Skocz do zawartości

Peterbilt Wrecker - revell 1:25


Serek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 169
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wygląda świetnie ale zapomniałes o obejmach zbiorników ?? czy to tak ma byc

 

A nie zapomniałem , gdzieś w połowie relacji był fotki jak był zbiorniki robione, a mianowicie tak:

 

- Na zbiornik pomalowany alcladem dałem czarne obejmy z taśmy

bffe080acda1881f.jpg

- Później chromowane listwy zabezpieczające

bd535726af54e3e3.jpg

Tak jak w oryginalne.

2bbc10827b267602.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miodzio

 

 

A tutaj babol ze strony revell, specjalnie przerabiałem zderzak przedni żeby można było swobodnie otwierać maskę, a tutaj ZONK, po przyklejeniu wszystkich kluczowych części na model, okazało się, że jak by nie zrobić maska za groma Ci się nie będzie otwierać do końca

 

W moim Petku pokombinowałem trochę inaczej niż Ty i maska otwiera się

 

3ac61e2e5d055bf4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ożesz ty orzeszku godaj jak żes to zrobił :D ...krok po kroku proszę... .

Przecież kiedyś Ci tłumaczyłem co i jak zrobić ale Ty chciałeś po swojemu

 

A żeczywiście, dopiero teraz sobie przypominam, jak coś mi kiedyś pisałeś , ale zaraz zaraz jeszcze nic do stracenia .... Jutro spróbuje to wykonać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yes, Yes, Yes , udało się maska jest otwierana, jeszcze tylko ta szyba na krańcach maski, trąbki i osłona przeciwsłoneczna na dachu i cały przodzik, będzie ukończony, dzisiaj wykonałem gimnastykę przy masce, nakleiłem kilka kalek i gotowe.

 

11ac2dd023718c3d.jpg

 

9193f597e433de87.jpg

 

234a5a94e8c7bc88.jpg

 

5d65033941e10b77.jpg

 

I honorowe miejsce na półce

 

c333f7930458cc39.jpg

 

Sorka za fotki, ale robione na szybko, coś dokładniejszego dam przy następnej aktualizacji. Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jedno jest dziwne czemu ja nie miałem problemy z maską???

A to żeczywiście dziwne :D, rozmawiałem z 3 osobami którzy kleili tego petka, i każdy miał problem z maską .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moich dwóch Petkach 359 (no dobra, jeden to prawie Marmon ;) ) też był problem z haczeniem maski o filtry, ale wystarczyło dobrze pomanewrować maską przy otwieraniu i w sumie obyło się bez przeróbek. Wrecker wygląda coraz lepiej, co prawda upaćkana chłodnica to dla mnie nowość, ale do zewnętrza nie mam zastrzeżeń. Szkoda tylko, że ten model nie pozwala na nieco większą indywidualizację..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moich dwóch Petkach 359 (no dobra, jeden to prawie Marmon ;) ) też był problem z haczeniem maski o filtry, ale wystarczyło dobrze pomanewrować maską przy otwieraniu i w sumie obyło się bez przeróbek.

Też masz zamontowane chromowane płyty na filtrach bo to one są winne temu, że chlapacze nie mogą przecisnąć się obok nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie gdyby nie blachy na filtrach było by ok, a co do kolorystyki, to wydaje mi się, że te kalki właśnie na takim kolorze najlepiej wyglądają , i zresztą oryginały są malowane na biały, widziałem podobnego czarnego ale to już inne malowanie było..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się, że wam się podoba, model już na ukończeniu, zostało przykleić i pomalować 2 małe haki, owiewka na maskę i petek ukończony, fotki dam jak pomaluję owiewkę na czerwony clear, narazie czekam na farbki ( pewnie jutro przyjdą już, bo towar wysłali wczoraj ). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.