Skocz do zawartości

Scania 143 Roadrunner


Dzacek1841

Rekomendowane odpowiedzi

Truckerek93 aha, czyli jak ktoś skleja model dla siebie, a nie tak jak Wy tego chcecie to już jest do niczego?. Ładny sposób myślenia, nie ma co... Modelarstwo zaczyna schodzić na złą drogę, bo nie jest tak jak kiedyś, że ktoś zrobił model, pokazał na forum i każdy komentował, było bez kłótni i docinek... A teraz jest ciągłe porównywanie z oryginałami. Wrzućcie trochę na luz. Kolega założył relację dlatego, bo chciał pokazać, że można sklejać model dając upust swojej fantazji. Widocznie tak nie można, bo zaraz będą komenty, że jak on by skręcał w rzeczywistości itp. A po co ma skręcać, skoro na półce będzie stał?. Drugą sprawą jest fakt, że Dzacek jednak nie słucha rad forumowiczów, ale to już co innego.

 

Sorry za OFF TOP..

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 172
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja przypiąłem się tylko słuchania rad. Realistyczność mam w nosie. Jak dla mnie może sobie silnik zamiast siodła przykleić. Ważne ze mu się podoba.

Ja osobiście wole zbliżenie do oryginały, ale to JA. Wiec nie rozumiem? Jak chce niech sobie skrzydła doklei.

 

Z założenia relacje są do tego żeby pokazywać co się zrobiło i słuchać rad? A forum do tego żeby poczytać, bo można coś ciekawego znaleźć. Nie żądać, czegoś od nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie trzeba mieć troche pokory, a nie zachowywac jakby sie wszystkie rozumy pozjadało !!

Ja zaczełem przygodę też na forach i wiele rzeczy nie wiedziałem uczyłem sie od ludzi co służyli mi radami, i ich rady przyjmowałem bo wiedziałem że są bardziej doświadczeni

Ja nie mówię że ma mnie słuchac bo jestem jeszcze maluczki, ale jest wiele osób na forum co służą mi za wzorce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i każdy ma swój gust, a wiadomo że o gustach się nie dyskutuje . Jak nie słucha rad to nie komentujcie, może wtedy się nauczy że pożytecznym jest słuchanie kolegów "po fachu" . Kończymy ten off topic i dajmy Dzackowi dalej prowadzić relację .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja, zderzak i listwa z diodami pod kabiną ;> diody działają, jak polutuje do baterii pokaże jak świeci ;P aha i jeszcze w tylnim zderzaku 2 pozycyjne muszę wymodzić

dzakpic0016.jpg

dzakpic0013.jpg

dzakpic0012.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja, zderzak i listwa z diodami pod kabiną ;> diody działają, jak polutuje do baterii pokaże jak świeci ;P aha i jeszcze w tylnim zderzaku 2 pozycyjne muszę wymodzić

Kolego czy ty możesz normalnie pisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra piszemy o pisowni a co do modelu to chyba ci bezbarwny pozżerał ranty kalek i wygląda to dramatycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra piszemy o pisowni a co do modelu to chyba ci bezbarwny pozżerał ranty kalek i wygląda to dramatycznie.

 

Dokładnie jak napisałem kilka postów temu ;] dziękuje za uwagę

 

img0798t.jpg

img0797z.jpg

img0796zf.jpg

img0795i.jpg

img0793m.jpg

img0792x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę mieć mała prośbę? Nie, to nie prośba, to swego rodzaju wymóg. Zajrzyj do mojego tematu o Ivecu i zobacz jakie jest tło na ostatnich zdjęciach. Czy Był byś tak miły i następnym razem zrobił takie samo, wystarczy arkusz białego brystolu. I może zmień aparat, bo to jest raczej słaby telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny statek, ale jakaś ciężarówka go zasłania.

 

 

A tak na serio, chyba jest fajnie, tylko dołączę się do prośby Truckerka93, naprawdę nic nie widać na zdjęciach. Nie podobają mi się te diody na dachu. Dla mnie to pomyłka. Część elementów w HDS to zdaje się elementy hydrauliki i w rzeczywistości są wypolerowane na wysoki połysk, a u Ciebie są czerwone i czarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że zrobiłeś wszystkim na złość i masz HDSa który skacze sobie po ramie raz z przodu raz pośrodku !!

Następne fotki prosze z HDSem z przodu na masce i całkiem na tyle !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

img0793m.jpg

 

1i2- co to jest w jednym miejscu mat w drugim błyszczący ??

3- HDS sie opiera na owiewce bez żadnego podparcia ??

4- Na czym trzyma sie zderzak i czy takie dziury powinny być ??

Moim zdaniem po udezeniu w dwu kilogramowego kurczaka by odpadł !!

5- Zbiornik paliwa troszke mały jak na takiego potwora

6- jak rozwiązałeś układ przenoszenia napędu na koła ??

7- ja rozumiem masz dużo osi i sporo kół ale dwie zapasówki i to jeszcze w taki sposób to nie bedą chyba ułozone ??

Chyba że to tylko dla pochwalenia sie że masz jeszcze materiał na kolejna oś

Jestem laikiem nie znam sie na ciężarówkach widziałem ich sporo, bo mi sie podobają ale czegos takiego jeszcze nie widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

kabiny i hds`a jeszcze nie przykleiłem, co to są niektóre elementy hdsu? chodziło o siłowniki?

 

-mat to wina kleju:roll:

-zderzak trzyma się na ramie jak w każdej ciężarówce (a z tą luką coś zrobię bo mi działa na nerwy)

-po 2 stronach są te zbiorniki, z tyłu walne jeszcze jeden większy

-2 zapasówki chce powiesić za kabiną jelcze szukam zdjęć na necie jak to wygląda, myślę nad prostą wieżą z chłodnicą i dodatkowymi zbiornikami z powietrzem.

 

niestety hds będzie tylko jeden ;| i to za kabiną ;/

 

Ps; spojlery są z włókna szklanego czy jak to się nazywa, faktycznie takim oparciem ramienia dźwigu można by uszkodzić spojler

a zdjęcia są regulaminowe

 

Pozdro

 

Ps2: pisalem o 5 rano ;]

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabiny i hds`a jeszcze nie przykleiłem, co to są niektóre elementy hdsu? chodziło o siłowniki?

 

-mat to wina kleju:roll:

-zdeżak trzyma się na ramie jak w każdej ciężarówce (a z tą luką coś zrobię bo mi działa na nerwy)

-po 2 stronach są te zbiorniki, styłu walne jeszcze jeden większy

-2 zapasówki chce powiesić za kabiną jelcze szukam zdjęć na necie jak to wygląda, myśle nad prostą wieżą z chłodnicą i dodatkowymi zbiornikami z powietrzem.

 

niestety hds będzie tylko jeden ;| i to za kabiną ;/

 

Ps; spojlery są z włukna szklanego czy jak to się nazywa, faktycznie takim oparciem ramienia dzwigu moiżna by uszkodzić spojler

a zdjęcia są regulaminowe

 

Pozdro

 

Ale tekst nie jest regulaminowy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak siłowniki, niestety się nie sprecyzowałem. Ja tu się nie chcę czepiać tego kuriozum, ale co do zdjęć to owszem rozmiar regulaminowy, ale są mało estetyczne, nieostre, tło rozprasza, do tego ziarno. Jedynym sposobem, żeby pochwalić się swoją pracą są zdjęcia. Więc dobrze, żeby było coś na nich widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Jeszcze nie umiem się dogadać z nowym aparatem to zdjęcia są jakie są :P

estetyka ciężarówki też nie powala, a raczej powala ;|

następny będzie o wiele lepszy

img0988f.jpg

img0998q.jpg

img0997kk.jpg

img0996g.jpg

img0994b.jpg

img0993t.jpg

 

 

Jeszcze kilka pierdół poukrywam kabelki i na półkę

Ps: pokój po remoncie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.