Skocz do zawartości

Nowości Italeri, Revell itd.


tornado

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pozdrowienia. jak tu sobie tak miło na mój temat piszecie , to dorzucę od siebie "trzy grosze" .Interesująca nas firma Italeri ( także wiele innych ) , wytwarza modele które ma zamiar sprzedać i do tego zarobić ( normalny odruch ), dlatego może takich Scani /manów, zrobić milion, ale pod warunkiem ze ten milion się sprzeda. Jeżeli na kraj ,z nowości idzie kilkadziesiąt sztuk ( uprzednio zamówionych ), i się okazuje ze Np: spadł dolar/zawartość pudełek wybrakowana/ skradziono je /pognieciono/zniszczono/ Włochy przegrały mecz itd , to z tych kilkudziesięciu modeli może być dostępnych nawet i 50% mniej !!! sprzedaje przez internet już od 8 lat i różne/rózniste przypadki się dosłownie przytrafiły.Co do Mana , było 16 sztuk w W-wie , jedna była zamówiona przeze mnie- ale widać nawet jedna to dla niektórych za dużo. Ot -kto tam w hurtowni po imieniu, wcześnie wstanie albo co tam ...ma .

 

Edit:

Jeżeli ktoś obserwuje takie alegro , to na w czasie ostatnich czterech lat , ilośc wystawianych modeli/ artykułów w dziale modelarstwo wzrosła od 4000 do 20 000 , I tu ciekawostka wyrażny spadek po lipcowej podwyżce opłat pocztowych . Jak to się dzieje : na sąsiedniej stronie tego forum pyta ; emeryt/rencista gdzie w pobliżu hurtownia modelarska bo on by chciał sklep z takim otworzyć ( marchewka/ buraki mu nie pasują ) .Wiadomo że , prawidłowym odruchem jest " tanio kupić -drogo sprzedać " ale przez działalność takich radosnych/marchewkowo/buraczanych handlarzy importerzy zaostrzyli warunki zamówień / sprzedaży, ot np: internetowi nie maja kredytu , bo marchewkowi nie wiedzieli co robić żeby zarobić ,to się........popłakali i poszli na skargę . Tak zawsze można osobiście , najtaniej !!

 

Edit:

ps:wszystkie ostatnio omawiane scanie są llimitowane , firma italeri wytwarza/oferuje modele limitowane tylko w maju ( tak było przez lata ), jest koniec lipca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę nie zaśmiecać tematu zbędnymi postami

Dyskusję na temat tego czy kupicie model czy nie i od kogo prowadźcie sobie na PW lub innym komunikatorze.

 

Ps.

Popsty niezwiązane bezpośrednio z tematem usuwam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiem, czy Koledzy zauważyli, dostępna już jest Scania Streamline na Allegro oraz w niektórych sklepach w przystępnej cenie - 100 zł z groszami.

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a' propos eRki Heisterkamp. Tankowaliśmy raz obok bazy Heisterkampa i mam parę fotek. Nic specjalnego, ale wrzucę je do walkaroundów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chłopaki i dziewczyny mam do was pytanie.Czy ta Scania jest jeszcze dostępna w sklepach i czy jest jeszcze produkowana ???

Foto:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/99f25a4380a97575.html

Zdjęcie by Tornado

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak tam z produkcja tej scanii, ale sam jak ją też około rok temu kupowałem to miałem duże problemy z jej znalezieniem była wtedy tylko w 1 sklepie dostępna :/ . A na allegro dawno już takiej nie widziałem, a jak się pojawi to na pewno tania nie będzie bo dość dużo ludzi chciało by ją kupić, wiem bo parę osób składało mi propozycje żebym ja odsprzedał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ... Zobaczyłem w pewnym sklepie ją za niecałe 150 zł , więc cena

dosyć ,ale niedostępny i chyba tak mu zostanie . Tak więc szukam teraz Scania R500 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki JarekS . Jednak zamierzam kupić Scanie R500 i do tego potem naczepę chłodnie. Bardziej mi się podoba taka konfiguracja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.