Skocz do zawartości

Mig-3 Early Trumpeter 1/48


METYS

Rekomendowane odpowiedzi

Nocna zmiana planów, zamiast malarskiej finezji życiowa rutyna Będzie jednak standardowa, pudełkowa 17, im dłużej się mu przyglądałem tym bardziej mi się podobał. A tak na serio to lenistwo wzięło górę i nie chciało mi się maskować tej zebry.

HPIM7222.jpg

HPIM7225.jpg

 

śmigło zostanie jeszcze przemalowane, przednia strona będzie cala srebrna ( aluminiowa ) a tylna w połowie, bliżej kołpaka srebro a druga połowa czarna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady, moje aero nie chce współpracować przy robieniu tak cienkich linii z ręki, pluje, krztusi się albo milknie. Może kiedyś się uzbiera na wyższą technikę. Ale na razie trza se radzić z tym co mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Timi aerograf to EW-6000B - 0,2 mm aczkolwiek już po przejściach ( jakoś technika u mnie długo nie wytrzymuje ), maluje przeważnie Pactrami i Vallejo a rozcieńczam wodą destylowaną lub ognistą.

 

Hanadam nie czyżby a napewno

 

Ok kolejna porcja fotek, po pomalowaniu śmigła i obiciach, położone też sido.

 

HPIM7227.jpg

HPIM7228.jpg

HPIM7232.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już działasz z solidniejszymi obiciami, to bardziej niż na krawędziach ogona, przydałyby się kołpaku śmigła (jeśli metalowy), osłonie silnika (szczególnie wkręty) i prowadnicy, po której porusza się owiewka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maluje przeważnie Pactrami i Vallejo a rozcieńczam wodą destylowaną lub ognistą.

 

I tu pies pogrzebany... Pactra sie nie na daje do precyzyjnego malunku, zwłaszcza rozcieńczana wodą.

Zainwestuj na próbe w Gunze i levelling thiner i odczujesz ogromną różnice. W razie czego LT możesz potem do rozrabiania pactry używać.

Ja maluje najzwyklejsza pIwata wcale nie nową i nie mam problemów z uzyskaniem małej plamki, wina leży w farbie bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie czego LT możesz potem do rozrabiania pactry używać.

Ja maluje najzwyklejsza pIwata wcale nie nową i nie mam problemów z uzyskaniem małej plamki, wina leży w farbie bardziej.

 

dokładnie tak!! ja od kiedy zacząłem rozcieńczać Pactry rozcieńczalnikiem Gunze (Mr Hobby) problem się skończył, do mycia aerografu bardzo polecam Tamyia - Airbrush Cleaner, tani nie jest, ale b. wydajny, pare kropel na sam koniec po umyciu wodą / wamodem itp i zero problemów, a miałem z Pactrami b. kiepskie przejścia - nic tak nie potrafiło pooblepiać ścianek aerografu/ wnętrza dyszy itd.

Ta inwestycja się b opłaca, teraz u mnie jest git, maluje Pactrą jak chce.

A MiG bardzo ładnie Ci idzie pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.