Skocz do zawartości

[Galeria] by qc (figurki i makiety do gier bitewnych)


quidamcorvus

Rekomendowane odpowiedzi

Galeria: Prastare drzewo.

Przy okazji #54 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego pomalowałem modele Deadwood Tree od Werewoolf Miniatures.

Dziś mam dla Was zdjęcia pojedynczego drzewa, na których możecie dokładniej obejrzeć liczne detale modelu.

[align=center]CES0Oq.jpg
Q9tX3P.jpg
9IjSft.jpg
90buw1.jpg
6ODNHd.jpg[/align]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O modelach od Rotten Factory pisałem na łamach bloga DansE MacabrE nie raz, a z każdą kolejną nową figurką prezentowaną na FB stronie mój opór malał i w końcu uległem zarazie roznoszonej przez Karnawał Chaosu naznaczony znakiem Nurgla.

Poniżej szanowne państwo-draństwo znajdzie zdjęcia Mistrza Karnawału, Kultysty oraz kilku Nurglingów, którzy zaczęli tańczyć swój Totentanz. Natomiast w przyszłości pojawi się więcej wpisów z Karnawałem Chaosu w roli głównej.

Do tej pory TUTAJ opublikowałem krótki poradnik, w którym pokazałem Wam jak zrobiłem podstawki.

A w przyszło ukaże się tutorial o malowaniu skóry kultystów oraz o chorągiewce wystającej z pistoletu Mistrza Karnawału. 

alnhhV.jpg
FoIWVD.jpg
kYOLwF.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magister Niebios

Jak być może pamiętacie, wspominałem o tym przy okazji publikowania wpisu z okazji #55 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego, malując mechanizmy Luminark of Hysh oraz Celestial Hurricanum od Games Workshop na warsztat wziąłem także model z zestawu Wizard and Apprentice od Reaper Miniatures, który w czasie rozgrywek w Warheim FS będzie pełnił rolę Magistra Niebios.

SHCToZ.jpg
i7SoKa.jpg
Shbzkl.jpg
xorLez.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Magister Niebios

Malując mechanizmy Luminark of Hysh oraz Celestial Hurricanum od Games Workshop, które były moim wkładem w #55 edycję Figurkowego Karnawału Blogowego na warsztat wziąłem także obsługę machin wojennych i tak pomalowałem kolejnego Magistra Niebios, a także jego dwóch uczniów.

Poniżej możecie obejrzeć zdjęcia pomalowanego modelu Astromanty, figurki uczniów pokażę Wam w kolejnych wpisach, a więcej na temat Kolegium Niebios możecie przeczytać TUTAJ.

tNZTeu.jpg
OJSeIe.jpg
xVZgL5.jpg
L71YPZ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczeń czarodzieja/Kartograf.

Malując w marcu mechanizmy Luminark of Hysh oraz Celestial Hurricanum od Games Workshop, które były moim wkładem w #55 edycję Figurkowego Karnawału Blogowego na warsztat wziąłem także obsługę machin wojennych i tak oprócz zaprezentowanych wcześniej Magistrów Niebios, do zbioru pomalowanych modeli trafiły figurki dwóch uczniów, którzy w czasie rozgrywek w Warheim FS mogą także pełnić rolę Kartografa.    

PfneSx.jpg
7IzIUP.jpg
iQxTLb.jpg
L71YPZ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galeria: Wieża Kostek.

Być może część z szanownego państwa-draństwa czytająca bloga DansE MacabrE wie, we wrześniu odbędzie się ósmy turniej gry Warheim FS - więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.

Tradycją już stało się, że każde z wydarzeń ma swój temat przewodni i tak jest też w przypadku turnieju Dwie Wieże, w trakcie którego odbędzie się konkurs na najlepszą Wieżę Kostek (Dice Tower).

Choć jako organizator nie będę brał udziału w konkursie, to w ramach zmotywowania Was do działania postanowiłem zbudować własną Wieżę Kostek.

Do budowy użyłem głównie balsy i styroduru. Natomiast ogrodzenie widoczne na podstawie pochodzi z zestawu Iron Fence od Micro Art Studio, które swego czasu pomalowałem TUTAJ.

Z kolei łańcuchy to zespolone klejem cyjanoakrylowym ogniwa z zestawów Black Hobby Chain od Kromlech.

IJwU50.jpg
LkuXaP.jpg
PlneN7.jpg
puXlSL.jpg
GrQ71a.jpg
IlR2Ro.jpg
OBEp5O.jpg
KODoHq.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrz Karnawału (2)

Na czele Karnawału Chaosu w Warheim FS stoi Mistrz Karnawału, który w mojej kompanii doczekał się dwóch modeli.

Druga wersja, którą możecie obejrzeć poniżej to model Maestro od Rotten Factory, który możecie kupić TUTAJ.

EvAy5X.jpg
kLv3Q9.jpg
daCFgg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiadowcze stado klanu Eshin.

Uważni czytelnicy bloga być może pamiętają, że do tej pory pomalowałem Nocarza, Niewolników oraz Wielkie szczury, natomiast w ramach czerwcowej edycji FKB udało mi się pomalować Zaklinacza, Czarnoszczura, Łowcę niewolników oraz Posłańców Nocy i Rynsztokowców, których możecie obejrzeć na zdjęciach poniżej. Do dokończenia pozostały tylko Więźniarka oraz Rydwan.

4ksIyf.jpg
ckdSkC.jpg
krBNlx.jpg
XBaFhl.jpg
swPHiR.jpg
x5rrey.jpg
yliSut.jpg
KR7HyB.jpg
x37sCa.jpg
mNXYcB.jpg
saGqOT.jpg
3nxeSR.jpg
wjnfJ8.jpg
ygcA9P.jpg
9OHMkN.jpg
4llcUh.jpg
kfT6NE.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galeria: Uczeń czarodzieja

Malując mechanizmy Luminark of Hysh oraz Celestial Hurricanum od Games Workshop, które były moim wkładem w #55 edycję Figurkowego Karnawału Blogowego na warsztat wziąłem także obsługę machin wojennych i tak oprócz zaprezentowanych wcześniej Magistrów Niebios, do zbioru pomalowanych modeli trafiły figurki dwóch uczniów, którzy w czasie rozgrywek w Warheim FS mogą także pełnić rolę Skryby.

EUE3sh.jpg
V3CydL.jpg
aKx4jq.jpg
L71YPZ.jpg
1KNMwB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zaklinacz.

Sztuka Cichej Śmierci to nie jedyną tajemnica, jaką klan Eshin poznał w Kitaju. Niewielka liczba Skavenów zajęła się mrocznymi sztukami magicznymi. Łącząc to, co już wiedziały o Kamieniu Przemian, w technikami wykorzystywany przez kitajskich magów, opanowały nowy typ magii, który służy zwiększaniu potęgi i mistycyzmu ich klanu. Zaklinacze Eshin są tajemniczy, nieliczni i trzymają się z dala od innych; są świadomi, że Szarzy Prorocy nie zniosą konkurencji w postaci innych czarowników.

H6YC6Z.jpg
VPxUoS.jpg
b5vR6J.jpg
ckdSkC.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ciekawe czy ktoś z Was czyta blog DansE MacabrE na tyle długo, by pamiętać ile razy podchodziłem do zbudowania makiet do Warheim FS

Jeśli nie nie wiecie, to tych prób było kilka i żadna nie zakończyła się sukcesem. Dlatego projekt wsi Teufelsberg jest dla mnie swego rodzaju przekroczeniem Rubikonu, w ciągu ostatniego miesiąca udało mi się przygotować do malowania zestaw makiet od Tereny do Gier i mogę śmiało napisać, że kości zostały rzucone..., a to wpisuje się w temat #60 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego

Gdyby ktoś z szanownego państwa-draństwa nie rozpoznawał to na macie od Gamemat.eu poza makietami od Tereny do Gier znajdują się także drogowskazy od Ristuls EM i Mini Monsters, a także płoty od Rubicon Models, których na stole pojawi się znacznie więcej, i barykady od Micro Art Studio.

Jak widzicie najbliższe kilka miesięcy mam zaplanowane, pozostaje.

QdGMSk.jpg
YJwD5M.jpg
dw6zPU.jpg
HCZZ9r.jpg
xynx4o.jpg
fdRhaf.jpg
rs4EzK.jpg
wvlN6M.jpg
I5lp1U.jpg

Wpis w ramach #60 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego opublikowałem także na blogu DansE MacabrE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarnoszczur.

Czarnoszczury są walczącą elitą Szczuroludzi. Różnią się znacznie od swych mniejszych współbraci, przerastają ich o głowę, mają muskularne karki i są potężnie zbudowane. Większość Czarnoszczurów można rozpoznać zaraz po urodzeniu ze względu na ich wielkość i ciemne futro. Jako największe i najbardziej agresywne, młode czarno szczury znęcają się nad resztą miotu, odbierając bezcenne jedzenie. Prawdę powiedziawszy, jeżeli młode Czarnoszczury są wystarczająco silne, najsłabsi z miotu stają się pożywieniem. Najsilniejsze osobniki, o ile uda im się przetrwać traumatyczne knowania i uniknąć ciosów w plecy w walce o pozycję w miocie, trafiają koniec końców do Szturmoszczurów.

H0JSlR.jpg 
j2Dstk.jpg 
VT6UT7.jpg 
ckdSkC.jpg 
4ksIyf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.