Skocz do zawartości

Scania 143 Roadrunner


Dzacek1841

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 172
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mógłbyś się wiele nauczyć.

 

potwierdzam zę informacja o 5tej osi do mnie ttarła, a kiedy powiecie jak zabezpieczyć kalkomanie?

Gdybyś czytał inne relacje z budowy modeli lub zapoznał z działem "Jak to zrobić i pokazać" nie musiał byś się pytać bo jest to niejednokrotnie opisane.

Kalki zabezpiecza się lakierem bezbarwnym, jak to zrobić poszukaj na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem go zestawić z 4 osiową naczepą:D ale koszta by były zbyt duże;D myślę nad zabudową platformową i zastanawiam sie czy hds`a dać za kabiną czy na koniec paki po dopieszczam poprzymieżam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze daj 2hdsy? Za kabina i na koncu ramy?

 

ja proponuje 3 HDSy przed kabina za kabina i na końcu ramy

 

pomysl pierwsza klasa, ale to jeszcze jedna os jest potrzebna z przodu, albo lepiej dwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze daj 2hdsy? Za kabina i na koncu ramy?

 

ja proponuje 3 HDSy przed kabina za kabina i na końcu ramy

 

pomysl pierwsza klasa, ale to jeszcze jedna os jest potrzebna z przodu, albo lepiej dwie.

tak i glebogryzarka na masce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze daj 2hdsy? Za kabina i na koncu ramy?

 

ja proponuje 3 HDSy przed kabina za kabina i na końcu ramy

 

pomysl pierwsza klasa, ale to jeszcze jedna os jest potrzebna z przodu, albo lepiej dwie.

tak i glebogryzarka na masce

 

zlosliwy jestes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wystarczy tych Off-topów W końcu kolega Dzacek1841 robi model dla siebie a nie dla Was, wiec niech robi jak mu się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz Andrzeju, ale muszę. Tutaj już nie chodzi o model, a o styl bycia naszego forumowego "kolegi". Pomyśl chociaż raz zanim coś napiszesz. Wiadomo nie ma ludzi idealnych, ale każdy tutaj zwraca tobie uwagę, a Ty dalej swoje ( jakąś durna oś). Czy przeglądałeś forum chociaż raz? Wątpię i zapewne nie tylko ja. Pisz powoli to ze jesteś dyslektykiem nie zwalnia Cie z myślenia i patrzenia co piszesz. Sam niejednokrotnie popełniam błędy, ale się staram pisać poprawnie i tak żeby dało się zrozumieć co piszę. Nie odrazu Rzym zbudowano ale postaraj się. To forum ani żadne inne w sieci, nie jest złośliwe, tylko wymaga jakiejś kultury wypowiedzi tzw. Netykieta Kliknij TU jeżeli chcesz wiedzieć co to jest Netykieta. Przemyśl to jeżeli chcesz byc szanowany na tym forum i każdym innym.

 

P.S jeżeli robi model dla siebie to po co ta relacja? Czy słucha naszych rad( raczej waszych ja się nie udzielałem) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.