Jump to content
rafalg78

F-15E, 1:48 Revell

Recommended Posts

I jeszcze jeden model. F-15E firmy Revell.

Bardzo przyjemny model do złożenia. Wykonany praktycznie z pudła. Dodałem jedynie uzbrojenie takie jak użyte podczas operacji "Allied Force".

Link do pełnej galerii TUTAJ

DSC_0860.JPG

DSC_0861.JPG

DSC_0862.JPG

DSC_0863.JPG

DSC_0865.JPG

DSC_0869.JPG

DSC_0876.JPG

DSC_0881.JPG

DSC_0883.JPG

DSC_0886.JPG

DSC_0887.JPG

DSC_0889.JPG

DSC_0890.JPG

DSC_0893.JPG

DSC_0896.JPG

DSC_0897.JPG

DSC_0902.JPG

DSC_0905.JPG

DSC_0911.JPG

DSC_0914.JPG

DSC_0919.JPG

created by picasa2html.com

Piękny. Zazdroszczę Ci takiego wykonania.

Pozdrawiam

Jesteś wielki. Model wygląda jak prawdziwy. Pozazdrościć takiego wykonania.

Jak dla mnie trochę zbyt jasny jak na strike eagle (może to przez oświetlenie?)... I powierzchnia dziwna, podejrzewam że coś nie wyszło z matowym lakierem?

Na moim F-16C Agresor też dałem bardzo mocny matt bezbarwny i z bliska wygląda podobnie, jakby pokryty taką mgiełką.

siwteny, piekne cieniowanie

Faktycznie, matowy lakier zrobił mi taką toszeczkę dziwnie chropowatą powierzchnie. Zastanawiałem się czy nie poprawić tego satynowym ale obawiam się pogorszenia efektu. Narazie zostaje jak jest.

Dzięki za wytrawne oko ;) i za wszystkie komentarze.

Witam

Model ogólnie wygląda nieźle (bardzo podoba mi się uzbrojenie), ale mam dwa pytania:

1.Czy ciemniejsze plamy na powierzchni modelu, są zamierzonym efektem, czy też może pozostały nie roztarte po nałożeniu washa ?

2. Czy jaśniejsza (srebrna) plama na przedniej części dolnej powierzchni blach silników powinna się tam znaleźć ?

Pozdrawiam

Kornik

Wygląda godnie, ładnie wykonany , ale efekt psuje werniks matowy. Przypuszczam, że albo malowałeś na zbyt dużym ciśnieniu powietrza i lakier wysychał w "locie", za mało rozcieńczyłeś i jest go za grubo (rozjaśnienia od talku) lub natrysk z zbyt dużej odległości.

Poza tym model prezentuje się bardzo dobrze.

Witam

Model ogólnie wygląda nieźle (bardzo podoba mi się uzbrojenie), ale mam dwa pytania:

1.Czy ciemniejsze plamy na powierzchni modelu, są zamierzonym efektem, czy też może pozostały nie roztarte po nałożeniu washa ?

2. Czy jaśniejsza (srebrna) plama na przedniej części dolnej powierzchni blach silników powinna się tam znaleźć ?

Pozdrawiam

Kornik

ad. 1. Plamy są zamierzone, wyszło jak wyszło

ad. 2. Gratuluje spostrzegawczości, ta plama jest defektem, którego nie umiałem dobrze zamaskować. Zwarzyła mi się w tym miejscu farba i później ciężko było to zamaskować