Skocz do zawartości

PzH 2000


morfeusz_76

Rekomendowane odpowiedzi

Stałem się posiadaczem zestawu Revell'a PzH 2000. Oglądając zawartość imponującego gabarytami pudła i porównując ją ze zdjęciami autentycznych egzemplarzy nie da się nie zauważyć ze czeka mnie dużo pracy. To mój pierwszy wątek warsztatowy wiec mam nadzieje na pomoc ze strony kolegów jak i na wszelkie uwagi. Pominę może temat zawartości pudełka ponieważ ten temat już się tu i ówdzie przewinął....jutro wrzucę pierwsze fotki efektów mojej pracy...pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tak oczywiście....

 

Rozpocząłem prace nad układem jezdnym,nie ma tu zbyt wielu uchybień poza jednym-producent modelu zapomniał o główkach śrub na kolach"napędowych"

 

DSC09030.JPG

 

....zastanawiam się jakiej wielkości powinny być te śruby??

Przy okazji prac nad tym modelem zauważyłem braki w materiałach co może spowolnić niestety tępo prac:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....hm nie wiem czemu nie mogę edytować poprzedniego posta...? Jestem wiec zmuszony pisać post jeden pod drogim.

W oczekiwaniu na materiały odstawiłem na bok układ jezdny i wziąłem się pomału za wieżyczkę. Nie bardzo podobają mi się wizjery wg. Revell'a, wiec postanowiłem je usunąć i zastąpić je szybkami malowanymi na kolor clear blue.

DSC09031.JPG

...powstałe otwory trzeba będzie jeszcze podrównać i powinny się lepiej prezentować niż te revellowskie-mam nadzieje..

DSC09035.JPG

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę edytować poprzedniego posta...?

Urok forum, mam kilka godzin czasu, później już tylko przez moderatora.

 

 

wierze

Brać się za wiarę możesz, ale to w kościele.

 

Co do wizjerów, w sumie wątpię na poprawę, w końcu dalej to będzie tylko kawałek plastiku, ale pomalowany na clear.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....hm nie wiem czemu nie mogę edytować poprzedniego posta...? Jestem wiec zmuszony pisać post jeden pod drogim.

Czy Ty chciałeś edytować post po 3 dniach? A kto by wtedy wiedział, że w warsztacie pojawiło się coś nowego? Temat leciałby w dół na kolejnych stronach subforum [M]Warsztat, Ty byś całą relację wklejał w edytowanym wpisie i dziwił się, że nikt nie odpisuje...

 

Zajrzyj na sPWM, tam niejaki rObO87 buduje PzH 2000 z dużą ilością przeróbek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no faktycznie edytowanie to nie najlepszy pomysł:). Dziękuję za odzew ze strony kolegów. Mówiąc o brakach w materiałach miałem na myśli profile itp.. nie określiłem się dokładnie:) ale zdjęcie z wizjerem na pewno się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubisz napisał:

 

Zajrzyj na sPWM, tam niejaki rObO87 buduje PzH 2000 z dużą ilością przeróbek.

bardzo pomocny link:)

Poniżej efekty mojej pracy,ze względu na bardzo niewielka ilość czasu idzie to jak krew z nosa.

DSC09040.JPG

Prace skupiają się obecnie na wieży, jutro może uda mi się zając granatnikami..

DSC09041.JPG

DSC09042.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak jak myślałem, wizjery nie wyglądają lepiej, są krzywe i wyglądają jakby były na głębokości 10cm. Podstawki pod antenę też nie poprawiają wyglądu, są stanowczo za duże.

http://data.primeportal.net/artillery/gert/pzh2000/pzh2000_11_of_11.JPG

Ładnie się prezentują te "poręcze" z tyłu pojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiam te nieszczęsne wizjery:) Poniżej efekt...powinno być lepiej-jak nie dobrze:)

DSC09067.JPG

DSC09065.JPG

Pozostało jedynie dodać nity i oczywiście "doszlifować"

Udało mi się w końcu dorobić osłonę jarzma:),mam nadzieje że poprawnie

DSC09063.JPG

DSC09064.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.