Skocz do zawartości

Tiger I Initial 1/35


Artur Wałachowski

Rekomendowane odpowiedzi

A ja uważam, że to nieuczciwe, żeby wklejać zdjęcia prawdziwych pojazdów i mówić, że to są modele

 

A na poważnie, to jest po prostu P I Ę K N Y! bardzo mi się podoba. Zwłaszcza, że uwielbiam malowanie Panzergrau i też wolę je w jaśniejszej tonacji Gratuluję jeszcze raz!

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladna cene osiagnal gratki

 

Ładną cenę Kolega raczy żartować, ta cena jest wręcz "mizerna" jak na taki model.

Prosty rachunek:

MODEL - około 110 zł - cena sklepowa

FARBY - około 50 zł

ROBOCIZNA - w moim cenniku zrobienie modelu czołgu w skali 1/35 zaczyna się od kwoty 300zł ( cena do niegocjajcji )

Możemy policzyć 10zł - 1 roboczogodzinę X 40-50 godzin, a czasami nawet i więcej ... to wychodzi nam 400 - 500 zł ...

UMIEJĘTNOŚCI - BEZCENNE

... za reszę możesz zapłacić kartą płatniczą ( znanej firmy )

 

Nadal uważasz, że 160zł to dobra cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nikt nie da CI 500 zl za model przynajmniej tak sadze,

 

Owszem, nie na Allegro. Takich klientów zdobywa się innymi kanałami albo sami do Ciebie trafiają ( pocztą pantoflową ). Powiem Ci również, że mam odbiorcę na na gotowe modele samolotów II WW w skali 1/48, który jest w stanie zapłacić nawet powyżej 1000zł za bardzo dobrze wykonany, waloryzowany model.

Są także kolekcjonerzy pancerki i marynistyki, którzy kupują "gotowce" za ogromne pieniądze. Ale to już głębsza "teoria spisku"

Zakończym ten off topic, nie o tym mowa w tym temacie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model super.A jeśli chodzi o sprzedarz tego modelu.Ja osobiscie bym tyle nie dał,ale są ludzie którzy by dali.Sam byłem świadkiem,jak kolega sprzedał dioramę z Hueyem i Hamerem w 1/35 za 700 zł.Chciał dać cenę zaporową a klient wyciagnął kasę i całośc była jego.A że byście widzieli minę teog kolegi, myślalem że się wyrócę ze śmiechu.A wracając do temu to tigerek naprawdę super wykonany.Do czego mozna się przyczepić do tylko do braku lin holowniczych,ale przecież nie musialo wcale ich być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba zaczne sprzedaz detaliczna :P (joke) nie no spoko wierze w te ceny, sa ludzie za TYGRYSKA bo bardzo ladnie (po mistrzowsku) zrobione, zdrowie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

O kurde,znowu odgrzany stary kotlet po ponad roku,nie spodziewałbym się,ale dziękuję za opinię i uwagi.

 

super!!!a jak zrobił Pan te otarcia???

 

wszystko jest namalowane,otarcia cienkim pędzelkiem 000 a część gąbką i olejem brąz Van Dycka,niżej link jak mniej więcej to się robi i czym.

 

viewtopic.php?t=6672&start=0

 

 

Otóż wg. mnie trochę przedobrzyłeś z tymi rysami. Ale to tylko moje zdanie!

 

teraz jak na niego patrzę z perspektywy czasu to sam stwierdzam że przesadziłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz jak na niego patrzę z perspektywy czasu to sam stwierdzam że przesadziłem Rolling Eyes

Ach nie, wręcz przeciwnie.

Jest nieprzesadzony, w końcu nie robiłeś obiektu muzealnego , a własna wizję kota w boju, każdy z Nas ma takową w głowie,nieprawdaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.