Skocz do zawartości

Produkty Firmy Kitech


RobertG

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry.

Jastem nowym użytkownikiem forum i na poczatek chciałbym pozdrowić wszystkich modelarzy i życzyć im dużo cierpliwoci przy pracy nad swoimi modelami.

W ostatnim czasie trafiłem w sklepie na produkty firmy Kitech chyba z Chin. Chciałbym dowiedzieć się cos więcej na temat tych produktów czyli wyprasek oraz kalkomani.

Z góry dziękuję za iformacje i pozdrawiam Robert Gargula.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czy ja wiem czy malo Jest ich tyle co w orginalnych modelach innych firm. Nie jest tajemnica, ze firma ta kopiuje lub przerabia troche inne modele. Plusem jest cena i niekiedy rodzynki takie jak Blue Thunder w 1/32 czy tez Airwolf w 48-ce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel kupil

 

http://thenut.eti.pg.gda.pl/~zbyniu/zabawki/modele-helikoptery01.jpg

 

u mnie podobnie plus dodatkowo jeszcze

 

http://thenut.eti.pg.gda.pl/~zbyniu/zabawki/modele-helikoptery03.jpg

 

pomimo, ze mam oba w orginalnych wydaniach skusilem sie na niedostepne juz modele w cenie 25 zl za sztuke. Chyba ujdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tanio.

W Nowym Sšczu hurtownia zabawek zaczeła sprowadzać te modele w cenie 20.Skala 1:72 samoloty

Kupiłem Sikorskiego MH-53E Sea Dragon.

Dla porównania Model firmy Italeri kosztuje 40

Jeżeli kto jest zainteresowany to proszę o kontakt na e-mila robert.gargula@jaslo.ksg.pl.

Model mogę zakupić i wysłać paczkš za pomocš poczty polskiej po koleżeńsku bez marży.

Pozdrawiam Robert.G

 

 

na warsztacie Mi -28 Tamiya a w pudełku częci oraz kalki Italeri .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

To mój pierwszy post, więc na początek chciałbym pozdrowić wszystkich forumowiczów, a w szczególności "sklejaczy" sprzętu latającego

 

Moja przygoda z modelami Kitech wygląda następująco:

1. Mig-31 Foxbat

Model oparty przypuszczalnie na autorskich (lub ex. Z... nie pamiętam nazwy tego chińskiego producenta) formach, które niestety wykonano na podstawie planów miga z lat 80 ubiegłego wieku. W konsekwencji tylko z grubsza przypomina 31 więc... zniknął z moich zapasów

2.F-14 Tomcat Plus

Perfekcyjna kopia ITALERI (nawet obrazek na pudełku jest taki sam), wgłębne linie itd... czeka na sklejenie

 

Wspólna wadą obydwu zestawów są fatalnej jakości kalkomanie (poszarpany rysunek, rozmazane, ubogie w kolory i szczegóły).

 

Ps.Do swojej F-14 zdobyłem kalkomanie Hasegawy z oznaczeniami VF-111 Sundowners i VF-84 Jolly Rogers

 

Kalkomanie F-14:

Na lewo Kitech na prawo Hasegawa

Bez komentarza

 

099ea41b3ce92924m.jpg

 

EDIT:

Nastepnym razem skorzystaj z funkcji edycji postow, zamiast wstawiac 3 wiadomosci pod rzad...

Majek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ps.Do swojej F-14 zdobyłem kalkomanie Hasegawy z oznaczeniami VF-111 Sundowners i VF-84 Jolly Rogers

 

Kalkomanie F-14:

Na lewo Kitech na prawo Hasegawa

Bez komentarza

 

Załatwisz mi też takie kalkomanie???

Też tego F-14 mam i kalkomanie są do niczego, a chcę żeby ładnie wyszedł... PLZ!

Ja mam pewne zastrzeżenia co do kitecha bo powierzchnie są chropowate i po szpachlowaniu niektórych elementów głupio wygląda połączenie idelnie równej powierzchni z chropowatą.

 

Co do kalkomanii nie za darmo oczywiście tylko cena musi być rozsądna.

 

Jeszcze powiem czy je chcę ale chcę wiedzieć czy jest szansa. Możesz mi też powiedzieć jak je zdobyć, PROSZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalkomanie Hasy to efekt niemal półrocznych poszukiwań na Allegro:-)

Śledź uważnie aukcje,a może trafisz na coś podobnego.

Jakieś 2 miesiące temu ktoś sprzedawał kalkomanie z modelu Italeri (było tam to samo malowanie jak w modelu Kitech czyli VF-74 Bedevilers).

A jeśli chcesz kalkomanie "na już" to ma je w ofercie polski HDL:

http://www.aircraftresourcecenter.com/Rev2/1101-1200/Rev1194_HiDecal72051_48021/rev1194.htm

 

Ps.Ze swoich kalkomani wykorzystam przypuszczalnie tylko oznaczenia dla VF-84 a reszta pozostanie... (tylko musiałbyś poczekać, aż zabiorę się za tą F-14 tkę )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps.Ze swoich kalkomani wykorzystam przypuszczalnie tylko oznaczenia dla VF-84 a reszta pozostanie... (tylko musiałbyś poczekać, aż zabiorę się za tą F-14 tkę )

 

Dobrze zrozumiałem? I wtedy reszty mi odstąpisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam serdecznie ! Ja "w temacie" Kitechu. Ostatnio na Allegro pojawiło się kilka modeli wspominanej tu firmy m.in. negatywnie oceniony Mig 31. Miły sprzedawca oferuje jeszcze kilka kitów na paru aukcjach, może nr aukcji pomoże: 175881130, link mi nie wychodzi :(

Abstra:bip:ąc od oceny kalek. Jak Koledzy ocenią oferowane modele - Mig 25, F 16 A i D , F/A 18, Apache ?

Pozdrawiam - Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie wiem nic na temat wspomnianych modeli natomiast powiem jedno :

Sklejałem migłowiec Sea Dragon -

1 dużo szpachli

2 oszklenie hmmmm

3 kalki kiepskie

4 Łopaty wirnika zwichrowane

Jednym słowem praca dla bardzo cierpliwych aczkolwiek efekt końcowy zadawalajšcy.

Różnica ceny

Kitech 19 złotych

Italeri 32 złote.

Na warsztacie mam drugiego Kitecha -

A6 Prowler czyli Intruder dwumiejscowy do walki elektronicznej.

Bez szpachli chyba się nie obędzie.

Moim skromnym zdaniem czasem dołożyć kilka ciaków i zakupić model renomowanej firmy np

Italeri -modele oraz kalki doć staranne za przyzwoitš cenę.

Pozdrawiam Robert Gargula małopolska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała poprawka dla RobertaG. nie A6 tylko EA6 i chyba najważniejsza rzecz, A6 ma załogę składającą się z 2 członków załogi pilota i operatora uzbrojenia, EA6 ma 4 członków załogi pilota, nawigatora i 2 operatorów systemów elektronicznych.

To tyle, życzę miłego sklejania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert G z łaski swojej popraw w nazwie tematu wyraz Protukty na Produkty - tak jakoś kłuje to w oczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogole Robert, masz jakis problem ze strona kodowa w swojej przegladarce. Ja polskie znaki diakrytyczne w Twoich postach widze jako krzaczki. Sprawdz, czy masz na pewno w przegladarce ustawione kodowanie srodkowoeuropoejskie ISO-8859-2. Jezeli masz ustawione inne, to sobie zmien. A jak nie mozezesz z jakiegos powodu zmienic, to nie uzywaj polskich znaczkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.