Skocz do zawartości

Scania 143 Roadrunner


Dzacek1841

Rekomendowane odpowiedzi

Ten gostek zapewne ma 12 lat i nie wie, że my to wszystko pisaliśmy na poważnie i upominali, żeby poprawił błędy zarówno w modelu jak i w swoim charakterze. On myśli, że to wszystko żarty i odpowiada również żartem, tylko właśnie cały problem w tym, że my nie żartujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 172
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

to na poważnie wywalić 2 osie? rozebrać kabinę wyczyścić czy jak?

prosiłem o krytykę ,a el konstruktywną a nie podwórkową, mam nie 12 tylko 21 lat. Skoro twierdzicie żę można naprawić jakieś wady, podpowiedzcie jak się za to zabrać, bo jak wspominałem wcześniej to mój pierwszy poważniejszy model, chciałem różne sprawy na nim poćwiczyć, przedłużanie kabiny, malowanie, i takie tam przeróbki.

\jak na razie to w co drugim poście sapiecie żę jest badziewny i ma za dużo kół, to do mnie dotarło już na pierwszej stronie ;]

 

 

kapral dobrze gada, bo teraz to ja sobie jaja z was robi ;> robię ciężarówkę jaka mi się podoba, jak komuś się nie podoba (poza kwestią lakieru i ilością kół) może się wypowiedzieć, i nie musi się odrazu obrażać ;]

 

 

galerie z ukończonego modelu zamieszczę w dziale science fiction, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzacek 1841 - To twoj model i zbudujesz go jak uwazasz, najwazniejsze zeby byl dobrze skonstruowany, tak z glowa i z detalami (np. zuraw za kabina). Po prostu ten model musi miec sens jezeli wiesz co mam na mysli.

Piecioosiowe podwozie w ciagniku z "noskiem" widzialem tylko w Sisu SR, ale nie w scanii T, ale widzialem tez.... siedmioosiowe w ciagniku scanii serii 4 COE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na poważnie wywalić 2 osie? rozebrać kabinę wyczyścić czy jak?

prosiłem o krytykę ,a el konstruktywną a nie podwórkową, mam nie 12 tylko 21 lat. Skoro twierdzicie żę można naprawić jakieś wady, podpowiedzcie jak się za to zabrać, bo jak wspominałem wcześniej to mój pierwszy poważniejszy model, chciałem różne sprawy na nim poćwiczyć, przedłużanie kabiny, malowanie, i takie tam przeróbki.

\jak na razie to w co drugim poście sapiecie żę jest badziewny i ma za dużo kół, to do mnie dotarło już na pierwszej stronie ;]

 

 

kapral dobrze gada, bo teraz to ja sobie jaja z was robi ;> robię ciężarówkę jaka mi się podoba, jak komuś się nie podoba (poza kwestią lakieru i ilością kół) może się wypowiedzieć, i nie musi się odrazu obrażać ;]

 

 

galerie z ukończonego modelu zamieszczę w dziale science fiction, pozdro

 

Jak masz te 21 lat, to chociaż pisałbyś po polsku - interpunkcja i ortografia się kłania, a to co piszesz, to jakiś slang podwórkowy. Konstruktywną krytykę i to co zmienić pisali wszyscy w trakcie budowy Twojego statku kosmicznego, a teraz co nagle to nasza wina, że Ty taki model zrobiłeś, bo nikt nic nie pisał ? Przejżyj sobie temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

padło na tę kabine ze względu na cene był to najtńszy model na hobbyście.

 

 

Zamiast krytykować wady, powiedzcie jak ten lakier naprawić! tym sie rużni kontruktywna krytyka od infantylnej! banda patałąchów ;] i kilku zdrowych na rozsądku osób, ...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

padło na tę kabine ze względu na cene był to najtńszy model na hobbyście.

 

 

Zamiast krytykować wady, powiedzcie jak ten lakier naprawić! tym sie rużni kontruktywna krytyka od infantylnej! banda patałąchów ;] i kilku zdrowych na rozsądku osób, ...

 

Pozdrawiam

 

Powiedzcie ? To my mamy problem czy Ty ? Poszukaj sobie bezczelny patałachu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzacek1841 przynajmniej byś przestał pyskować i obrażać innych

I tak jak wyżej jestem za tym byś przywalił z baranka w podłogę !!

Za wzór jak to zrobić niech posłuży si twój awatarek !!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie cyrk jak się czyta posty autora tematu Słowo poproszę nie gryzie. Weź chłopie poproś w końcu a nie ciągle weźcie, dajcie, a najlepiej to może zróbcie. W ten sposób nic nie osiągniesz. A tak odnosząc się do modelu to moim zdaniem najlepszą pomocą będzie worek na śmieci. Bo jak dla mnie to ni pies ni wydra. Nic nie da się z tym zrobić. Szkoda tylko hds-u.

 

Pozdrawiam

Piotrek

 

PS. Sorry jeżeli kogoś uraziłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzacek1841, czy Ty koniecznie musisz kleić modele? Spróbuj może szydełkowania albo wyplatania koszyków. Też niezłe hobby. Bo w modelarstwie to ja Ci raczej nie wróżę kariery, z Twoim podejściem do tematu. Jeszcze jedno. Jeżeli masz faktycznie 21 lat to tym gorzej dla Ciebie. Wygląda na to, że Twój poziom intelektualny zatrzymał się gdzieś pomiędzy 12-13 rokiem życia. Bo osoba dorosła nie może tak kaleczyć języka polskiego. Mówię tu o pisowni, abstra:bip:ąc całkowicie od wartości merytorycznych Twoich postów. Ty nie jesteś dyslektykiem, jesteś DYSNEPTYKIEM. Na tym panowie proponuję zakończyć ten śmieszny temat, nie wart nawet połowy uwagi mu poświęconej.

kapral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

banda patałąchów

 

Panowie Moderatorzy.

Chyba wiecie co z nim zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt! jestem okrutnie nieziemsko chamskim typem, i czytając kolejny ziejący ogniem post, jaki jestem zły i nie dobry jak bardzi źle poozyłem lakier i jak dużo osi wstawiłem ku waszej złości a uciesze szatana, napawa mnie duma!

Jak w ten prosty sposób moge wam chociaż troszeczkę sprzykrzyć życie

 

jutro coś nowego wymysle co by tu zrobić z moją scanią, czuje że potrafie wykombinować coś tak szatańskiego, że połowa forumowiczów popełni zbiorowe samobujstwo! nioch nioch nioch ...

 

Masakra! zachowujecie sie jak baby, jak ktoś napisał wcześniej zę czytując to można sie nieźle uśmiać ;>

 

to tylko hgobby a traktujecie moją ciężarówkę poważnie jak by od niej zależało wasze życie

 

guru Tornado dawno pokazał klasę, uciekając z tej durnej pogawędki.

 

Ps: szydełkowanie mozę okazać się dla mnie zbyt niebezpieczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde lakier na modelu jest tragiczny, po za tym konstrukcja bardzo fajna.

 

czyżby kolejny wysłannik szatana wychylał się z szeregu?

 

pokrzyżował nieco mój nikczemnmy plan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz facet aż się dziwie, że jeszcze nie wyleciałeś z tego forum!

Koledzy sugeruje olać totalnie tego człowieka i nawet niezaglądać do jego tematów. Ludzie chorzy jak Ty( Dzacek1841) powinni się leczyć , a to forum to raczej nie jest lecznica dla tego typu przypadków.

Radze szybko znaleźć dobrego specjaliste od łokci... Na głowe już za późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego moim zdaniem jestes tylko i wyłącznie kretynem, który nie potrafi nic zrobić na wypowiedzi innych i tylko dolewa oliwy do ognia, żeby wkurzyć nas wszystkich, którzy chcemy coś osiągnąć w tej dziedzinie jaką jest modelarstwo. Twoja postawa, która przypomina mi postawe mojego kolegi, który jest takim debilem, że nie wiem czy kwalifikuje się wogóle do życia w społeczeństwie. Możecie mnie wyrzucić z tego forum za słowa, które użyłem w tym poście, ale troczkę mi to lata. Już sam napisałem do Tornada, aby usunął moje tematy z forum, ponieważ jak sie zarejestrowałem kilka lat temu to wszystko wyglądało inaczej, a teraz tylo część ludzi coś robi, a reszta to ja nie wiem. Sam nie kleje dobrych modeli, ale lubię chociaż pooglądać dobre modele innych. I po twoich postach wydaje mi się, że uczestnicto na tym forum przez takich jak ty jest bezsensu. Ja kleje dla siebie, a nie tak jak ty żeby wkurzyć wszystkich. Mam nadzięję, że kiedyś się zastanowisz o ile ty jeden obniżyłeś poziom tego forum. Dla mnie to jest poprostu chore i ja bym sobie nie dał, jeśli miałbym 21 lat, żeby krytykowali mnie ludzie, którzy są odemnie młodsi i to nieraz sporo. Pomyśl nad tym jaki jest twój poziom, jeśli właśnie tacy ludzie cię muszą upominać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat wzbudza zbyt wiele agresji i to po obu stronach. Nie ma sensu dalej tego ciągnąć - temat zamykam.

 

Ps.

Swoją drogą komu nie podoba sie to co Dzacek1841 robi ze swoim modelem nie musi tu zaglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.