny bo będzie więcej projektów niż modelarzy

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No racja..Masz racje Timi...Ale już był ale może są jeszcze osoby chętne do zbudowania takiego projektu...To co było kiedyś nie znaczy że nie może się powtórzyć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze można to bym się zapisał z Messerkiem G-10 Revella 1:48 II./ JG 27 (czyli pudełkowe) Aha i kiedy jest koniec, bo w tym roku to chyba nie zdąże, ale maj byłby dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.