Skocz do zawartości

GMC ASTRO 95 Matchbox/amt--1/25


Mark666

Rekomendowane odpowiedzi

Nie!!!

To że niema komentarzy to nie znaczy że nikt tu nie zagląda. Jak większość będzie pisała ze jest pięknie to się zrobi off. Więc proszę kontynuuj relacje bo ja ( sądzę ze nie tylko) chcę się uczyć od takich modelarzy jak ty. A model prezentuje się elegancko.

 

Ok. Podwozie już skończone, teraz jaki kolor dobrać na kabinę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jakiś ciemny. Może grafit metalic?

 

Mam czarny metalic, ale czy w tych latach były już te lakiery?

 

skwarciu21 dzięki, ta druga fotka jest super,

 

 

Właśnie przyszedł mi do głowy pomysł : chciałbym tego Astro dedykować zespołowi Dzem, , są rówieśnikami, Dzem powstał w latach 1972 , i Astro nie długo potem. Amerykanie kochają bluesa, a ja kocham Dzem i amerykańskie ciężarówki. Tylko czy ktoś z Was może mi zrobić kalki ? To tylko 4 małe napisy na przód maski, na jedne i drugie drzwi i jeden większy na tylną ścianę . Da to zrobić ? Ja nie mam sprzętu

 

Kiedyś zrobiłem Kenwortha poświęconego rockowej kapeli

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie sobie tu poczynasz

W ramie poprawił bym jeszcze czarną rozcięczoną farbką chłodnicę, by te wszystkie wypukłości nabrały sensownego wyglądu.

Reszta elegancko

'

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja taki kolorek proponuje

ST-CT690-0007.jpg

 

Tylko ty mógłbyś zamienić kolory, czerwona rama i pasek, a biala kabina.[/quote

 

Tak , to b. ładne malowanie , ale miał być Dzem. Jeśli Lucas nie zrobi mi kalek to pomyślę nad Twoją propozycją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7778eaf5844b9321med.jpg

 

Kabina już w podkładzie. Niestety projekt - Dzem- upadł, brak kalek, a więc jutro bądż w niedzielę będę ją malował . Mam do wyboru

 

1. czarny metalic

2. pomarańcz

3. szary

4. ciemny niebieski

Chcę już skończyć ten projekt, bo za długo to trwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja taki kolorek proponuje

ST-CT690-0007.jpg

Też jestem za takim malowaniem, a i do czerwonej ramy też pasuje

 

Spróbuję tak pomalować, tylko pytanie czy jechać całość bialą , a potem tylko już maskować --czy położyć biel tylko tam gdzie ona ma być ? I czy ten pasek jest wokół kabiny?

 

Dzięki wszystkim za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynamy malować zawsze od najjaśniejszych kolorów. Ten pomarańcz jakiś dziwny zas czarny zbyt nowoczesny. Spróbuj jak powyżej, ewe zmieszja nowy pomarańcz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zaczekaj z tym zdejmowaniem farby, bo będzie ciężko to pomalować lepiej... Może zastanówmy się, co można zrobić... Ja w sumie nie mam zbyt wielu doświadczeń z takimi malowaniami - jedna rzecz, która kiedyś zadziałała, to warstwa lakieru bezbarwnego tak jak jest a potem delikatny szlif. A przejścia pomiędzy kolorami nawet w skali 1:1 są ciężkie, zwróć uwagę, że zwykle na granicy kolorów występuje jeszcze pasek (pinstriping) w trzecim, ciemniejszym kolorze - gdyby u ciebie zrobić coś takiego już po szlifie, to by może dało dobry efekt? A i tak może się zdarzyć, że trzeba będzie to malować jeszcze raz, koszty nauki... Życzę powodzenia i pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.