Skocz do zawartości

Nowości Italeri, Revell itd.


tornado

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Co ? chyba żartujesz , no chyba ze ja nic nie wiem , moim zdaniem to tam bedzie v8 tak jak w innych eRkach italeri .

 

W 380 koniach V8 to nie kamaz.

 

 

No to nie Kamaz, a Italeri

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ? chyba żartujesz , no chyba ze ja nic nie wiem , moim zdaniem to tam bedzie v8 tak jak w innych eRkach italeri .

 

W 380 koniach V8 to nie kamaz.

 

Ja sobie na pudełku od magnumki moge napisać Renault Magnum Vega i wychodzi na to samo pamietaj ze to tylko italeri .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, Wy tu gadu, gadu, a powiedzcie mi, czy ktoś wie coś więcej na temat tej Streamlinki?

 

ea3e_1.jpg

 

Bo cena 70 Euro na Ebay (jako kup teraz) nie jest raczej zachęcająca...

Druga jest za 30 Euro, ale w licytacji...

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mamy wiedziec ???

No właśnie to:

Jest reedycja streamlinki

Może podałbyś jakiś link, skoro wiesz, że

cena w zagranicznych sklepach to około 40 EUR

 

Ze sklepów, które ja znam, żaden jej jeszcze nie ma, wszystkie mają sygnaturę "Model still not relised"

 

To, że miała być reedycja, to wiem. Ale nie było wiadomo, kiedy.

Można odpowiedzieć uprzejmiej...

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh reedycja do Polski miała dotrzeć na początku maja... Teraz mamy środek czerwca.... Zobaczymy jak się potoczy sprawa z Polską , pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tą Scanie na allegro widziałęm na dniach ale jak dobrze pamietan cena 220 zł Kup teraz... ktoś się z wackiem na rozumy pozamieniał.

 

Czy reedycja scani do nas dotrze to jeszcze się okaże Było wiele reedycji, o których w Polsce można było tylko pomarzyć, a jak nie dotrze do nas to znowóż zostanie nam ebay gdzie model z przesyłką wcale taniej nie wyjdzie niż ta scania z allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!!

Ogólnie Scania fajna, bardzo mi się ten model podoba no ale 220zł

Ja raz widziałem na allegro model Renault Turboleader z Italeri za... 450zł!!!

 

Krzychu 450 zł to jednak cena przesadzona ale 300zł to juz mozna zrozumiec bo jednak to rarytas!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie, za rarytasy, takie jak Tiger Express,Renault R360 Centaure, czy tym podobne, 500zł to trzeba dać lekką ręką (na Ebay). Choć zdarzają się oczywiście tańsze, ale wtedy trzeba mieć dużo szczęścia, żeby coś takiego upolować.

Co ciekawe, sklep, w którym jest ta Streamlinka do wzięcia za 70 Euro, oferował za tą samą cenę Streamlinkę z pierwszej edycji (jako "kup teraz", obecnie ta z pierwszej edycji jest w licytacji i ciekaw jestem, jaką osiągnie cenę).

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.wettringer-modellbauforum.de/forum/thread.php?postid=133243#post133243

 

Jak by ktoś chciał to tam In-Box Scani znajduję się.

 

Jak dla mnie to porażka robić coś takiego samego jest idealnie ta sama Scania zmienione tylko kalki.Nawet na grilu napis Scania jest co go nie powinno być i tam nie powinno być takiego "przetłoczenia", żeby było gładkie żeby nakleić napis Hesti , ehh brak słów.

 

Pozdrawiam,eKrystin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i Roadrunner już jest dostępny w sklepie Ebay'owym i też za 70 Euro w opcji "kup teraz":

 

2890_1.jpg

 

Obawiam się, że do Polski mogą one nie dotrzeć :(

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i Roadrunner już jest dostępny w sklepie Ebay'owym i też za 70 Euro w opcji "kup teraz":...

Obawiam się, że do Polski mogą one nie dotrzeć :(

Pozdrowienia.

 

Byłem niedawno w oddziale dreamu pod Warszawą i dowiedziałem sie, że te 2 Scanie będą dostępne w drugiej połowie czerwca. Następnie aby upewnić się, czy to prawda co mówili wysłałem maila. Dostałem taką samą odpowiedź. Teraz tylko czekać- przynajmiej tak myślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Witam

Znalazłem, in-box Scanii R380 HeisterKamp.

Link: http://www.wettringer-modellbauforum.de/forum/thread.php?postid=133243#post133243

Jak ktoś jeszcze nie widział może się przydać

W tym modelu zmienione są tylko kalkomanie i kolory wyprasków, a kierownicy nie zmienili :( chyba, że gdzieś się kropnełem i coś zmienili z tego co nie podałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.