Skocz do zawartości

Produkty Firmy Kitech


RobertG

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ortografia jest bardzo wymagana . Wiem po sobie bo musiałem ściągnąć firefoxa ze słownikiem (od razu się poprawiłem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ! Tak sobie czytam temat Produkty F-my Kitech stwierdzając, że niemiłosiernie odbiegamy od głównego wątku. A ja sobie cichutko siedzę w kąciku i ponownie skromnie pytam: "AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ! Warto sobie zawracać głowę Kitech'em, czy odpuścić ?" Z kącika pozdrawiam - P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztofie II dziękuję za podpowiedź, ale ... nie uściśliłem zagadnienia: Kitech w 72-ce. Przepraszam - jestem na urlopie i robię wszystkie złe rzeczy na raz Namierzam także modeliki na zakup, śliniąc się również do Miga 1.44 Revell'a. Warto ? Pzdr P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MiGa nie sklejałem, ale widziałem wypraski, jest rtrochę nadlewek ale ogólnie jt dobry model, w porównaniu do przeskalowanego Miga-31

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie dokładać nowego wątku, zapytam czy ktoś z was miał do czynienia z modelami pojazdów w skali 1/48 tej firmy? Konkretnie mnie interesuje piranha oraz BTR 80, które czasem można spotkac na alledrogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zanabyłem Miga-17 F.

 

Nie wiem jak z poprawnością wymiarową, ale wypraski jak za kwotę 25 zł (skala 1:48) prezentują się całkiem całkiem.

Porównałbym je do wyprasek Lima-6 bis ze Smera, tylko linie podziałowe nie są w tak głębokie jak w czeskim produkcie.

 

Pozdrawiam

sokol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Kitech - o matko! ta firma mnie dobija. Zastanawia mnie czy panowie czy tez panie z tej firmy zapominają, że nadmiar lub brak części jest niezdrowy, a gumowe gąsienice parcieją i pękają. Co do wykonania wyprasek to nie jest źle, faktury czytelne i nawet elementy się dopasowują, co do instrukcji, to kleimy intuicyjnie.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Syn dostał od Mikołaja A-10A Thunderbolt II 1/48 - koszmar, wypukłe linie, kadłub zwichrowany mnóstwo nadlewek ślady po wypychaczach beznadziejne kalkomanie.

Nie polecam, nie wiem jak inne modele ale ten nie jest modelem tylko zabawką do sklejania.

 

PS. Nie wiem ile to kosztowało ale pewnie niewiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mieliście styczność z śmigłowcem Kitecha w 1:24? Jakiś tam Tower Defender... Hughes MD500 bodajże...

 

Nie kombinuj, lepiej je omijać z daleka, Kitech to firma dla japońców, którzy lubią megazordy i dziwne pojazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mieliście styczność z śmigłowcem Kitecha w 1:24? Jakiś tam Tower Defender... Hughes MD500 bodajże...

 

Nie kombinuj, lepiej je omijać z daleka, Kitech to firma dla japońców, którzy lubią megazordy i dziwne pojazdy

 

Wszystko jasne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mig-25 z kitecha i powiem krótko: ten model potrafi doprowadzić do znienawidzenia modelarstwa!

Nie wiem jak z wymiarami, ale ogólnie są szpary (we wszystkich możliwych miejscach), albo coś odstaje, nic nie pasuje, trzeba kombinować jak koń pod górkę. Zaczałem go sklejać kilka lat temu i do tej pory nie skończyłem, bo potrafi nieźle wku....ć człowieka. Brak schematu malowania i ubogie kalkomanie tylko dopełniaje obrazu nędzy i rozpaczy! Na pewno warto dokupić dodatkowe kalkomanie, ale wtedy już mamy cenę powyżej "markowego" modelu.

Jeśli chcecie wrzucę fotki, zobaczycie jak wyglada kadłub bez szpachli jeszcze.

Aha- i nie wiadomo jaka była to wersja.

Także nie polecam jako materiału na pełnowartościowy model, chyba że ktos chce się nauczyć szpachlowania-tak, wtedy się nadaje

Kabina pilota-można napisać pracę magisterską jak można spaprać ten rejon. U mnie np fotel jest przesunięty na jedną burtę, w ogóle nie widać tablicy bo jest chyba za głęboko-wszystko do poprawy.

P.S. Model kupowałem kilka lat temu i być może jakość sie teraz poprawiła, chociaż wątpie. Ja omijam kitecha z daleka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
Ps.Do swojej F-14 zdobyłem kalkomanie Hasegawy z oznaczeniami VF-111 Sundowners i VF-84 Jolly Rogers Very Happy

 

Czy tylko Hasa robi kalki do Tomcata ze statecznikami w biało-czerwone pasy? Miałem kiedyś gotowy model kupiony na allegro właśnie w takich barwach, ale był taki sobie. Później trafiłem (też gotowego) matchboxa, który jest moim zdaniem dużo lepszy. A może ten pierwszy to bylo ni wiadomo co tylko z kalkami od Hasy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko Hasa robi kalki do Tomcata ze statecznikami w biało-czerwone pasy?

"Sandałersów" robi też Zotz , we wszystkich chyba skalach. www.zotzdecals.com :jak już byndziesz oglądał, zwróć uwagę na kalki "Roundels of the world" pt.1-5 . No miodzio po prostu.

 

to był taki sprzęt, fotka trochę słaba bo starym aparatem jeszcze robiona

 

21e387e47721c333m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.