Skocz do zawartości

Jeszcze jeden Hurricane Mk I- 1/48 Hasegawa


marek d

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak wszyscy, to ja też

RF-J Dostarczony 7 września 1940 r. jako uzupełnienie strat z poprzedniego dnia prosto z fabryki Glostera via MU. Latali na nim m.in. F/Lt Kent, F/O Arsen Cebrzyński, Witold Urbanowicz i inni. Odniesiono na nim kilka zwycięstw. 27 września został na nim zestrzelony Sgt. Tadeusz Andruszków. Czerwony pas na kadłubie miała tylko maszyna A i J. Jego historię można znaleźć w Polskich Skrzydłach nr 4.

 

P1100545.jpg

 

P1100547.jpg

 

P1100548.jpg

 

 

 

P1100553.jpg

 

P1100554.jpg

 

P1100555.jpg

 

Malowany emaliami Model Master i Humbrol. Wszystkie oznaczenia malowane przy pomocy masek Montexu i własnych. Kalkomanie to godło dywizjonu, serial i napisy inspekcyjne.

Taki sobie modelik na półkę, zadowolony jestem tylko ze ,,spotkania" z Montexem.

Jak zawsze wszelkie uwagi mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny model, a ubierają go takie drobiazgi jak choćby reflektory, światła pozycyjne(nawet na sterze kierunku), czy mały maszt pod linkę anteny. O cieniowaniu nie wspomnę, bo od P-40 Twój styl malowania jest dla mnie na razie niedościgłym wzorem.

Pozdro Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model ladny, tlko co zescie sie tak hurricanow uczepili?

 

bo widzisz... są tacy modelarze co nie mędrkują i trollują na forum ale czasem coś sklejają-budują, czasem nawet z bardzo dobrym skutkiem... czasem nawet coś pokażą... i czasem niestety mimo ich wysiłku ktoś kto nic nie pokazuje tylko wiecznie gada pierdoły wpisze taki głupi post że czytających szlag trafia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku, jesteś bardzo skromny, pisząc że model taki sobie. Model jest moim zdaniem bardzo dobrze wykonany, praktycznie nie ma się czego czepiać. Podoba mi się, szczególnie oddanie wypłowienia i wyblaknięcia farby na kamuflażu. Świetna riposta wuwumaster, lepiej przyczepić się do jakiegoś modelu niż gadać pierdoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...odpowiem, jeżeli dobrze zrozumiałem pytanie

 

70 rocznica Bitwy o Wielką Brytanię, a poza tym ładny samolot.

 

dobrze zrozumiales i dzieki za odpowiedz

 

bo widzisz... są tacy modelarze co nie mędrkują i trollują na forum ale czasem coś sklejają-budują, czasem nawet z bardzo dobrym skutkiem... czasem nawet coś pokażą... i czasem niestety mimo ich wysiłku ktoś kto nic nie pokazuje tylko wiecznie gada pierdoły wpisze taki głupi post że czytających szlag trafia...

 

moj post ie mial na celu trollowania tylko chcialem sie dowiedziec czemu ich tak duzo ostatnio w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.