Skocz do zawartości

Stug IV - Academy 1:35


Tomek_gnr

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny stary rozgrzebany model ze starych czasow idzie do renowacji, wlasciwie to do skonczenia. To byl moj drugi kupiony model w 1/35, jego zaleta bylo to ze byl tani i w miare przypominal stuga, lol. Model wczesniej byl maziany pedzlem, jest juz po kapieli w cleanluksie. Zadnych blach ani niczego takiego nie bede kupowal do niego bo sie nie oplaca, wszystkie ewentualne przerobki zrobie z tego co pod ręką.

 

Clipboard02.jpg

 

sprezyna przy blotniku to kawalek struny od gitary jedno gniazdo anteny mi gdzies wsiaklo, zastapilem je nadajaca sie do tego celu duperelka z resztek po tygrysie.

 

Clipboard03.jpg

 

czesc narzedzi jak widac bedzie od dragona, calych uchwytow nie bede robil fototrawionych, dokleje im tylko klamerki. Musze dorobic nowe peryskopy i ich oslony z przodu bo to co academy proponuje to pomylka jakas.

 

Clipboard01.jpg

 

lampa zostala obnizowa i dostala kawalek blaszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace nad tragicznym wypustem academy posuwaja sie do przodu. Dodalem troche wiecej narzędzi, tu i tam zaszpachlowałem dziury, skrzynka na kola dostala podpórki dolne, i tak jest niewymiarowa ale to szczegół zrobilem tez wlewy przy kołach, z tego co przeanalizowalem sytuacje to sa one tylko po jednej stronie, powiedzcie jesli sie myle.

 

DSC01016.JPG

 

DSC01006.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

 

ACADEMY!!

 

 

Dobrze że wytłumaczyłeś że to był dopiero drugi model bo jak rzuciłem okiem na zdjęcia bez przeczytania opisu byłem "lekko" ździwiony.

 

Ciekawy jestem co z niego wykombinujesz, obserwuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powalcze z nim zeby chociaz estetycznie fajnie sie prezentował na pólce. Academy z tego co wiem to robi o wiele lepsze modele również ale akurat te starocie sprzedawane za jakies 50 zl odziedziczone po tamiji to lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Kibicuję,

 

Mam małą prośbę, czy w miarę możliwości możesz na tym modelu bądź co bądź relaksacyjnym omówić kilka technik dla mniej wtajemniczonych?

 

Byłoby fajnie, bo to dobra okazja, żeby coś podpatrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje , czy te plamy kamuflażu są cieniowane?

Na końcu camo psiknięte chyba mgiełką bazy. W każdym razie Twój wzorzec wygląda kozacko i jak znam życie tak samo kozacko będzie wyglądał Twój model. 3mam kciuki i będę zerkał.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, wyglada na to ze sa rozjasniane, jak bede sie czul na silach to i ja rozjasnie, zalezy jak to bedzie kolorystycznie sie prezentowac. Calosc byla albo lekko zfiltrowana baza albo zapigmentowana , albo to i to ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezko to nazwać tutorialem ale za bardzo nie byloby czego pokazywać, najpierw calosc na czarno jako podklad a potem wszystko kladzione z aerografu, na koncu pedzelkiem plamki. Ma być efektownie bo raczej nie bede trzymał tego modelu.

 

DSC01896.JPG

 

DSC01897.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na 'starego rozgrzebanego grata' zaczyna wygladac bardzo przyzwoicie . Jestem bardzo ciekaw co z tego wyjdzie.

Badzo fajne malowanie, z washem bedzie pewnie jeszcze lepiej. Jak sie domyslam zadnych schurzen nie bedziesz na nim zakladal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Pięknie pomalowany! Zapowiada się niezły modelik.

Zestaw Academy jest stary jak węgiel, ale można coś z niego wycisnąć. Zresztą widać to na twoich zdjęciach.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.