Skocz do zawartości

[Galeria] by qc (figurki i makiety do gier bitewnych)


quidamcorvus

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, M.A.V. napisał:

krucafuks !

:kopara:  :kopara:  :kopara:  :kopara:

imponujace muzeum masz   :piwo:

Tak, pod względem miejsca na hobby i posiadania poddasza na wyłączność jestem szczęściarzem.

Edytowane przez quidamcorvus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galeria: Elfowie Wysokiego Rodu z Ulthuanu. Stronnicy - Łucznik V.

 

Trzon kompanii Ulthuanu stanowią doskonale wyszkoleni i wyposażeni żołnierze rekrutujący się z podwładnych Króla Feniksa. Każdy Elf, rzemieślnik, kupiec, czy artysta staje się w czasie wojny śmiercionośnym wojownikiem.

 

Łucznicy to pierwsza grupa stronników, służąca w szeregach Elfów Wysokiego Rodu w Warheim FS, kompanię pomalowałem w ramach #77 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego.

 

VOyohP.jpg

rn3Q6d.jpg

pCtqII.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Galeria: Elfowie Wysokiego Rodu z Ulthuanu. Stronnicy - Włócznik I.

 

Kiedy łucznik Elfów Wysokiego Rodu udowodni swoją przydatność po dekadach służby, szkoli się na włócznika, by walczyć długą włócznią w ręku, ulubionym orężem Elfów Wysokiego Rodu. Po wyczerpującym szkoleniu włócznik staje się doskonale działającą maszyną do walki. Każdy z wojowników instynktownie odczytuje intencje swych towarzyszy, a kompanie funkcjonują jakby były jedną, zespoloną całością.

 

Włócznicy to druga grupa stronników, służąca w szeregach Elfów Wysokiego Rodu w Warheim FS, kompanię pomalowałem w ramach #77 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego.

 

LvAN9k.jpg

Zd5yA3.jpg

LVtjry.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs Gamemaster od The Army Painter.

 

Dzisiaj pochwalę się Wam zestawami, które otrzymałem od The Army Painter jako nagrody za wygranie konkursu terrain building contest!

Zawartość poszczególnych zestawów będą Wam przybliżał w ramach publikowanych na blogu piątkowych recenzji, a same zestawy z pewnością wykorzystam w trakcie malowania stołu z ruinami Mordheim, którego budowę możecie śledzić na stronie Warheim FS.

 

mc3enN.jpg

dDTWQQ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galeria: Grasanci Chaosu. Stronnicy - Odrzucony I.

 

Odrzuceni Chaosu są śliniącymi się szaleńcami, którzy wyjąc i wrzeszcząc sieją zniszczenie pośród linii wroga, ich zmutowane kończyny chłoszczą wokół, a szerokie szczęki kłapią niczym u wygłodniałej bestii. A byli wszakże wcześniej dumnymi i potężnymi Wojownikami Chaosu, lecz liczne mutacje, którymi zostali obdarzeni, odarły ich z czasem z człowieczeństwa, odebrały zrozumienie taktyki bitewnego pola i zmieniły w ogary, które gromadzą się wokół swego usłanego kośćmi legowiska. Owi nieszczęśnicy zostali dosłownie odrzuceni przez swych bogów, sprowadzeni do poziomu zwierząt, porozumiewających się gardłową parodią prawdziwej mowy, na którą składają się warknięcia.

 

Odrzuceni to stronnicy, którzy służą potężniejszym bohaterom stojącym na czele Grasantów Chaosu w Warheim FS, kompanię pomalowałem w ramach #69 edycji FKB.

 

rWfh86.jpg

C7D3P7.jpg

VllryX.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galeria: Zbrojna kompania z Ostlandu. Magister Magii, bohater.

 

Ludzie obdarzeni talentem magicznym budzą instynktowny niepokój wśród pospólstwa. Nie bez powodu. Potrafią dokonywać rzeczy, które zaprzeczają zdrowemu rozsądkowi. Jednak nie jest to dar, który łatwo kontrolować. Magiczna aura takich osób, szczególnie początkujących przyciąga demony. Aby zapobiec nieszczęściu, magowie wyszukują swoich potencjalnych następców i wysyłają ich na naukę do jednego z ośmiu Kolegiów Magii. Tam młodzi uczniowie praktykują naukę pod uważnym okiem mistrzów, jednocześnie medytując nad wyborem Tradycji. Uczniowie, którzy skończyli nauki w Kolegium i zdali testy znajomości sztuki magicznej, mogą dołączyć do wybranego Kolegium Magii. Poznają zaklęcia z wybranej przez siebie Tradycji magii tajemnej, lecz muszą nauczyć się kontrolowania rosnącej mocy. Większość czarodziejów musi spłacać długi, zaciągnięte na pokrycie kosztów nauki w Kolegium. Z tego powodu niektórzy wyruszają na szlak przygody, licząc na zdobycie bogactwa. Dlatego też nazywa się ich wędrownymi czarodziejami. Często, zwykle na polecenie Kolegium, podejmują się wykonania jakiejś pracy, w celu podniesienia prestiżu Kolegium, a także dla zdobycia chwały, wiedzy i majątku.

 

Dziś mam dla Was zdjęcia maga Zbrojnej kompanii z Ostlandu.

Magister Magii to model od Dunkeldorf Miniatures, który w zamyśle autorów miał przedstawiać zupełnie inną postać, jednak po dodaniu kilku książek, z ładnej kurtyzany, zrobiła się ekstrawagancka czarodziejka.

Więcej o bohaterach możecie przeczytać TUTAJ.

Zapraszam do oglądania!

 

bDRMcJ.jpg

EdFcP9.jpg

k6DjUX.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Galeria: Elfowie Wysokiego Rodu z Ulthuanu. Stronnicy - Włócznik II.

 

Włócznicy to druga grupa stronników, służąca w szeregach Elfów Wysokiego Rodu w Warheim FS, kompanię pomalowałem w ramach #77 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego.

 

JdTDin.jpg

xOc69X.jpg

zrR2pH.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galeria: Zbrojna kompania z Ostlandu. Sierżant, bohater.

 

Dziś mam dla Was zdjęcia sierżanta Zbrojnej kompanii z Ostlandu.

Sierżant to model od Dunkeldorf Miniatures, który dodatkowo wyposażyłem w tarczę od SpellCrow.

Więcej o bohaterach możecie przeczytać TUTAJ.

Zapraszam do oglądania!

 

4BZsa5.jpg

YaCDju.jpg

OQemHr.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galeria: Elfowie Wysokiego Rodu z Ulthuanu. Stronnicy - Włócznik III.

 

Włócznicy to druga grupa stronników, służąca w szeregach Elfów Wysokiego Rodu w Warheim FS, kompanię pomalowałem w ramach #77 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego.

SvtoaS.jpg
5EzdYX.jpg

wHlpfJ.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galeria: Jaszczuroludzie z Lustrii. Stronnik - Jeździec Zimnokrwistych I - kawalerzysta.

 

Zdarza się, że ze skrzeku wylęgną się Saurusy o innych niż ich bracia zdolnościach naturalnych. Ponoć Pradawni widzieli przyszłość i potrafili przewidzieć, kiedy będą potrzebni wojownicy o określonym wyszkoleniu, a to oznaczałoby, że to, co uznawane jest za przypadkowy wylęg, jest częścią uważnych kalkulacji Pradawnych. Dzisiaj skrzeki tego typu traktowane są jak błogosławieństwo od Pradawnych, pomoc dla Slannów w wykonywaniu ich świętych obowiązków.

W ostatnich dziesięcioleciach coraz częściej w miastach świątyniach, pojawiają się skrzeki, z których lęgną się Saurusy posiadający instynktowną zdolność kontrolowania Zimnokrwistych. Zimnokrwiste są dzikie i tępe, ale są też potężnymi wierzchowcami dla wszystkich tych, którym uda się je dosiąść. Powiada się, że w dżungli szerzy się błogosławieństwo Itzla Pradawnego i że to dzięki niemu Saurusy mogą dosiadać Zimnokrwistych, a to z kolei ma być jasnym znakiem, że ci szybcy wojownicy mają odegrać decydującą rolę w nadchodzących wojnach.

 

Jeździec Ziemnokrwistych to kolejny ze stronników, który służy w szeregach Jaszczuroludzi z Lustrii w Warheim FS.

 

sFMQkF.jpg

su46Js.jpg

1Yb7Rn.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Galeria: Grasanci Chaosu. Stronnicy - Odrzucony III.

 

Odrzuceni to stronnicy, którzy służą potężniejszym bohaterom stojącym na czele Grasantów Chaosu w Warheim FS, kompanię pomalowałem w ramach #69 edycji FKB.

 

d5TIYQ.jpg

nA63Nu.jpg

kJtcya.jpg

Edytowane przez quidamcorvus
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galeria: Val´Zarius Lord of Fatality od MOM Miniaturas.

 

W ramach #93 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego pomalowałem model Val´Zarius Lord of Fatality od MOM Miniaturas, o którym więcej napisałem TUTAJ.

 

W rozgrywkach w Warheim FS model będzie reprezentował Krwiopijcę Khorna.

 

Qa7JTK.jpg

Nv27ac.jpg

J18ECY.jpg

6S6oDt.jpg

IijHe4.jpg

A3yVVU.jpg

OkAHuF.jpg

FfSzl3.jpg

ckY3sc.jpg

V9p1ny.jpg

zoSb90.jpg

1zFz8M.jpg

uhrABv.jpg

ekZC7r.jpg

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Galeria: Zbrojna kompania z Ostlandu. Handlarz niewolników, bohater.

 

Niewolnictwo jest udziałem wielu obywateli Starego Świata. Praktyka tak stara jak sama ludzkość narodziła się w starożytnym Imperium Khemri i została przyjęte przez inne cywilizacje, które w kolejnych wiekach powstawały i upadały. Najczęściej występuje pod płaszczykiem służby, przymusowej pracy albo pańszczyzny. Te bardziej oczywiste formy niewolnictwa są ogólnie nielegalne, ale w niektórych regionach nikt się tym nie przejmuje. Największe rynki niewolników są w Arabii, Sartosie, a nawet w ciemnych zaułkach Marienburga czy w Ostlandzie, gdzie od wieków handluje się niewolnikami. Los sprzedanych tam Ludzi jest godny pożałowania. W Starym Świecie niektórzy Ludzie stają się niewolnikami na mocy wyroku sądowego, wydanego za niepłacenie długów lub podobne przestępstwa. Jeszcze do niedawna w ożywiony sposób handlowano Półorkami.

 

Dziś mam dla Was zdjęcia pierwszego handlarza niewolników Zbrojnej kompanii z Ostlandu.

Handlarz niewolników to model od Dunkeldorf Miniatures.

Więcej o bohaterach możecie przeczytać TUTAJ.

Zapraszam do oglądania!

 

6XPTu2.jpg

ag1XNk.jpg

4hO76d.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galeria: Elfowie Wysokiego Rodu z Ulthuanu. Stronnicy - Włócznik IV

 

Włócznicy to druga grupa stronników, służąca w szeregach Elfów Wysokiego Rodu w Warheim FS, kompanię pomalowałem w ramach #77 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego.

 

43nJIw.jpg

lkfrZL.jpg

ms8hfL.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Galeria: Grasanci Chaosu. Stronnicy - Zwierzoczłek I.

 

Nazwa Zwierzoludzie w pełni oddaje dwoistą naturę tych stworzeń, które łączą w sobie cechy człowieka i któregoś z dzikich zwierząt. Zwierzoludzie znacznie różnią się między sobą wyglądem, ale najczęściej spotykane istoty z tej rasy przypominają wyglądem Ludzi, ale z głowami i nogami zwierząt, choć również istnieją takie, które mają tylko zwierzęce głowy, jak Minotaury. Duże grupy Zwierzoludzi posiadają w swoich szeregach osobniki o ekstremalnych mutacjach, takich jak brak głowy, kończyny różnych rozmiarów, kilka kończy lub głów, różne kolory i faktury skóry itp. Te najbardziej wyjątkowe mutacje są uważane za szczególny znak przychylności bogów Chaosu.

 

Zwierzoludzie to stronnicy, którzy służą potężniejszym bohaterom stojącym na czele Grasantów Chaosu w Warheim FS, kompanię pomalowałem w ramach #69 edycji FKB.

 

u1IbkU.jpg

0f8uzS.jpg

Yx76Rd.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galeria: Zbrojna kompania z Ostlandu. Handlarz niewolników, bohater.

 

Dziś mam dla Was zdjęcia drugiego handlarza niewolników Zbrojnej kompanii z Ostlandu.

Handlarz niewolników to model od Dunkeldorf Miniatures.

Więcej o bohaterach możecie przeczytać TUTAJ.

Zapraszam do oglądania!

 

BzRfee.jpg

GCabkZ.jpg

QtSJCh.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galeria: Elfowie Wysokiego Rodu z Ulthuanu. Stronnicy - Włócznik V.

 

Włócznicy to druga grupa stronników, służąca w szeregach Elfów Wysokiego Rodu w Warheim FS, kompanię pomalowałem w ramach #77 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego.

 

hlHEk4.jpg

BC4DBC.jpg

47U1MO.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.