Skocz do zawartości

WAFFEN SS IN ACTION - KUBELWAGEN TAMIYA 1:35


PUSH-UPEK

Rekomendowane odpowiedzi

Coś pięknego. Mi się strasznie podoba. Widać jakiś ruch. Figurasy też niczego sobie a sam "kibelwagen" ... świetna robota. Możecie myśleć że słodzę, ale scenka przypadła mi do gustu, mimo że nie za bardzo lubię niemiecki sprzęt. Jedyne do czego można się przyczepić to może ciut za wielkie plamy na uniformach. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się i to bardzo. Figurki superowe, samochód też fajny tylko mam wątpliwość czy w kubulwagenach używano takich terenowych kół? Widziałem zdjęcia Schwimmwagenów z takimi kołami ale kubla nigdy

Nie chcę żeby wyszło, że się czepiam dlatego jest to raczej pytanie - czy pojazd odtwarzałeś na podstawie jakiegoś zdjęcia czy to po prostu własna twórczość?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.dzięki za komenty.teraz odpowiem na wątpliwości kolegi cesarza. kuble z kołami terenowymi były jak najbardziej mam nawet kadr z kolorowych kronik kręconych przez hamerykanów w ostatnich dniach wojny gdzie kubel leży w rowie i widać jak ma terenowe kółeczka .jak znajde fote to wżucę.co do scenki to akurat niewzorowałem się na niczym to totalny wypłód mojej wyobrazni.podżuce pózniej fote kubla z kołami terenowymi przystosowanego do jazdy po szynach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Kamuflaż nieco przyduży, ale co się będę czepiał, prócz tego cudo, wszystko gra i śpiewa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne. Dynamiczne. Jedyne co razi, to otwarta menażka - według mnie nienaturalne. Ale reszta OK, chociaż szparki wentylacyjne na klapą przedziału silnikowego można by było z lekka poczernić... Ogólnie - choć pod górkę - praca zaliczona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
  • 3 years later...

Wszystko piękne!

Cieliste elementy figurek robią wrażenie.

Ile pomalowałeś mniej więcej figurek w swojej karierze modelarskiej żeby tak pomalować główki, ręce?

 

Kolejnym plusem jest ,że PUSH-UPEK odpisujesz na wszystkie pytania ,a często niektórym modelarzom się nie chce. Zwłaszcza zauważyłem tym profesjonalnym, którzy chcą jedynie się pochwalić swoimi pracami i wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to możliwe, że przegapiłem Twoja zwyczajowo bardzo udaną pracę? Sam nie wiem, ale i tak mam wrażenie że gdzieś ja już widziałem. Możliwe że na żywo? Mam ten zestaw Verlindena, choć Niemce mi nie leżą kupiłem go właśnie dlatego, że figurki nie są w pomnikowych pozach. Tobie wyszło super, zobaczymy czy się zbliżę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CIE CHOROBA ,ŻE KTOŚ TO ODGRZEBAŁ...

Figurków pomalowałem ale w jakiej skali bo w 1;35 SAM NIE WIEM W 1;16 parę setek a teraz popiersi w 1:9 ju z parę dyszek będzie.

I OCZYWIŚCIE PUSH-UPEK TA NAZWA JUŻ UMARŁA TERA JE ,,PUSH-UP78" dla przypomnienia.

Ale jak ktoś ma pytania tego typu niech pisze na priv jak chce odpowiedzi konkretnej dla siebie .

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.