Skocz do zawartości

[Relacja] Kalinin - Trumpeter 1/700


okonek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tego Marku jeszcze nie wiem. Byc moze ze wzgledu na rychly urlop bedzie to cos szybkiego i juz przerabianego czyli Sovremenny W fabryce oblatano juz smiglowiec pokladowy. Chlopaki z lotnictwa morskiego przy odbiorze pokazali jak sie takim Kamowem laduje

 

1d56168917457b64.jpg

1a32353684a9d9e1.jpg

 

PS. Ze wzgledu na oblosci nie moglem uzyc kalkomani do wykonania okien wiec musialem je wymalowac wykalaczka. Pomimo wczesniejszego malowania calosci aerografem musialem poprawic wszystko pedzlem poniewaz przy nakladaniu okien wyszly troche nierowno i trzeba bylo je wyrownac Na fotkach to slabo widoczne ale Kamow otrzymal czerwony numer 47

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Twoje muchy to niech lepiej cicho siedza bo jak zakabluje to Kamowek je jeszcze przelec

 

 

Spoko, jak spadły to od razu poumierały w śmiechu (ale dodam, że cierpiały straszliwie). Dzięki za pozbycie się owadów z pokoju mego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego przegiecie Nie mogl byc wiekszy. Powiem Wam , ze wlasnie wyladowal na pokladzie. Przybyl tez wlasnej roboty maszt pod bandere ( jakos dziwnie nie ma go w blachach ) oraz godlo na rufie. Wyglada na to, ze czesci sie skonczyly. Moze dodam cos jeszcze od siebie ale nie jestem pewien. Chyba skonczylem juz ten model Juz niedlugo postaram sie zrobic fotki koncowe

 

b53766df7407dee2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod okret kolego. Pod okret Przy Kalininie nie bylo takiej podstawki a nawet, gdyby byla to by nie dawala takiego efektu jak na tej fotce pokazujacej okret w drodze ze stoczni do maciezystego portu

 

a6ece192480e4644.jpg

 

Ps. Masz jednak racje, ze to podstawka. Napisalem juz przy wczesniejszych fotkach, ze cos dla Was przygotowuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjnie i pięknie to wygląda. Jeśli ktoś by wstawił tę fotke powyżej jako znalezioną fotke oryginału, to ja by uwierzył.

Święte słowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ożesz ty orzeszku!

Ty masz wąsy! A tak na serio, taki maciupki, a ile szczegółów, teraz to dopiero widać jak na dłoni jakiej precyzji i ile samozaparcia wymagało wykonanie takiego cudnego modelu. Gratulacje ogromne. Jestem pełen podziwu!

 

Pan Maluśkiewicz z pewnością bez sentymentu by się swojej łupinki pozbył .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

witam

 

piekny model i swietna robota

 

 

mam pytanie ... na stronie 7 piszesz o planach tego modelu (1-200) ... gdzie mozna to zdobyc ??? jesli masz to w formie elektronicznej czy muglbym prosic o wyslanie

 

posiadam model Kirova w tej samej skali plus blaszki ... dzieki twojemu tematowi bede sie mial na czym wzorowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.