Skocz do zawartości

[Galeria] by qc (figurki i makiety do gier bitewnych)


quidamcorvus

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Galeria: Zwiadowcza kompania z Królestw Ogrów. Łowca.

 

Łowcy są samotnymi wędrowcami, którzy wybrali życie z dala od własnego plemienia, a czasem zostali z niego wygnani. Łowcy, którym udało się przetrwać, stają się dzikimi, niezależnymi wojownikami i przebiegłymi tropicielami zwierzyny.

Grube skóry upolowanych zwierząt skrywają poznaczone skomplikowanymi tatuażami i szeroki bliznami ciało Łowcy. Strój jest najlepszą ochroną przed surowymi warunkami panującymi w Górach Lamentu. Łowca zawiesza na szyi naszyjniki z kłów i pazurów, ubitych gołymi rękami jaskiniowych bestii. Na znak swej biegłości zakrywa brzuch czaszką największej upolowanej i pożartej zdobyczy.

Łowcy są bardzo popularni wśród współplemieńców. Zaskarbiają sobie przychylność przynoszonym pożywieniem i barwnymi opowieściami o życiu w sercu gór. Tam, gdzie jest Łowca, znajdzie się i dobry posiłek. Bardzo często jest to wystarczający powód, by Łowca wrócił do łask swego plemienia.

Łowcy są bardzo popularni wśród współplemieńców. Zaskarbiają sobie przychylność przynoszonym pożywieniem i barwnymi opowieściami o życiu w sercu gór. Tam, gdzie jest Łowca, znajdzie się i dobry posiłek. Bardzo często jest to wystarczający powód, by Łowca wrócił do łask swego plemienia.

 

Od pomalowania prezentowanych poniżej modeli ze Zwiadowczej kompanii z Królestw Ogrów do Warheim FS minęły niemal 3 lata, ale dopiero teraz, po długim oczekiwaniu w kolejce, zdjęcia doczekały się publikacji.

Na początek mam dla Was zdjęcia bohaterów, na czele których stoi Łowca.

Do malowania użyłem głównie farb GW, w tym kontrastów, a także wielu olejnych efektów.

 

JA2ijx.jpg

FcOcBA.jpg

wMCfc5.jpg

TwGdJt.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.08.2023 o 17:15, Slawek_26869 napisał:

:hmmm:Ten myśliwy z takim "kufelkiem" to chyba "poluje" na na darmowe browarki na degustacjach w przyleśnych karczmach :mrgreen:

 

Bo Las Cieeeni jest taaaki niebeeezpieczny i to tylko jedeeen antałeeek na odwagę!🍻

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to żebym się kłucił (Autor pewnie wie lepiej), ale mnie to bardziej wygląda na kufeeeleeek a nie na antałeeek :hmmm:.

Ale jak tylko jedeeen to ten Las Cieeeni to bardziej takin zagajnikien Cieeeni musi być :woot:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Slawek_26869 napisał:

Nie to żebym się kłucił (Autor pewnie wie lepiej), ale mnie to bardziej wygląda na kufeeeleeek a nie na antałeeek :hmmm:.

Ale jak tylko jedeeen to ten Las Cieeeni to bardziej takin zagajnikien Cieeeni musi być :woot:

Zagajnik Cieni to miała barmanka, co mu ten kufel nalewała. 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, quidamcorvus napisał:

Zagajnik Cieni to miała barmanka, co mu ten kufel nalewała. 😉

Nooo!! To w takim razie w zasadzie wszystko wyjaśnia :super: ; z małymi zastrzerzeniami: Nie "...barmanka..."' a "...karczmarka..." [określenie "bar" na lokal gastronomiczny powstało później) oraz raczej:nauka: "... co mu w ten kufel nalewała" zamiast "...co mu ten kufel nalewała"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.09.2023 o 18:46, Slawek_26869 napisał:

Nooo!! To w takim razie w zasadzie wszystko wyjaśnia :super: ; z małymi zastrzerzeniami: Nie "...barmanka..."' a "...karczmarka..." [określenie "bar" na lokal gastronomiczny powstało później) oraz raczej:nauka: "... co mu w ten kufel nalewała" zamiast "...co mu ten kufel nalewała"

Prawda. :)

 

 

Galeria: "W górach szaleństwa" od Medusa Project - Lake.

 

W listopadzie 2022 roku na blogu zrecenzowałem, a później pochwaliłem się pomalowanymi modelami z serii W górach szaleństwa od Medusa Project, a teraz, przez najbliższe kilka tygodni będzie mogli przyjrzeć się bliżej figurkom z tej serii.

 

Modele pomalowałem głównie przy użyciu Contrastów i Technicali od GW, a śnieg zrobiłem z kleju PVA zmieszanego z sodą oczyszczoną.

 

Dziś mam dla Was zdjęcia modelu przedstawiającego Lake'a, o figurce więcej możecie przeczytać TUTAJ.

 

s4fU02.jpg

rmtNaG.jpg

3HIjVL.jpg

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu 15.09.2023 o 16:16, jerzy_k napisał:

Fajny. I na dodatek nie warhammerowy 😉

Jeszcze kilka modeli z tej serii zostało. 

 

Galeria: Zwiadowcza kompania z Królestw Ogrów. Ogniobrzuchy

 

Od pomalowania prezentowanych poniżej modeli ze Zwiadowczej kompanii z Królestw Ogrów do Warheim FS minęły niemal 3 lata, ale dopiero teraz, po długim oczekiwaniu w kolejce, zdjęcia doczekały się publikacji.

 

Na początek mam dla Was zdjęcia bohaterów, wśród których znajduje się Ogniobrzuchy.

 

Do malowania użyłem głównie farb GW, w tym kontrastów, a także wielu olejnych efektów.

 

BRWj1T.jpg

6KKd6w.jpg

6f92nm.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Galeria: "W górach szaleństwa" od Medusa Project - Amelia Airhart.

 

W listopadzie 2022 roku na blogu zrecenzowałem, a później pochwaliłem się pomalowanymi modelami z serii W górach szaleństwa od Medusa Project, a teraz, przez najbliższe kilka tygodni będzie mogli przyjrzeć się bliżej figurkom z tej serii.

Modele pomalowałem głównie przy użyciu Contrastów i Technicali od GW, a śnieg zrobiłem z kleju PVA zmieszanego z sodą oczyszczoną.

Dziś mam dla Was zdjęcia modelu przedstawiającego Amelię Airhart, o figurce więcej możecie przeczytać TUTAJ.

 

uy6mSF.jpg

fuDiZs.jpg

9TTYf9.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galeria: Zwiadowcza kompania z Królestw Ogrów. Rzeźnik.

 

Rzeźnicy to potężne, zwaliste kolosy unurzane we wnętrznościach i pokryte warstwami zaschłej krwi. Nie dbają o swój wygląd, lubują się w babraniu w mięsie, wnętrznościach i posoce. Podli i szkaradni Rzeźnicy są odpowiednikami Szamanów innych ras, ale w plemieniu odgrywają bardziej rolę świątobliwego męża, niż magika czy uzdrowiciela. Za pomocą potężnej Magii Jelit są w stanie uwolnić niezaspokojoną żarłoczność i czyste okrucieństwo Przepastnych Trzewi. Rzeźnicy są również odpowiedzialni za organizację pokrewnych religijnym festiwalom Uczt. Wreszcie, podczas ceremoniału inicjacji kultu Przepastnych Trzewi, uczą się wzniecania ognia. Łącząc rolę ogniomistrza, Szamana i szefa kuchni, uzyskują w Królestwach Ogrów znaczące wpływy, porównywalne z władzą samego Tyrana.

 

Od pomalowania prezentowanych poniżej modeli ze Zwiadowczej kompanii z Królestw Ogrów do Warheim FS minęły niemal 3 lata, ale dopiero teraz, po długim oczekiwaniu w kolejce, zdjęcia doczekały się publikacji.

Na początek mam dla Was zdjęcia bohaterów, wśród których znajduje się Rzeźnik.

Do malowania użyłem głównie farb GW, w tym kontrastów, a także wielu olejnych efektów.

 

qtPG7L.jpg

vvEcGM.jpg

l4Uoxm.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.