Skocz do zawartości

[projekt grupowy] Messerschmitt Bf-109 i jego pochodne


Deco

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli jeszcze można to bym się zapisał z Messerkiem G-10 Revella 1:48 II./ JG 27 (czyli pudełkowe) Aha i kiedy jest koniec, bo w tym roku to chyba nie zdąże, ale maj byłby dobry

 

Jesteś dopisany. Nie wiem kiedy będzie koniec nie ustaliliśmy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 120
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie wiem kiedy będzie koniec nie ustaliliśmy!
Ale jeszcze w tym stuleciu?

 

Nie Majek raczej w przyszłym! Nie wyrobimy się teraz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty Deco na jakim jesteś etapie swojego Mesia??Jeżeli wogóle zaczołeś??

Pzdr Artur

 

Nie jeszcze go nie zacząłem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Mogę zapytać o pewne malowanie BF109 mianowicie szukałem i szukałem w necie (w googlach przedewszystkim) i nic. Pamiętam, że znalazłem kiedyś fotkę modelu w malowaniu [ o ile pamiętam] granatowy z mazniętą rekinią szczęką z oczami i znakami jak na tej maszynie

museumfinnlandmig21fmy0.th.jpg Jak by ktoś wiedział o jaki wersję chodzi to niech mi pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Chyba i ja sie dopisze. Jak skończe Łosia z BMW 801 to skleje sobie

G-10 w 72, :-))))))))

Czeka na mnie biedaczka już jakis czas.Mam ochotę otworzyć jej chłodnice, i opuścić klapy do startu.Mam sentyment do tej maszyny jeszcze jak bawiłem sie szturmowikiem :-))

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Wielu osobom umknął ten projekt . Szkoda bo modele piękne i był byś jedną z nielicznych osób która coś w tym projekcie wykonała .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Piekna kolekcja mietków!!!!!!

całkiem fajnie wyglądają avie :-)) W swoim czasie obowiązkowo przerabiane na gustawy :-)))(jedyny dostępny za komuny model mietko-podobny:-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Ten projekt jeszcze żyje? Jedzie do mnie E3 od tamki w 48 i się zastanawiam czy by się nie dopisać (o ile projekt jeszcze trwa). Ostrzegam tylko że nie będzie to model najwyższych lotów - raczej taka moja interpretacja bryły Emila ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Czesc Co do tego czy szwajcarzy mieli E-4 to nie wiem ale napewno D-1 E-3a,F-2, G-6

Mam takie pytanie jakimi kolorami (wg. humbrola) były malowane Szwajcarskie 109-tki i czy w tym kraju były one w wersji E-4.

3abeb7ee856156dam.jpg

27c7dd6c38fe9a29m.jpg

5b2f71e150c6c4d0m.jpg

c83631c83e03e933m.jpg

c4ebdc499f8501d3m.jpg

89fe0788a8c85b6cm.jpg

b175dc7d18984f89m.jpg

64f17013abf49827m.jpg

Moge oczywiscie sie mylic ale wyglada mi na to ze to sa wzory malowania tych samolotow

A kolory i RLM i odpowiedniki humbrol znajdziesz tutaj http://www.net.bialystok.pl/~hess/02_luftwaffe_malowanie.htm#LMD

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten z drugiej fotki wygląda jak E-4 (mimo że to E-3). Właśnie o ten schemat malowania mi chodziło. Dzięx wszystkim za okazaną pomoc.

 

Bf-109 E-3a od Bf-109 E-3 nie różni się niczym poza tym, że ma "a" w nazwie i został wyprzedany zagranice. A E-3 od E-4 różni się typem owiewki i dodatkowym pancerzem za głową pilota w owiewce oraz za fotelem, a przed zbiornikiem paliwa. Chyba da się zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.